Arama sonuçlarınız

1. R

DostOyuncu Klanlarınızı Davet Ediyor !

Merhaba ForumMinecraftturk ailesi ! Ben DostOyuncu Kurucusu Burak Kondu. Eğer bir klanınız varsa,sizide bu mücadeleye bekliyoruz. Klanınızı , kaç kişi olduğunuzu vs. aşağıya yazarak başvurabilirsiniz. Serverimiz DostOyuncu'da klan oyuncularınız için bi seferlik p4 set verilecektir. Bir IP adresi...
  2. R

ChestCommands sorunu

Merhaba arkadaşlar şimdi sizlere bi şey soracağım oyuncular /warp yazınca warp menüsü açılıyor.İyi zaten ama /warp afasf falan yazıncada aynı menü açılıyor ? Ben warp arena falan yazınca arenaya falan gitmelerini istiyorum. Bunu nasıl yapacağım ? ChestCommands sadece /warp komutunda etkileşime...
  3. R

Essentials ban büyük küçük harf sorunu

Evet arkadaşlar çoğu serverin belası olan bu sorun hakkında lütfen yardım edin.Büyük küçük harf duyarlılığı olmadığı için essentials ın banlanan kişiler servere geri gelebiliyorlar.Lütfen yardım edin. @IRFN @Ranork vs. yardım edin lütfen.
  4. R

Serverin map bozukluğu

Evet @IRFN bakıcam demiştin buraya yazıyorum serverin crash-reports unu.En son gününkünü (bugün) atıyorum. Crash Reports : ---- Minecraft Crash Report ---- // I bet Cylons wouldn't have this problem. Time: 1/8/15 11:26 ** Description: Ticking entity java.util.ConcurrentModificationException...
  5. R

DostOyuncu.nitrado.net [1 yıldır açık rehber ve reklamcı alımı var]

Edit : Tüm DostOyuncu bana ait olan konuları düzenlemeye alınmıştır.Bir tane ana konu açılacaktır.Gören yetkililerin bu konuyu kaldırması önemle rica olunur.İyi forumlar. @BONANZA , @craft_man , @Ercan , @NeutronRasee , @SearchTR , @tekno 51 Konuyu kaldırırsanız iyi olur.
  6. R

[Onemli]Saat geldiğinde belirlediğimiz bir komutu giren pluginin adı neydi

Bi plugin vardı arkadaslar tam saati gelince event yapıyordu (Normal saat tabii ki oyun saati degil!) o pluginin adı neydi çok acil arkadaslar sorun çözüldügünde lütfen yetkililer konumu kilitlesinler.Arkadaslar cok lazım lütfen.
  7. R

[Onemli]Saat geldiğinde komut giren plugin adı neydi

Bi plugin vardı arkadaslar tam saati gelince event yapıyordu (Normal saat tabii ki oyun saati degil!) o pluginin adı neydi çok acil arkadaslar sorun çözüldügünde lütfen yetkililer konumu kilitlesinler.Arkadaslar cok lazım lütfen.
  8. R

[Istek]Tüm oyuncuları belirlenen koordinata çekmek (Loop bilenler içeri)

Merhaba arkadaslar konu baslıgındada belirttigim gibi benim sorunum bu bi koordinat belirleyip bi komutumla herkesi oraya çekebilmek istiyorum.Bu loop işinden anlayan arkadaşlar lütfen bi kod yazabilir mi abartmıyorum 4 saattir sırf bununla uğraşıyorum.