Arama sonuçlarınız

1. Leejey

Lol Ekko Rehberi

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere League of Legends'in vazgeçilmezi, yaptığı oyunlar ve sağladığı zaferlerle takımın gözdesi olan Ekko'yu tanıtacağım. Bildiğiniz üzere son getirilen yamalarla birlikte yüksek derecelerde sağladığı başarıdan ötürü sevilen bir şampiyon haline gelmiştir. Her...
  2. Leejey

Tanışalım

Merhaba ben Berke 15 yaşındayım MTA haxballa ve minecraft oynuyorum sizde yazın tanışalım 2 yıl oldu forum üyeliğim fakat forumda pek tanınmıyorum
  3. Leejey

Bilgilendirme

Arkadaşlar daha sağlıklı başvuru / alım yapmak isteyenler için öneri olarak bu konuyu açtım Başvuru formu için suna benzer bir şey oluşturabilirsiniz: Ad Soyad Yaş İletişim (Skype vb.) Yaşadığı yer İstediğiniz yetki Bu alanda tecrübeleriniz Builderlar için yaptığınız yapıtlardan fotoğraflar...
  4. Leejey

Bilgilendirmek için Yazdım Okuyabilirsiniz.

Merhaba Arkadaşlar,Bugün Sizlere Yetkililerin Görevlerini,MC deki Yetkili Grupları(builder vb.) gibi Şeyleri MCYE yeni başlamış-bilmeyen kişilere yardım amaçlı anlatacağım.Önceki bir forumda yapmıştım katkısı olmuştu oyunculara buradada paylaşarak size yardımcı olmak istiyorum. YETKİLİ ADLARI...
  5. Leejey

Bakmanızı Rica Ediyorum

Öncelikle Merhaba Arkadaşlar, Forumda olduğum süre içerisinde birçok konu gördüm gerek yetkili alımları gerek reklam olarak.Burası Sunucu Yetkili Alımlarının yapılacağı yerdir burada serverınızın reklamını üst seviyede tutup yetkili alımlarını alt sıraya almanızı beklemiyoruz. Server IP vb...