Arama sonuçlarınız

1. O

[SINIRSIZ]Mucosoft Devleti Alımları Başladı!

Bende katılabilirmiyim tek başıma minecraft oynamaktan sıkılıyorum skype : xcokanxc
  2. O

server alım var

serverde tam olarak ne alımları var ?
  3. O

TartarusCraft Kaliteli reklamcılarını arıyor

Merhaba arkadaşlar ben TartarusCraft Yetkililerinden Okan. Serverimiz yeni açılmıştır. Reklamcılarla katılım sayımızı arttırıp serveri geliştirmeyi planlıyoruz *Reklamcı Alım Forumu: Ad: Soyad: Yaş: Daha önce toplam kaç serverde reklamcı olarak çalıştığınız kaç server var: Arkadaş çevreniz iyimi...
  4. O

Yaz Başlıyor Asıl Faction Şimdi Açılıyor

TartarusCraft server ip : 104.155.24.78 Merhaba arkadaşlar ben TartarusCraft yetkililerinden Okan. Bu gün size yeni açılan TartarusCraft ı tanıtacağım. TartarusCraft çok eğlenceli ve güzel bir faction serverdir. Sadece kendisi eğlenceli değil içindeki yetkililerde eğlencelidir. Ve sizide...
  5. O

LetsFaction ====>>> Alım Var İçeri Gir!

<<<<BUILDER FORMU>>>> Ad: Okan Soyad: Çolak Skype: xcokanxc Deneyiminiz: %93 Birkaç Yapıtınızın Resmi: http://i.hizliresim.com/4gVZd7.png http://i.hizliresim.com/94rRX8.png http://i.hizliresim.com/RYpX6Z.png Yaş: 14 PC Başında Durduğunuz Saat: Fazla saat ama değişir
  6. O

SonAtes-Network | YETKİ ALIMI BAŞLAMIŞTIR | HUB SUNUCU!

ADIM ; Okan SOYADIM ; Çolak YAŞIM ; 14 SKYPEM ; xcokanxc DENEYİMLİMİYİM ( EVET/HAYIR ) ; Evet OLMAK İSTEDİĞİN YETKİ ( MİMAR,REHBER,PLUGINER,MODERATOR ) YAPTIĞINIZ YAPIT VARSA BİR KAÇ FOTOĞRAFI ; Mimar 1 yaptığım spawn fotosu lapis fotosu vede orman fotosu http://i.hizliresim.com/4gVZd7.png...
  7. O

Succescraft Alımları Başladı !!!

kardeş bizimde şu an yarım yamalak bir ekibimiz var. Yarım yamalak derken az kişi var. 2 admin 2 moderatörümüz var skypeniz varsa konuşuruz skype : xcokanxc
  8. O

DarkBlood Server Ekibi Toplanıyor

Kardeşim Logitech g230 un kırılmış öncelikle başın sağ olsun büyk yastayız :) Server adlarını verirmisin Alındınız
  9. O

Kabaktepe58 2 tane admin var biri ben diğeri ise benim arkadaşım
  10. O

Sezer abi lütfen düzgün konuş :D
  11. O

Alındınız Skypenize istek attım
  12. O

Birisi arsasına tuzak yaparsa ona mute atamaktaki sebebin ney :D Direk jaile göndersene :D Alındınız ben sizi skypeden eklerim Üzgünüm alınamadızın. Biz biraz büyük bir pluginer arıyoruz üzgünüm ama alınmadınız Skypenizi yazarmısınız
  13. O

Merhaba arkadaşlar ben Okan. Ben bir arkadaşla bir fikir buldum. Madem yeteneğimiz var niye kullanmıyalım bu yeteneği dedik. Bunun sonucunda DarkBlood Server ekibini topluyoruz. Bu server ekibinde bize en iyi olduğunuz bölümü söyleyeceksiniz. Bizde size verdiğimiz forumla sizi alıp...
  14. O

TartarusCraft -alımlar

Ad: Okan Soyad: Çolak Yaş: 14 Yetkili olmak istediğiniz bölüm: Builder Örnek çalışmalarınız: Üzgünüm ama benim bilgisayarıma 1,5 ay önce format atıldı o yüzden gönderebileceğim çalışma yok. Size söyleyeceğim tek şey ortaçağ yapıtlarında kötüyüm :)
  15. O

Hub Sunucu // Alım

Ad*: Okan Soyad*: Çolak Yaş*: 14 Yetkili olmak istediğiniz bölüm*: Rehber Örnek çalışmalarınız: Rehberlikle ilgili örnek çalışma ?
  16. O

LiveMc Yetkili Alımları ...

<-----*--Mimar--*-----> İsim : Okan Skype : xcokanxc Yaşınız : 14 Yaşadığınız Ulke Ve İl : Türkiye - Hatay Tecrubeniz Varmı : Var Tecrubeniz Varsa Hangi Sunucular : Ben daha önceden çok sunucuda çalıştım ama 2 tanesi açık kaldı onlarda kapandı. 1. si rpgydi ama hiç tutmadı 2. si ise adminleri...
  17. O

SoNTeaM Geri dönüyor

Merhaba arkadaşlar ben SoNOkaN SoNTeaM başkan yardımcısıyım . Biz minecraft ta büyük bir clandık . Tabi sonradan bu clan dağıldı şimdi tekrar daha iyi bir ekip topluyoruz ve SoNTeaM ı canlandırıyoruz. Size verdiğim forumu doldurup skype adresine atıp sizde clanımızın ayrılmaz bir parçası...
  18. O

Admin Ve Builder Alımı Acil Lazımdır!

Ad: Okan Soyad : Çolak Yaş : 14 skype : xcokanxc
  19. O

Hunger Games Server Pluginer,Builder Aliniyor

İsim : Okan Soy isim : Çolak Yas : 14 Skype : xcokanxc Builderlik Yetenegin [10/?] = 10/8 ( alçaklık konusunda sorunlar yaşayabilirim ) Mikrofon Varmi : var Yaptigin Yapinin Fotosu: 1 ay önce pc ye format attım ama isterseniz sizin önünüzde bir doğa yapıtı yapabilirim
  20. O

HamleCrafta Admin Ve Mod Alımı Deneyimliysen İçeri Gir

birsürü skype var hangisi ?
  21. O

Nitrado Server kiraladım Builder Arıyorum Server ip özelden atarım.

ad: Okan soyad: Çolak skype: xcokanxc
  22. O

Usta Server Ekibi Arıyorum

s