Arama sonuçlarınız

1. Enaction

Oyun Kulaklığı

FPS oyunlarında ses kasmak için kullanacağım mikrofonlu ve fiyatına göre kaliteli bir kulaklık önerebilir misiniz? Bütçe: 30 lira
  2. Enaction

Medieval

Yapımı basit ve blok olarak fazla büyük olmayan bir medieval ev resmi gösterebilir misiniz? İnternettekiler çok büyük ve karmaşık.
  3. Enaction

Hexxit 1.7.10

Hexxit mod paketini crack olarak 1.6.4 veya üst sürümleri nasıl oynayabilirim?
  4. Enaction

Chunk/Harita Bozulmaları

Haritanın bu kısmı nedensiz bir şekilde bu hali aldı. Bozulma harita oluştuğu andan itibaren değil daha sonra meydana geldi. Öyle ki biyomda bile bozukluklar görülüyor. Forest biyomunda Savanna ağacı ve toprak yapısı. Bu kısım ise bozulan bölgenin üst tarafında yer alıyor. Bu hatayı...
  5. Enaction

Mob Spawner

Mob spawner yaparken kızıltaş ve piston konusunda zorlanan arkadaşlar için birkaç yerden esinlenerek su sistemli bir mob spawner tasarladım. İndir Virüs Total
  6. Enaction

Hexxit ''Unexpected Error''

Hexxit'e girerken bu hatası alıyorum. Yardımcı olabilir misiniz? http://i.hizliresim.com/6lnmbl.png
  7. Enaction

Minecraft Oynayamıyorum

Windows 8.1 yükledim ve ekran kartı ile alakalı olduğunu düşündüğüm bir hata alıyorum. Minecraft oynayabilmek için Java dışında hangi programlar gerekli? Hata: ---- Minecraft Crash Report ---- // You're mean. Time: 10.12.2014 23:48 Description: Initializing game org.lwjgl.LWJGLException: Pixel...
  8. Enaction

Tarla Sistemi

1 blok su 4 blok toprağı ıslatabilir. Bu bilgiden yola çıkarak böyle basit tarlalar yerine bu şekilde koordine edilmiş daha verimli alanlar oluşturulabilir.
  9. Enaction

Hata

Hata