Arama sonuçlarınız

1. SkillReX26

Thermal Expansion Crash !

Merhaba arkadşlar en pc ye format attırdım minecraftta silindi yeniden yükledim minecraftı Thermal Expansionu yuklediğimde resimdeki gibi oldu skydazdanda öle sürüm 1.7.10 nası çozücem bu sorunu lütfen yardım edin şimdiden teşekkürler
  2. SkillReX26

Ftb Crack Link Lazım

Merhaba arkadaşalr acaba mümkünse Ftb Launcher Crack Link verirmisiniz :) pre olsa keskede orjinal kulansak :D şimdiden teşekkürlerkoskoca forumda kımse yokmu
  3. SkillReX26

Steve's Factory Manger Programlama

Merhaba arkadaslar ben Steve's Factory Manger indirdim kurdum kullanıyorum ama Fake_Dead ağaç çiftliği yaparken For Each diye birşiy var ve naptıysam lıquid tanklarla bırlestırınce ! işareti çıkıyor olmuyor bilen varsa lütfen yardım etsın sımdıden tesekkurler
  4. SkillReX26

not enough items Sorunu

Merhaba arjadaşlar ben not enough items yeni indirdim eskiden Too Many İtems Kullanıyordum Şimdi indirdim survivalda kullandım çıkıp tekrar gırdıgımde bısı yazdıgımda taratmıyor ve eşyada sayfa olarak 0/0 diyordu resimde gördüğünüz gibi bunu nası düzelticem ve birde böle save yerlerı falan vardı...
  5. SkillReX26

Yardım Lütfen

thermal expansion modunu kurdum ama tanıtımda olan enerjı tasıma olan kabloları yok , Ender ıo dakı o kucuk kablolarda steam dynamodan enerji iletmiyor birşeyler parçalamak için birini krıp bırını doldurup duruyorum lütfen yardım edin şimdiden teşekkürler
  6. SkillReX26

thermal expansion enerji kabloları yok

ben thermal expansion modunu ındırıdm ama modda hiç kablo yok dynamoları koyuyom enerji iletcek kablolar yok ! yaratıcı moddada yok o redned cablolar falan vardı tanıtımda ama bende yok enerji iletemiyorum lütfen yardım edin :( şimdiden teşekkürler :D :Dyaw forumda 1 allahın kulu yokmu :(
  7. SkillReX26

yaaa Minecraft Update Launcher Hatası Yardım

Minecraft Update Launcher Hatası Yardım playa basıyorum updating launcher diyo kapanıyo bişi açılılmıyoo :'( Sizce neden ola bilir şimdiden teşekkürler
  8. SkillReX26

thermal expansion enerji boruları yok !

Merhaba arkadaşlar Ben thermal expansion Modunu ındırdım esyalarını yaptım ama enerjı tasımak ıcın normalda tanıtımında enerji boruları var ama bende yok acaba neden ola bilir ha bu arada böle madenler mor&siyah renkte gözukuyo onu duzeltmenın yolu varmı bu arada enerji borularıda yok nedendir...
  9. SkillReX26

Bir Mod Arıyorum Herkes içeri Lütfen ! :D

Merhaba arakdaşlar bi mod sorcam böle fake_dead kullanıyodu böle bi blok var alta ısınlana bılıyon uste cıka bılıyon cıkarken pıston ıtme sesi geliyo bide aynı modda böle mavi yorgan bişi var onun ustune yatıyo ıkısı aynı modda o modu bi bulamadım naptıysam acaba biliyorsanız lütfen...
  10. SkillReX26

Crash T_T

arkadaşlar crash verdı yağ :'( lütfen neden verdiğini söylermısınız şimdiden teşekkğrler ---- Minecraft Crash Report ---- // Hi. I'm Minecraft, and I'm a crashaholic. Time: 12.12.2014 10:01 Description: There was a severe problem during mod loading that has caused the game to fail...
  11. SkillReX26

minefactory reloaded enerji

Merhaba arkadaşlar minefactory reloaded modunu çok sevdim indirdim ama bi türlü enerji sağlayamadım ıc2 ıo2 build craft vb modlar var ama bi beceremedim enerji sağlamayı rica etsem yardım edermisiniz şimdiden teşekkürler :ha::D:D:D
  12. SkillReX26

minefactory reloaded modu için enerji nası elde edebilirim

dediğim gibi minefactory reloaded modu için enerji nası elde edebilirim lütfen mümkünse build craft ve industrial craft modlarından olsun olmassada başka modlarda olur :D şimdiden teşekkürler :D:D:D:D:D:D:D:D:D^_^kimse yokmu :(
  13. SkillReX26

bir itemin yapılmasını kayıt eden mod

Merhaba arkadaşlar bir itemin yapılmasını kayıt eden mod vardı böle yapımını kağıtla kaydedıyodun malzemelerı koyuyuodun kayıtlı olan kağıdı varsa oluyodu adını unuttum solermısınız şimdiden teşekkürler :D
  14. SkillReX26

direwolf20 1.7.10 Lazım

Merhaba arkadaşlar acaba mümkünse direwolf20 1.7.10 linkini ata bilirmisiniz mod pack halini şimdiden teşekkürler :D
  15. SkillReX26

CrashCrashCrashCrashCrashCrashCrash

arkadaşlar bu crash neden olmuş lütfen söylermısınız şimdiden teşekkürler. ---- Minecraft Crash Report ---- // I bet Cylons wouldn't have this problem. Time: 27.11.2014 18:59 Description: Initializing game java.lang.RuntimeException: java.lang.ClassNotFoundException...
  16. SkillReX26

tinkers construct

Merhaba arkadaşlar ben 15 20 modla survival oynuyordum tinkers construct modunu çok istiyordum attım ve resimdeki hatayı verdi başka linklerde denedim ya crash yada bu sorunu verdi 1.7.10 daydım 1.7.2 ye geçtim bundada böyle arkadaşalr lütfen yardım edin bu gözukmesse http://hizliresim.com/4R75dG
  17. SkillReX26

MineCrash

Selam arkadaşalr hangi modu yuklersem yuklıyım 3/2 si crash veriyor keşke kökten halletme sorunu olsa :D sizdede böyle problemelr varmı
  18. SkillReX26

Merhaba :)

Merhaba arkadaşlar foruma yeni geldim 14 yaşındayım adım Muharrem minecraftta yavru inekleri çok seviyorum :D genellikle modlu survival oynarım ama hep başım derttedir yeni mod eklemek isterim crash verir hata verir kaybederım hep savemı :sinirli::lol: sizlerle tanışmak isterim hepinize iyi...