Arama sonuçlarınız

1. AZGINDELİ

||SonSavaşçı||-IP:78.135.94.185-%100 Survival Sunucu

Ram:4gb Ip:78.135.94.185 slot:45 Daha önce bir sürü server kurduk ama hepsi HakMC nin rezilliği yüzünden kapandı buna bir koruma sistemi yaptık ama inşallah yine hacklenmez SonKervan gibi mesela biz reklam yapıyoz serveri fullüyoz adamlar geliyo hackliyo motd ye HakMC nin IP sini koyuyo bu...
  2. AZGINDELİ

İlk animation şeklinde yapılan MineCraft türk filmi 1 saat 30dk lık seslendirme lazım 18+

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 ay dır server ortaklarım ile animation filmi yapmaya uğraşıyoz mapi filan hazırladık Gerçekten güzel oldu Cınema4D nin içine attık mapi ve animation ları filan ayarladık ve bitti sonunda ve sizden istediğim tek bir şey var Seslendirme başvuruları +18 5 kız 12 erkek...
  3. AZGINDELİ

Server kapandı bir daha server açmayı düşünmüyom hackerlar yüzünden ConsoleHACK !

HACKERLAR OLDUĞU SÜRECE BEN NE BİR DAHA SERVER AÇARIM NE DE MİNECRAFT OYNARIM BIKTIM ARTIK YETER TMM SERVER HACKLEMEYİ ANLARIM AMA SİNGLE PLAYERDA NASIL BİLMİOM AMA ADAM GELİO YAPILAN ŞEYLERİ BATIRIYO :D MC HAKKINDA BİR ÇOK TÜR HACKER GÖRDÜM AMA BÖLESİNİ GÖRMEDİM !
  4. AZGINDELİ

Çok deneyimli birini almıyoruz ! +15 bu arada disiplin bizim için çok önemli

İsminiz : Soyisminiz : Yaşıniz : [illa +15 olmasına gerek yok bilgili olsun yeter] Skype : (zorunlu) Build seviyeniz : Yaptiginiz Yapi var mı özellikle medieval varsa ss lütfen : Kaç serverde çalıştınız daha önce ve ne olarak : (yalan sölemeyin anlarız :) ) Premium (var/yok)(zorunlu değil olması...
  5. AZGINDELİ

Sunucu kurcam ama çok sağlam disiplinli bir kadro kurmam lazım çoluk çocukla işim olmaz +15

İsminiz : Soyisminiz : Yaşıniz : [illa +15 olmasına gerek yok bilgili olsun yeter] Skype : (zorunlu) Build seviyeniz : Yaptiginiz Yapi var mı özellikle medieval varsa ss lütfen : Kaç serverde çalıştınız daha önce ve ne olarak : (yalan sölemeyin anlarız :) ) Premium (var/yok)(zorunlu değil...
  6. AZGINDELİ

çok işinize yarar bence :)

Bunun gibi logolar yapmak istiyorsunuz ama zora mı benziyor hayır efendim hiçde zor deil tek yapmanız gereken vereceğim linke girmek :) Bu arada sana suvivalı öneririm çok başaralı bir sunucu :) http://textcraft.net/ İşte bu site :) Ve gelelim kuru fasülyenin faydalarına kafa diyip geçmeyin...
  7. AZGINDELİ

Sunucu reklamınızda ve buildnizde çok ama çok yardımcı olabilecek şeyler yararlı olması dileği ile:)

Bunun gibi logolar yapmak istiyorsunuz ama zora mı benziyor hayır efendim hiçde zor deil tek yapmanız gereken vereceğim linke girmek :) Bu arada sana suvivalı öneririm çok başaralı bir sunucu :) http://textcraft.net/ İşte bu site :) Ve gelelim kuru...
  8. AZGINDELİ

eğer fazla beklemeden sadece 8 pointe premium istiyosanız 2dk nızı ayırın

Merhaba arkadaşlar nitrado bu yıl baya büyük bir etkinlik yapıyor tam 2.500TL ye varan kuponlar ve gift code lar ve en kötü 40TL kazanıyorsunuz ama bunun için premium üyelik lazım http://christmas.minecraft prom otio ns.com/znoJxM siz arasına boşluk koymayın ben engelliyo diye koydum bu siteden...
  9. AZGINDELİ

Pes ettim bırakıyom konuyu kapatın lütfen :(

Nitrado daha dün üyeliğimi sildi serverimi batırdı Siz siz olun nitradodan sunucu almayın Peki ya nerden sunucu alalım en fazla bilinen ve en güvenli : AxiTRBilisim Batihost
  10. AZGINDELİ

SONKERVAN yeniden online IP:SonKervan.nitrado.net

Selam arkadaşlar yeniden açtık serveri pek yakında yılbaşında konumuz yeniden detaylı olacaktır iyi oyunlar dileriz Ip: SonKervan.nitrado.net
  11. AZGINDELİ

Bir tane kadro kurmam lazım ve arananlar için sağlam adam almak lazım başvurmak isteye mesaj atsın

Başvuru için : Form; *Adı: Soyadı: *Plugin Bilgisi: *Server Bilgisi: *Neden Biz: *Buildleriniz: *Sizin Bildiğiniz, Çoğu Kişinin Bilmediği Bir Komut Söyleyiniz: *Şehir: *Yaş: *Haftalık Online Saati: Bunları bize mesaj olarak atın hem burdan hemde skypedan atın Skype:zombie46poseidon
  12. AZGINDELİ

Konuyu nereye koycağımı bilemedim o yüzden buraya konu açıyom AxiTr mi Nitrado mu ?

AxiTR plugin paketi ve mapleri var + plugin paketi ve mapleri güzel + Ramleri slot sayısına göre fazlasıyla veriyorlar + Panel kullanışlı ve basit + çok fazla oyun var - Kalite + sunucuyu alıp plugin paketini seçtiğinde her şey tamamen hazır olur warplar portallar map vb + Aklıma başka bişi...
  13. AZGINDELİ

Konuyu nereye koycağımı bilemedim o yüzden buraya konu açıyom AxiTr mi Nitrado mu ?

AxiTR plugin paketi ve mapleri var + plugin paketi ve mapleri güzel + Ramleri slot sayısına göre fazlasıyla veriyorlar + Panel kullanışlı ve basit + çok fazla oyun var - Kalite + sunucuyu alıp plugin paketini seçtiğinde her şey tamamen hazır olur warplar portallar map vb + Aklıma başka bişi...
  14. AZGINDELİ

[LOSTCRAFT]---HUB SUNUCU IP:46.20.1.139:1113 KitPVP/Faction/SlyBlock/Creative

IP:46.20.1.139:1113 RAM:4GB Sunucu ömrü:12AY Version:1.7.X FACTİON VIP : Mobil : 12.5 PayPal : 10 TL MEGA VIP : Mobil : 18.75 PayPal : 15 TL...