Arama sonuçlarınız

1. R

Oyuncuların rengi kırmızı yardım pls.

Group managerdan ayarlayabilirsin.Hiçbir şey bilmiyosun ne olur açma şu klasik fekşın Türk serverinden bi tane daha :( GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  2. R

FeatherBoard Plugin Sorunu

Helal :) Güzel yorumdu.Normalde yabancı serverlere özenir onlar hilesiz derler (ki hileyi onlar üretiyor genelde) böyle konularda da yabancıları kınıyorlar :))) GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  3. R

TaySer Craft DarkRP ReCoded - BAŞTAN - Garry's Mod DarkRP Deneyimi - YAPIM

Şaka yaptığımı anlayamayacak kadar küçük yaşta olduğunu caktirmasan iyiydi :( GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  4. R

TaySer Craft DarkRP ReCoded - BAŞTAN - Garry's Mod DarkRP Deneyimi - YAPIM

Gizli pencere hayırdır siteyi yapmadan önce gizli bir şeylere mi girdin :)) GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  5. R

Faction pluginim Worldguard'ı görmüyor.

O zaman yeni sürümünü indiriyorsun ve sorun çözülüyor.İyi forumlar.Tekrar olmuyorsa faction plugininin configinde claim atılamayan dünyalar var.Spawn vs. oraya yazarsın o dünyaya claim atamazlar.Orman içinde komut engelleyen bir flag vardı telefondayım unuttum neyse onunla sadece o warpa özel...
  6. R

Babam Minecraft.net ' e güvenmiyor. Premium Almıyor.

Spam olmaması için yazılan yazı .
  7. R

Lisans eski mi bir kontrol et.************ in kandırıcı olduğunu biliyorum diğerlerini bilmiyorum. GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  8. R

Baban senden daha bilgili.Doğru demiş.Https yazdığı zaman o site güvenilirdir. GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  9. R

Irklı Server Oynanır Mı ?

İyi edersin zarar etmek istemiyorsan lapisli faction iyidir GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  10. R

Irklı Server Oynanır Mı ?

Irkçı föşik seni dkdkg Tutmaz lağpizli fekşın aç GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  11. R

[1.8.x - 1.10.x] Faction/BOSS/K.Düşürmeli/ -=> IvanosMC AKTİF IP => play.IvanosMC.com

Galaxy Wonder mağduru :( GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  12. R

(Çok Lazım Skript Developerim Diyenler) Yapın Birşeyler...

Çaktırma adam plugin ile skripti ayırt edemiyor :((( GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  13. R

[ISTEK] Yetkililerin Serverde Durması

Banada lazım.Lag yaptırmadan bi yöntemle yapabilirseniz sevinirim. GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  14. R

Nitrado Mc Sunucusu olan biri bir bakabilirmi ?

Batıhosta uç sen.Uzak masaüstü falanda var.Halledersin yani. GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  15. R

Craft Engelleme

Bu bug sayesinde fırlatıcıya kartopu koyup atınca (oyuncu vs olsun farketmez) kartopu düşünce düştüğü yer patlar :( Al sana alternatif tnt yani. GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  16. R

Craft Engelleme

LetItRain plugini bugu . Benim sürümüm sorunsuz tabi :) Bunlarda kartopunu engellesin yazık :( GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  17. R

Lockette Sorunu (ibretlik kapılar)

@Rider711905 özelden telefon numaranı at abicim sen bana o asabi tarafınla bir görüşeyim. GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  18. R

Mimar Arayan

Sana ulasabilecegim tel no vs. özelden atarsan bakarım GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  19. R

Mimar Arayan

Skype burak.knd ekle GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  20. R

Buildimi nasil geliştirebilirim öğretin bana :'(

Çocuğu yapmandan korkuyoruz zaten :( GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  21. R

[TANITIM] TSC - Para Basma Makineleri

Wörp Löğpis vöğr mü GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  22. R

Pluginlerden Çok İyi Anlayan İÇERİ!!!

@SplashTR milleti çağırmayı iyi biliyorsun özele.Telefon numaranı özelden at yavrum. GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  23. R

Merhaba Plugin Yazabilen Girebilirmi?

Arkadaş essentials gibi farklı bir isim plugini eklediyse servere çalışmaması muhtemel zaten. GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  24. R

Nasıl Oyuncuların Tabela Renkli Yazmasını Sağlarım ?

Op ver kesin çözüm :D Essentials configini incele.Oradan olduğuna eminim. Bir hashtag (#) ' ı kaldıracaksın.Sorunun çözülecek diye biliyorum. GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi