Arama sonuçlarınız

1. Nexima

İstek Eggwars ve Turfwars Haritaları

Merhabalar, 2 Adet Eggwars ve 2 Adet Turfwars haritası yaptırmak istiyorum gün içinde bana en azından 1'er tanesi acil olarak gerekiyor. İyi yapılar çıkarabilcek ve gün içerisinde teslim edebilecek arkadaş varsa skype adresim: ozan.seven06 Buradan görüşebiliriz.
  2. Nexima

Java Bilgisi Olan Pluginer Arıyoruz.

Merhaba, Uzatmadan konuya girmek istiyorum. Bir hub sunucumuz mevcut ve işleri dahada ilerletip büyütmek istiyoruz. Bu sebeple java bilgisi de olan bir pluginer arıyoruz. Ücretli çalışan arkadaşlar ilede konuşabiliriz. İlgilenen kişiler özel mesaj atabilir. İyi forumlar.
  3. Nexima

C++ Bilen Pluginer Arıyoruz..

Merhaba, Uzatmadan konuya girmek istiyorum. Bir hub sunucumuz mevcut ve işleri dahada ilerletip büyütmek istiyoruz. Bu sebeple java bilgisi de olan bir pluginer arıyoruz. Ücretli çalışan arkadaşlar ilede konuşabiliriz. İlgilenen kişiler özel mesaj atabilir. İyi forumlar.
  4. Nexima

MC.CANDYCRAFT.NET | 4 yıldan sonra sunucu sıfırlandı, yenilendi!

> MC.CANDYCRAFT.NET < Rpg Faction | SkyBlock | SkyPvP | BuildBattle | SpeedBuilders | EggWars | BedWars | SkyWars | HungerGames | KatilKim (Murder) → Server IP : Mc.CandyCraft.Net → Web : Www.CandyCraft.Net → Version : 1.12.2 → Facebook : www.facebook.com/mccandycraft...
  5. Nexima

CandyCraft'a Mimar Aranıyor

Merhaba Arkadaşlar, Açılacak olan candycraft Faction serverımıza mimar arıyoruz. Serverın şuanda birçok warp alanları hazır durumda fakat geliştirmeler veya bazen yeni warp alanları yapılması gerekiyor bu sebeple ekibimize mimar arıyoruz. Aradığımız Özellikler; - Saygılı, olgun bir kişiliğe...
  6. Nexima

Tekrar Açılacak Olan CandyCraft'a Pluginer Arıyoruz.

Merhaba arkadaşlar öncelikle kendimi tanıtayım ve projeden bahsedeyim. Adım Ozan Yaşım 23. 2014 ün sonlarına doğru 3 aylık bir emek vererek faction sunucusu açtık ve karşılığını 2 ay içerisinde aldık 200+ oyuncumuz oldu. Daha sonra işleri ilerletip daha da geliştirmek için hub sunucu yaptık ve 8...
  7. Nexima

Authme ve PhpFusion Bağlantısı HK.

Merhaba Arkadaşlar php fusion 7.02.07 Sürümü Kullanıyorum ve Authme İle Entegre Edilecek Bilen Arkadaşlar Varsa Yardımcı Olmak İsteyen veya Ücretli Yapacak Kişi skype: ozan.seven06 Eklerseniz Görüşürüz.
  8. Nexima

Yaratıktan Para Gelmesi [Yardım]

Merhaba Arkadaşlar EpicBossRecoded Plugini Kullanıyorum Bossları Ayarladım Fakat Bossu Kesen Oyuncuya Nasıl Para Gelmesini Sağlayabilirim ? Ayrıca Kurtlardan da Para Gelmesini İstiyorum Kesen Oyuncuya. Şimdiden Teşekkürler.
  9. Nexima

Olgun,Saygılı ve Bilgili Admin ve Rehber Alınacaktır.

Merhaba Arkadaşlar Adım Ozan Yaşım 22 Kısaca Belirtmek Gerekirse Yeni Açılacak Olan Faction Serverımıza Başlıkta da Belirttiğim Gibi Olgun,Saygılı, Bilgili, Serverı Benimseyen ve Online Süresi İyi Olan Admin ve Rehber Alınacaktır. Serverımızdaki Amacımız ise Gerçekten Kaliteli ve Uzun Ömürlü bir...