Arama sonuçlarınız

1. mertşahin12

Soylular klanı yeni kahramanlar arıyor

Merhabalar 9 Yıldır türlü türlü sunucularda zaferden zafere koşan,Hiyerarşik sistemi ile çoğu klana nazaran disiplini ve düzeni ön planda tutan, köklü minecraft klanı soylular yeni ve aktif üyelere her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyuyor. Sen de bu güzel ortamı es geçme. Soylular Başvuru...
  2. mertşahin12

(1.8)BloodBrothers(factions)(Rütbeler,boss,kasalar,köylütakas,lapis)

Ip:185.255.94.21 Ram: 2GB Slot: Sınırsız Lokasyon: Türkiye Versiyon: 1.8.X Sunucu Türü: Faction Türkiye'nin en büyük sunucularından birisi olmak Kaliteli Bir sunucu deneyimi yaşatmak Kısaca sizleri eğlendirebilmek (Daha fazla Lapis Kırmak) :D Rütbe Sistemi Takas Sistemi...
  3. mertşahin12

essentials warp ayarlama yardım

bu yeri nerden ayarlıcam novamc pl paketi kullanıyorum bu yazıyı değiştirmek istiyorum
  4. mertşahin12

(AntikCraft)//1.8.x//Faction//Lapis//Gem//Rankup//Boss//Rütbehammadde//

KURALLAR Hile Kullanmak Yasaktır Argo Kelime Kullanmak Yasaktır Flood ve Spam Yapmak Yasaktır Sunucumuz 8 Gb Ram Olup 44 Slotludur Server Sürümü:1.8.X Kişi Sayısı : 44 Ram: 8 İp: Play.AntikCraft.Com SUNUCU ÖZELLİKLERİMİZ Rütbe Sistemi (10 Adet) hiçbir Şekilde Egosu Ve Havalı Olmayan...
  5. mertşahin12

Faction Hatası

Faction pluginim skript pluginini yükleyince çalışmıyor her ikiside yüklü olsun ve çalışsın istiyorum yardım edebilecekler yorumlarını eksik etmesinler komutlar çöküo mesela
  6. mertşahin12

Featherboard Tarzı Eklenti İsteği.

Beyler featherboard a benzeyen bir plugini özelden atabilirmisiniz lütfen
  7. mertşahin12

İnternet hızı Sorunu

İnternet hızım yukarıdaki gibi nasıl hızlandırabilirim online oyunlarda kesinti yaşıyorum yardımcı olursanız sevinirim
  8. mertşahin12

Faction Plugin hatası

Klan isminin başında bu şekilde(<)bu işaret çıkıo birde faction plsini yüklediğimde yazı renkleride gitmişti şimdiden teşşekürler
  9. mertşahin12

[Batihost Serverimde Level AtladikCa can gidiyor]

[Batihost Serverimde Level AtladikCa can gidiyor] Resim koymama gerek yok başlıkta bahsettiğm gibi can gidiyor bunu nasıl engelleyebiliriz yada kapatabiliriz
  10. mertşahin12

Hata için konuya gir !!!!

Lapis Kazınca Can Gitmesi yardımcı olurmusunuz Faction sunucumda oyuncu lapis kazıyor canı gidiyor ...
  11. mertşahin12

İstek Plugin

featherboard ı olan özelden atabilirmi
  12. mertşahin12

Tab list hatası

merhabe arkadaşlar nbt bugu olduğu için forumdaki craftbukkit i indirdim vve koydum tablist bozuldu bende o tablist i düzeltmek için coloredtablist koydum nickimden 2tane gözüküyor şu an lütfn yardım edermisiniz
  13. mertşahin12

Builder alımı

Merhaba bugün builder alımı yapmak istedim ilgili kişiler formu doldursun sunucu özellikleri 52 kişilik 90 günlük 6 gb ram sunucu Builder Formu isim: nick: Yaş: Skype: bir yaptığı bir çalışma(foto ss ) : bu formda eksik kalmıycak şekilde doldurması şarttır
  14. mertşahin12

Su altındaki boss

Merhaba arkadaşlar 1.8.8 minecraft oynayayım dedim ev falan yaptım suyun içine bahtım birde ne göreyim su altında bir yer prizmarin bloklardan kale gibi bir yer girdim içine her tarafta gardiyan yaratıkları sonra içine iyice baktım bu boss u gördüm siz hiç oynarken bu boss u gördünüzmü?
  15. mertşahin12

Acil Faction map lazım

Merhaba arkadaşlar bana faction map lazım emekle yapılmış parası neyse veririm ilgili kişiler özelden mesaj atsın
  16. mertşahin12

Pc Ekran Sorunu lütfen yardım

Bilgisayarımı açınca ekranın tam ortasında bir çizgi çıkıyor yani ekran 2 ye bölünüyor bi tarafın grafikleri iyi bitaradın grafikleri kötü lütfen yardım edin şimdiden teşşekürler sizde ekran anormal gözükecektir sorun benim ekranda çünkü
  17. mertşahin12

Origin Hatası Acil Yardımm

product code mi bilmiyorum lütfen yardım
  18. mertşahin12

Redstone sıkıntısı

Sunucumda redstone devreleri bozuluyor çalışması için reset atmak zorunda kalıyorun nasıl düzeltebilirim Resimler her şey buglu şimdiden teşşekürler
  19. mertşahin12

Redstone laggı

Sunucumda redstone devreleri bozuluyor çalışması için reset atmak zorunda kalıyorun nasıl düzeltebilirim Resimler şimdiden teşşekürler
  20. mertşahin12

The Test [Minecraft 1.8+] Parkour Map

Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere Parkur Haritası paylaşacağım Map Benim Değildir Umarım tadını çıkarırsınnız 1 kaç foto atalım İyi Oyunlar İndirme Linki...
  21. mertşahin12

Parkur Map

Parkur Map Açıklama Bu daha ilk Parkur haritam olduğu için pek fazla da bir şey beklememenizi beklerim,haritanın yaklaşık 5 dk'lık bir oynayış süresi vardır.Tamamen kendi yapımımdır... Resimler Kurulum İndirdiğiniz dosyayı rardan çıkarın. Rardan çıkardığınız dosyayı...
  22. mertşahin12

Server Tanıtım TheLizerGaming

Server Tanıtım TheLizerGaming Server Bilgileri Ram : 6 GB Kişi Sayısı : 24 Versiyon : 1.7.2 TheLizerGaming.Nitrado.net Vip Bilgi Oyuncu Menu (Serverda Ne Yapabilirim?) Online Market /sell Komutuyla olduğunuz yerden hammadde Satabilme! Event Bilgi (Hangi Günlerde Hangi Saatlerde...
  23. mertşahin12

Reklamcı alımı içeri gel

Ben senin serverini fullerim diyen varsa reklamcı alıcam sadece rekalmcı ile sınırlı olmucak en iyi vip in seti verilecek 2 adet
  24. mertşahin12

KafadarGaming.nitrado.net Boss Event Lapis Faction Kaldığımız yerden devam

Eventler Lapis Var Güler Yüzlü Adminler Clan Ws Ucuz Vipler Clan Ws Nasıl Olur? • Her çarşamba clan ws olur. • Clanda ws en az 4v4'tür. • Clan ws'yi kazanan klan Vip kazanır. Kopyalanılabilir İp : KafadarGaming.Nitrado.net Kopyalanılabilir İp ...
  25. mertşahin12

Area 51 Horror Map!

Area 51 Horror Map! Dikkat map full ingilizce Merhaba arkadaslar ben Mert Sizlere yeni Korku mapi olan Area51 i tanıtacağım Map benim değildir alıntıdır lütfen sormayınız INDIR Map + Resource Pack http://www.mediafire.com/download/taygs0jba08876m/Area+51+Horror+map.zip Virüs Total...