Arama sonuçlarınız

1. Leejey

Oyun Forumu: Gartic.io Yarışması! - İptal Edildi

Katılıyorum.
  2. Leejey

Sonu Başa Al!

Sızlayan bir kalbi sızlatan kişi onarsa da o kalp hala sızlamaya devam eder.
  3. Leejey

Üstteki Kullanıcının Avatarını Yorumla! (Tekrardan)

Pokemon görünümlü mario :D 10/10
  4. Leejey

PLAY.UNIOCRAFT.COM ⚔ 5.YIL ⚔ Skywars/Factions/Skyblock ⚔ 1.8.x - 1.13.x

Köklü bir sunucu ve gelişmek için elinden geleni yapıyor. UnioCraft efsanesi tekrar canlanır umarım.
  5. Leejey

Lol Ekko Rehberi

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere League of Legends'in vazgeçilmezi, yaptığı oyunlar ve sağladığı zaferlerle takımın gözdesi olan Ekko'yu tanıtacağım. Bildiğiniz üzere son getirilen yamalarla birlikte yüksek derecelerde sağladığı başarıdan ötürü sevilen bir şampiyon haline gelmiştir. Her...
  6. Leejey

Factions Yetkili Alımları | BÜTÜN ALIMLAR MEVCUT

Ad: Berke Yaş: 16 Nick: Leejey İstenen Yetki: Yönetici TS kullanıyorum İstenen Yetki Hakkındaki Tecrübeleriniz: Cogu Yerde Gorev aldım Tecrubeliyim ama yinede acıklayayım. -Server Durumuyla İlgilenebilirim -Gerektiginde Oyuncuların Sorununu Gidermeye Calısırım -Oyun Yöneticisi olmaktan sıkılmam...
  7. Leejey

LuckyMC | Moderatör Alımları | Aktif!

Ad: Berke Yaş: 16 Nick: Leejey İstenen Yetki: Moderator İstenen Yetki Hakkındaki Tecrübeleriniz: Cogu Yerde Gorev aldım Tecrubeliyim ama yinede acıklayayım. -Sunucu Durumuyla İlgilenebilirim -Gerektiginde Oyuncuların Sorununu Gidermeye Calısırım -Moderator olmaktan asla sıkılmam , Gorevimi en...
  8. Leejey

ElitIceNW (Aktif) [CEHENNEM GUNCELLEMESI YETKILI ALIMI]

Gelebilirim hala devam ediyorsa
  9. Leejey

ElitIceNW (Aktif) [CEHENNEM GUNCELLEMESI YETKILI ALIMI]

Toplantidan haberim yoktu kisisel hesaplarimdan bana ulastiysaniz haklisiniz fakat forumda durum paylastiysaniz zaten bakmiyorum basvurulara cevap gelmistir diye
  10. Leejey

GreenPVP | Yetkili Alımları

Adınız ve soyadınız nedir?:Berke Yıldırım Yaşınız kaç?:16 yaşındayım Oyunda kullandığınız nickname, isim, takma ad?: Leejey Size ulaşabileceğimiz herhangi bir adres (Skype, Facebook, Curse vb.):Berke Leejey skype adresim Kullanılabilir bir mikrofonunuz var mı?:Mikrofonum mevcut. Kaç yıldır...
  11. Leejey

Game of Crafts Alım Konusu

Ad: Berke Yaş: 16 Nick: Leejey İstenen Yetki: Moderator İstenen Yetki Hakkındaki Tecrübeleriniz: Cogu Yerde Gorev aldım Tecrubeliyim ama yinede acıklayayım. -Sunucu Durumuyla İlgilenebilirim -Gerektiginde Oyuncuların Sorununu Gidermeye Calısırım -Moderator olmaktan asla sıkılmam , Gorevimi en...
  12. Leejey

NicosiaNW | Açılış Öncesi Ekip Aranıyor [Rehber,Moderatör,Admin/Builder] |

13. Leejey

Lufian Türkiye, Profesyonel survival sunucu Rehber alımı!

Burdan yollayabilirmiyim suan bilgisayarda değilim
  14. Leejey

PERSIANNW | ACIL RESOURCE PACK YAPABILECEK ADAM ARANIYOR | YENILENDI

15. Leejey

İyi Builder-Reklamcı-Rehber Arıyorum Buyrun

:) Forumda her yaştan üye tabii ki bulunabilir . Fakat kendi sunucusu için yaş kriteri koymuş yanlış anladınız galiba
  16. Leejey

MemphisBT | #Tasarımcı,Grafiker,Mimar,Ekip Sorumlusu ve daha fazlası burada!

Adınız ve Soyadınız; Berke Murat Yıldırım Yaşınız;16 İletişim Adresleriniz;Berke Leejey (skype) Gmail : [email protected] Daha önce yer aldığınız ekipler;Oyundoktorunw,Ikonianetwork . Hatırladıklarım bu kadar Ekibi yönetebileceğinizi, sorumluluk alabileceğinize inanıyormusunuz?;Tabii ki...
  17. Leejey

Insomnia sunucusu için dev alım, bilgili olun yeter!

18. Leejey

TGR HUB > YETKILI ALIMLARI > Deneyimli REHBER ve REKLAMCI

Ad: Berke Yaş: 16 Nick: Leejey İstenen Yetki:Rehber İstenen Yetki Hakkındaki Tecrübelerim: Cogu Yerde Gorev aldım Tecrubeliyim ama yinede acıklayayyım - Oyuncuların Sorununu Gidermeye Calısırım -Rehber olmaktan asla sıkılmam , Gorevimi en iyi bir sekilde yapmaya calisirim (Cıvıtmam) -Oyuncuların...
  19. Leejey

[Bitti] EverSource Network | Yönetici | Mimar| Rehber |

fakat 2 gün olmamıştı ben ertesi gün size yazacağımda siz beni arkadaşlıktan çıkarmıştınız
  20. Leejey

işim olduğunu belirtmiştim o an meşguldum
  21. Leejey

ben yönetici olarak başvurmuştum olumlu geçmişti servera gelecektim ki arkadaşlıktan çıkarmışsınız
  22. Leejey

biz yönetici için konuşmaya başlamıştık ama beni arkadaşlıktan çıkarmışsınız skype berke leejey
  23. Leejey

Ad: Berke Yaş: 15 İstenen Yetki: Yönetici İstenen Yetki Hakkındaki Tecrübeleriniz: Cogu Yerde Gorev aldım Tecrubeliyim ama yinede acıklayayım. -Server Durumuyla İlgilenebilirim -Gerektiginde Oyuncuların Sorununu Gidermeye Calısırım -Yönetici olmaktan asla sıkılmam , Gorevimi en iyi bir sekilde...