Arama sonuçlarınız

1. FurkanSarıkaya

Affedin ve yardım edin!!!!!!!!!!

Arkadaşlar yasak mı bilmiyorum ama ben world edit yüklemek istedim olmadı yapamadım bir türlü.Affedersiniz world edit kurulu .minecraft linki atarmısınız. Çünkü world edit kullanmak istiyorum.Şimdiden kötü bişi yaptıysam affedin.
  2. FurkanSarıkaya

Crakli Minecraft Sorunu

Arkadaşlar ben crakli olarak 1.7.10 sürümünde oynuyorum.7 mod indirdim ve kullanıyorum.Bu modlardan biride spiderman modu ve modla sorunum var.Modda web shotter var ve ağ atıyo 2 türlü.Benim sorunum var.Atıcıda Ball ı seçemiyorum.Neden?.Birde modda uzak bir yere string atınca oyundan atıyor.Mavi...
  3. FurkanSarıkaya

mod

Arkadaşlar ben not enough items modunu indirmek istiyorum nereden güvenli bir şekilde indirebilirim.Teşekkürler
  4. FurkanSarıkaya

skin sorunu

Araştıramadım ondan soruyorum.Ben minecraft 1.8 oynuyorum avatarım erkekti kapadım açtım kızdı ne olur bir çare
  5. FurkanSarıkaya

acele cevaplayın nolur!!!

arkadaşlar minecraft oynarken diamond buldum gördüğüm kadarıyla iki küp nasıl çıkaracağım bulamadım çok korktum ne olur bilen varsa söylesin
  6. FurkanSarıkaya

sorun büyük!!

ben bu siteden minecraft indirdim fakat açtığımda ekranda minecraft yazıyor ve gidiyor anlayan varsa anlatabilirmi ?:S:sinirli:
  7. FurkanSarıkaya

yardım!!!!

abiler ben minecraft 1.8.1 indirdim demo sürüm farketmez ama bedava full minecraft indirilen bi site varmı ? çünkü o demoyu yanluışlıkla sildim bilgisayardan bidaha yükleyemedim de :(