Arama sonuçlarınız

1. Andre838

Ice and Fire Roleplay l Game of Thrones RP l

Sunucu Açılış Tarihi : 01.04.2015 1 Nisan şakası yapmayın da :D
  2. Andre838

TitanCraft 1.7.2 TicaretSistemi/SansKutuları/Pve/PvP/Factions/SkillSistemi/MMORpg/LevelSistem/

Server süper emek verilmiş uğraşılmış bir server.Beyler serveri kötüleyenleri aldırmayın bir map alıntı diye serverde ki eğlenceyi kaçırmayın önerim.
  3. Andre838

TitanCraft 1.7.2 TicaretSistemi/SansKutuları/Pve/PvP/Factions/SkillSistemi/MMORpg/LevelSistem/

ipyi mi yanlış yazdım acaba Yanlışmış ip geliyom :D
  4. Andre838

Saygın Craft 1.7.2 ip : 77.223.159.71

F2 ile ss alınır!
  5. Andre838

S.a güzel server kardeşim.Rehber alımı var mı varsa skype: altay.yeles inşallah vardır .dGirmiyor ki servere ip yanlış :(
  6. Andre838

Burdayız İlgili herkes Var İlgisiz Kimse Yokdur >>>> Reaksion.

işim yok ss mi alacam :D :D
  7. Andre838

Mine Piece Mod + Plugin server (One Piece)

Ama yine de gomu gomuyla mera merayı yerdim 2 meyve yense :D
  8. Andre838

Her neyse bu meyveyi yiyebileceğimiz bir server olmadıkça sorun yok dostum :D :D
  9. Andre838

Oha mihawk geldi tam vuracaktım tek attı :OŞu karasakal adama ne yaptıysa bir şey olmadı merak etme :D
  10. Andre838

Gomu gomuyla mera merayı yiyecektim servere gelince :(:D özellikle luffy olmak için skinini bulmuştum ben.Hayal kırıklığına uğrattın beni kurucu biraz ilgilen şu serverle kardeşim
  11. Andre838

ONE PİECE Mİİ LAN GELİYOM GELİYOM YER AÇINNServer kötü mü ya! Tam da geliyordum Aslında yine geliyorum bişi farketmiyor bi bakayım :)Beyler luffy skini bulup geliyorum zoro nami fln olmak isteyen yazsın brook franky vs luffy bnem hausoppunki luffy10023 :DServer kapalı .s
  12. Andre838

PrestigCraft < 1.7.2 > [Repair,Boss,Pvp,KafaDüşürme,Eventler] prestigcraft.nitrado.net

rehber için alımı nereye yapıcağım
  13. Andre838

Burdayız İlgili herkes Var İlgisiz Kimse Yokdur >>>> Reaksion.

Evet rehberler çok ilgili lapis alıntı desem 5dk mute attı bu kelimeleri 2 defa dedim 1.cisinde hangi serverden olduğunu söyledim mute attı tamam kardeşim dedim ee 2.cisinde ben serveri söylemedim hayırdır?
  14. Andre838

Minecraft Süper Factions Server

market alıntı ve buildler kötü emek verilmemiş.Buildleri düzeltmen gerek
  15. Andre838

Banished ORTA ÇAĞ/BUİLD ALIMI VAR ACİL 1.8 (Javaya Geçiriliyor...)

Beni de alırmısın teste :D:D
  16. Andre838

Blazerd MMORPG / Rüya , Görev, Tarım, Yükseltme ve Birçok Sistem /Yapım aşamasında / White List YOK

Artık konuyu takip edemiyorum :D Açılınca birisi pm atsın B)
  17. Andre838

Banished ORTA ÇAĞ/BUİLD ALIMI VAR ACİL 1.8 (Javaya Geçiriliyor...)

Server bir kaç güne açılır diye duydum da hafta sonu açılır mı ?
  18. Andre838

Karovin Online | MmoRPG | Gizli Bosslar | 2 Büyük Irk | Level Sınırı : 128

Ad :Altay Nick(Premi) :Razorlance Yaş(+15) :16 Krallığın Ismi :Leaf Village Krallığın Bayrağı :Ben bir logo yaparım merak etmeyin :D Krallığını Yönetebilirmisin :Elbette Krallığında özel olarak neler koyarsın :Ünlü demircileri,süper güçlü adamları,saygılı köylüleri,marketler,barlar,gazinolar