Arama sonuçlarınız

1. bluescout

[GameSurvival] < 1.7.X > Survival Suncucu > EFSANE GERİ DÖNDÜ

<>Sunucu Bilgileri <> Ip Adresi: GameSurvival.nitrado.net Sunucu Versiyon: 1.7.X Kişi Sayısı: 64 Ram: 6 GB Sunucu Türü: Survival <> Sunucu Hakkında <> -İpeksi dokunuş kazma ile artık spawnerleri elinize alabileceksiniz -Timber mod ile ağacın altını kırdığınız zaman tümü düşecektir...
  2. bluescout

[PixelGaming] < 1.7.X > Faction Sunucu

Ip Adresi: PixelGaming.nitrado.net Sunucu Versiyon: 1.7.X Kişi Sayısı: 64 Ram: 6 GB Sunucu Türü: Faction <> Sunucu Hakkında <> -Boss'u keserek P3 set kazanabilirsiniz -Klanda admin ve mod'ların tagları daha güzel bir şekilde ayarlandı -Savaştan kaçmaya kalkışırsanız tüm itemleriniz...
  3. bluescout

PlotMe

Arkadaşlar Arsalarda /p auto yazınca arsa alıyor ama bir arsanın üzerine gelip /p claim yazınca bu arsanın sahibi var diyor ancak arsanın sahibi yok bu sorunu nasıl halledebilirim ?
  4. bluescout

[ SonOyuncu ] Ortaçağ Savaşları için "Beta Tester" alımları; [AÇILDI]

Bu hafta içinde açılırmı acaba ?
  5. bluescout

GlobalMarket

Türkçeleştirilmiş globalmarket plugininiz varsa verebilirmisiniz ?
  6. bluescout

[GameSurvival] >>> 1.7.X <<< Survival Server

GuncelGuncelGuncelGuncel
  7. bluescout

@IRFN Konuyu takip ediyorum oyun açılınca buradan haber verilecekmi ?
  8. bluescout

[GameSurvival] >>> 1.7.X <<< Survival Server

<>Sunucu Bilgileri <> Ip Adresi: GameSurvival.nitrado.net Sunucu Versiyon: 1.7.X Kişi Sayısı: 64 Ram: 6 GB Sunucu Türü: Survival <> Sunucu Hakkında <> -İpeksi dokunuş kazma ile artık spawnerleri elinize alabileceksiniz -Timber mod ile ağacın altını kırdığınız zaman tümü düşecektir...
  9. bluescout

İsim: Emre Turgut Yaş: 17 Minecraft nick: bluescout skype: emre.turgut97 Kişisel bilgiler: Oyun tarafından çok bilgiliyim bugları çogu zaman bulurum sizlere yardımcı olacağımı düşünüyorum [Not: Beni seçerseniz sevinirim] [Bu arada sonoyuncu rushda adamlar bug bulmuş fotoyu ticket atarım :)]
  10. bluescout

[ SonOyuncu ] Ortaçağ Savaşları için kılıç ve yay ismi önerileri. [TAMAMLANDI]

sadece Antik Kılıç tutmuş :D bizimde katkımız oldu
  11. bluescout

Önemli Değil yardımcı olduysam ne mutlu bana
  12. bluescout

Lockette

Sadece demir kapıda bu sorun var açınca yarım gözüküyor nedeni nedir cevap verirseniz sevinirimAcilen cevap bekliyorum yardımınız lazım
  13. bluescout

Antik Kılıç Gerekli madenler:3 gümüş - 1 elmas - 2 odun Nadirlik: ender Adalet Kılıcı Gerekli madenler: 1 demir - 1 gümüş - 1 odun Nadirlik: nomral Katana Kılıcı Gerekli madenler:1 demir - 2 zümrüt Nadirlik: yaygın Lejyon Kılıcı Gerekli madenler:2 altın - 3 odun - 1 zümrüt Nadirlik: yaygın...
  14. bluescout

|| WİNTER || Faction || Boss || Lapis || WİNTER ||

GuncelGuncelGuncelGuncel
  15. bluescout

GüncelGüncel.
  16. bluescout

Konu Günceldir.+Konu Günceldir WinterCraft.nitrado.net
  17. bluescout

WinterCraft.nitrado.net Hepinizi bekliyoruz :)