Arama sonuçlarınız

1. F

Morpheus.nitrado.net | +60 ONLINE! | FACTION - SKYBLOCK | KONU DÜZENLENİCEK!

Abi Bu Sww Super <3 Galp Suan Bu Swde Cok Egleniyorum
  2. F

F.L.A.M.E Builder Team Alımda [+14]

ANA BUİLDER FORUMU AD:Ali SOYAD:Kalaev Skypden Aticam SKYPE:AliKillerPro WE,WG BİLGİSİ [% OLARAK]100%100
  3. F

>ExpreBT Builder Alımları / Son 2 Gün !

Ad:Ali Soyad:Kalaev Yaş:13 Skype:AliKillerPro Nerede Yaşıyorsun:Gurjistanda Azeriyim Build Bilgin:100%98 World Edit,Voxel Sniper Vs Kullanabiliyormusun:tabi World Edit Voxel Sniper Vs Ne Kadar İyisin ''%'':100%89 Günlük Online Saatin:6 Bize Neden Katılmak İstiyorsun:Bu Isi Istoyrum Daha Önce...
  4. F

SlendermanCraft 2.bir builder arıyor

İsim:Ali Oyundaki ismin:TheQualio Skype:AliKillerPro Kaç yıldır Mc oynuyorsun:5 KomuterekenlerBilgisi:100%96 Oyuncularla Aran:Cok IYi Resim Atmayi Bilmiyorum Skype den ata bilirim
  5. F

>McTNT<>Factions<>Rehber Alımı>

◎Adın:Ali ◎Soyadın:Kalaev ◎Skype'n(ZORUNLU):AliKillerPro ◎Rehberlik bilgin(MUTE,FACTİON KOMUTLARI VB.):butun komutlar vgler mute filan hepsi 100%95 ◎Oyuncularla Aran:Cok Iyi ◎Kaç Kişi Getirebileceğin:10 25 civari
  6. F

F.L.A.M.E Builder Team Alımda [+14]

ANA BUİLDER FORUMU AD:Ali SOYAD:Kalaev Skypden Aticam SKYPE:AliKillerPro WE,WG BİLGİSİ [% OLARAK]100%100
  7. F

NightPvP Builder Alımı

AD:Ali SOYAD:Kalaev YAŞ:13 SKAYPE ADRESİ:AliKillerPro YAPTIGI BUİLDERLEDEN RESİM Daha Once Resim Cekmek Aklima Gelmedi Ama Alirsaniz Memnun Kalirsiniz VE KENDİNİZDEN BAHSEDİNİZ:9 Kez Factionda Builder Oldum 3 Kez PvpDe 2 Kez De SkyBlockda Sasirma 5 yildir minecraft oynuyorum :D
  8. F

Builder Alımı IYISEN geç bak IYI Değilsen geçme Map yapıcaz

ADI :Ali SOYADI :Kalaev WG/BİLGİSİ :100%100 BUİLD RESİM :Elimde Yok Cekmedim Hic SKYPE :AliKillerPro YAŞ :13
  9. F

TurkeyFC #Alımlar Aktif/Her Yetki Gerek !/Ne Bekliyorsun Tıkla !

{Rehber} Ad:Ali Soyad:Kalaev Yaşın:13 Tecrüben:Oyuncularla Aram Iyi TecruBem Super Skype:AliKillerPro
  10. F

TurkeyFC #Alımlar Aktif/Her Yetki Gerek !/Ne Bekliyorsun Tıkla !

{Rehber} Ad:Ali Soyad:Kalaev Yaşın:13 Tecrüben:100 de 100 Skype:AliKillerPro
  11. F

PLUGİNER ALIMI...BUİLDER ALIMI#GOLDENFACTİON#

AD:Ali SOYAD:Kalaev YAŞ:14 Gercekten 14 Skype:AliKillerPro Builderlik Komut Bilgim 100:80 Wg bilgim 100%100 :Ben map aıtcaktım atmayı bilmiyorum oyuzden atamadım beni seçerseniz memnun kalırsınız valaha dogru soluyom atamadim
  12. F

LosTMC server içerde her şey yazıyor arkadaşlar

reklamci ola bilirmiyim yas 12 reklamim saglam Skype AliKillerPro
  13. F

SBPRO | Skyblock Klanı Bir İlk ! | Usta Skyblock Oynuyanların 2. Evi ! | Hemen Başvur

Yaş:13 Ali ve Kalaev Kaç Yıl Mc Oynadı? :4 Yil Tecrübelimi :HEr Halde Skyblock'u biliyormu? :2 Yildir Skype :Ali_Pvo_Kalaev Herhangi Bir Youtube Kanalı varmı? Daha mantıklısı youtubermi?(Zorunlu değil) :Hayir KanaliM Yok Küfür edermi? :Asla Mikrefonu varmı ve İyimi? :VAr Normal Ama Cizirti Filan...
  14. F

HackTeam / Klan Alımları

Geçerli oyun: Minecraft oynarim Saten Minecraftan baska oyun oynamiyom Ad: Ali Soyad: Kalaev Yaş: 13 OyunMeslek:savaşcı Saygılımısın: Saygı önemli ! Küfürbazmısın: Hayir İhanet Edermisin: Asla Ihanet etmem Skype Adresin: Ali_Pvo_Kalaev
  15. F

server kurmak için arkadaş arıyorum ortak olabilecek

Skypden Ekle Ortak oluruz Skype:Ali_Pvo_Kalaev
  16. F

1 Adet Reklamci alimi!

Eklermisin Skype:Ali_Pvo_Kalaev Ekle Admin olurum Iki Tane Serverim Oldu Skype:Ali_Pvo_Kalaev