Arama sonuçlarınız

1. mertşahin12

Soylular klanı yeni kahramanlar arıyor

Merhaba kaan arkadaşlık isteği gönderdim geç cevap yazdığım için lütfen kusura bakma kendimi tanıtayım biraz İsmim Mert 20 yaşındayım klanımızın yönetimide benim gibi 18 yaş üstü kişilerden oluşuyor. Klan son derece saygın bir klandır aramıza mesajımı okuyan herkesi davet ediyorum saygılar...
  2. mertşahin12

Soylular klanı yeni kahramanlar arıyor

Merhabalar 9 Yıldır türlü türlü sunucularda zaferden zafere koşan,Hiyerarşik sistemi ile çoğu klana nazaran disiplini ve düzeni ön planda tutan, köklü minecraft klanı soylular yeni ve aktif üyelere her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyuyor. Sen de bu güzel ortamı es geçme. Soylular Başvuru...
  3. mertşahin12

selam

selam
  4. mertşahin12

Soylular Klanı Alımları

Bakanlıklar reel şekilde sistematik ilerleyen bir klan rp oynamayı sevenler için ideal ve herkesin birbirine saygılı olduğu bir ortam
  5. mertşahin12

(1.8)BloodBrothers(factions)(Rütbeler,boss,kasalar,köylütakas,lapis)

Ip:185.255.94.21 Ram: 2GB Slot: Sınırsız Lokasyon: Türkiye Versiyon: 1.8.X Sunucu Türü: Faction Türkiye'nin en büyük sunucularından birisi olmak Kaliteli Bir sunucu deneyimi yaşatmak Kısaca sizleri eğlendirebilmek (Daha fazla Lapis Kırmak) :D Rütbe Sistemi Takas Sistemi...
  6. mertşahin12

essentials warp ayarlama yardım

bu yeri nerden ayarlıcam novamc pl paketi kullanıyorum bu yazıyı değiştirmek istiyorum
  7. mertşahin12

Gönüllü Şekilde VIP Satışlı Minecraft Sunucusu Sitesi Yapacak Kişi Aranıyor!

3 kuruşluk iş için para isteyen aç gözlü insanlar var ha keşke 3-4 sene önce pluginerlik yerine web designer lik yapsaymışım
  8. mertşahin12

JUNTOSCRAFT FACTİON SERVER 1.7.X/1.8.X ONLİNE SERVER

ilker abi hasan abi falan varmı bunda
  9. mertşahin12

ttnet mağduru

kardeşim dns veya ip her deiştiğinde modemin gücü yükselip düşme oranı olabilio bence senin sıkıntında o
  10. mertşahin12

Oyunclara Başlangıçta İtem Verilmesi Hakkında Yardı Ahmetserif

sen birazdaha açıklayıcı yapsana konuyu pusula niçin istiosun
  11. mertşahin12

Oyunclara Başlangıçta İtem Verilmesi Hakkında Yardı Ahmetserif

wg atarken item-drop deny yap pusula düşmez not:tam emin deilim dene
  12. mertşahin12

Factions Plugini Bozuk Çalışmıyor 1.8.8 spigot Yardım Edene Admin Verilicek

faction pluginini bozmuşsun yeniden yükle veya uyumsuz sürüm Not: olmassa Skypem .: Mert Riku702 ekle
  13. mertşahin12

Factions Plugini Bozuk Çalışmıyor 1.8.8 spigot Yardım Edene Admin Verilicek

kardeş biliyozda konuşuoz sıkıntı çıkarıyo o bende kullandım
  14. mertşahin12

(AntikCraft)//1.8.x//Faction//Lapis//Gem//Rankup//Boss//Rütbehammadde//

blokları tek tek koyan sunucu söyle
  15. mertşahin12

spawnı voxel veya hub spawnı indirip yapmapmadım herkes gibi alıntı yapıp kendiminmiş gibimi göstereyim
  16. mertşahin12

hangi buildler dieştirilsin yazın Alıntımı yapalım illa güzel olsun diye hangi buildler kötü buildler gelişmektedir
  17. mertşahin12

yorumunuzu değerlendiricem boss eklendi
  18. mertşahin12

Serverin Pluginleri Alıntı Deil Boss yok doğru Yan çar dediklerini banladım Yetkililere küfrettiğin için senide banladım
  19. mertşahin12

spawn alıntı dieldir kendi ellerimle hazırladım ben serverde pluginerim builderler konusunda haklısın edit: sadece spawnı ben yaptım not:Bugün Yeni Mimarlar Alıcaz Scoreboard ı kodlucaz Unutmayın Hepiniz davetlisiniz
  20. mertşahin12

İstek Prison Map Yaptırmak İstiyorum

ekle skype: Mert Riku702
  21. mertşahin12

KURALLAR Hile Kullanmak Yasaktır Argo Kelime Kullanmak Yasaktır Flood ve Spam Yapmak Yasaktır Sunucumuz 8 Gb Ram Olup 44 Slotludur Server Sürümü:1.8.X Kişi Sayısı : 44 Ram: 8 İp: Play.AntikCraft.Com SUNUCU ÖZELLİKLERİMİZ Rütbe Sistemi (10 Adet) hiçbir Şekilde Egosu Ve Havalı Olmayan...
  22. mertşahin12

Faction Hatası

teşşekürler sorun çıkaran hatalı bir skriptmiş
  23. mertşahin12

Faction Hatası

abi mstoredeki factionla alakalı olan herşeyi silmem gerekirmi
  24. mertşahin12

Faction Hatası

usta bu dediğin skript pl siyle çakışmayan faction pl si verirmisin 1.8.8 olsun :D şimdiden teşşekürler