Arama sonuçlarınız

1. Jakexga_merRS1

Skin ceket ekleme yardım

Arkadaşlar Wolvoroth skinine kırmızı bir ceket giydirip bana 2d skini atarmısınız bilgisayarım yok yapamıyorum.
  2. Jakexga_merRS1

Minecraft Ve Diyer Oyunlar Açılmıyor

Güncelledim Yine olmuyor+++
  3. Jakexga_merRS1

Minecraft Ve Diyer Oyunlar Açılmıyor

Game Output Yazan Kod [20:24:59] [main/INFO]: Setting user: _JakeXGamer_ [20:24:59] [main/INFO]: (Session ID is token:24ac6c9322804f6ea435608a27eb65f3:61c782ac339b4380ba00b0759a4c8608) [20:25:03] [Client thread/INFO]: LWJGL Version: 2.9.0 [20:25:04] [Client thread/ERROR]: Couldn't set pixel...
  4. Jakexga_merRS1

RebelCraft Faction Server /boss/atm/lapis/uygun vip fiyatları

Merhaba, Ben JakeXGamerRS. IP Adresimiz: mc.rebelcraft.org play.rebelcraft.org Kapasite: 64Kişilik Sürüm:1.7-1.7.9 Düzenli Event'ler+İlgili Adminler+Eğlenceli Etkinlikler(Kurucumuz JakeXGamerRS-Tarafından yazılan pluginler ile Süper Eğlenceli Etkinlikler)+Hileye Taviz Verilmez(Özel Plugin...
  5. Jakexga_merRS1

REBELCRAFT YETKİLİ ALIMLARI

ÖNCELİKLE MERHABA ARKAŞLAR REBELCRAFT ALIMLARI ŞUANLIK BUNLARDIR... Rehber AD : YAŞ: HANGİ SUNUCULARDA OYNADIN: MİNECRAFT KAÇ YILDIR OYNUYORSUN: BİZE NE TÜR KATKILAR SAĞLAYA BİLİRSİN: SKYPE : SANA GÖRE MİNECRAFT BİLGİN YETERLİMİ: EKLİCEKLERİN : (KESİNLİKLE YALAN ATMAMALI) Pluginer AD : YAŞ...
  6. Jakexga_merRS1

Mc.RebelCraft.Org Herkezi Beklerim ''1.7-1.8''/Faction/6144MbRam

Merhaba, Ben JakeXGamerRS. IP Adresimiz: mc.rebelcraft.org Kapasite: 64Kişilik Sürüm:1.7-1.7.9 Düzenli Event'ler+İlgili Adminler+Eğlenceli Etkinlikler(Kurucumuz JakeXGamerRS-Tarafından yazılan pluginler ile Süper Eğlenceli Etkinlikler)+Hileye Taviz Verilmez(Özel Plugin Tarafından Engellenir...
  7. Jakexga_merRS1

Yetkili Alımı LightCraftFaction

@VISO Çok iyi birçok iyi Admin Ve pluginer'dır Size Öneriyorum Arkadaşa ben kefil olurum Yüzünü kara çıkarmaz :)
  8. Jakexga_merRS1

SexyMotd Ayarlıyorum Geri gidiyor

Saol Kardeş İşe Yaradı Bu forumu seviyorum :)
  9. Jakexga_merRS1

yine olmadı sen kullanıyorsan yada kullandıgın bi versionu varsa atarmısın benim kullandıgım version 1.2.2
  10. Jakexga_merRS1

olmuyor :( geri gidiyorBenim istediğim gibi yarlıyacak varmı ı ? Enabled: true CheckUpdates: true Motd: Enabled: true Motd: '&6Merhaba, &e&l%playername%&6!%newline%&6Welcome to &4&l%servername%&6!' FakePlayers: Enabled: False Players: 100 FakeMaxPlayers: Enabled: true Players: 250 IPLogging...
  11. Jakexga_merRS1

Motd: Enabled: true Motd: - '&6Hello, &e&l%playername%&6! %isnewplayer%%newline%&aGroup Name&r; &b%groupname%' - '&2&l::&6&lRebelCraft&2&l::&e&l%playername%&6!&9&lSeni Oyunumda Görmek İsterim 1.7-1.8' FakePlayers: Enabled: true Players: - -125 - 4 - 100 FakeMaxPlayers...
  12. Jakexga_merRS1

düzenledim
  13. Jakexga_merRS1

SexyModt Ayarlıyorm reload yapıyorum sonra İlk yüklediğim haline geri dönüyor sonra yine bakıyorum bu seferde gameserver.nitrado yazıyor
  14. Jakexga_merRS1

mc.rebelcraft.org

mc.rebelcraft.org
  15. Jakexga_merRS1

Reklamcı Arıyorıyorum Faction Sunucu için

Shaderpack Olucak Bir Arkadaş olucak Bu forumda Reklam yapıcak ShaderPack Zorunluluğu Bu yüzden var Yaş En az 15 Olucak Ve Ben istediğimde Reklama Gidicek ''Ya of vb. Kelimeler Kulanmayacak Kendisine 3 saat Bir p5 set verilicek Kiti Vardır+Fly Vardır''
  16. Jakexga_merRS1

PlayerHeads Ve HeadDrops Çalışmıyor!

tmm biliyorum alınıyo ama iskelet kafasına dönüşüyo sonrada steve oluyo
  17. Jakexga_merRS1

1.7.2 premıum bide bu serverim için
  18. Jakexga_merRS1

PlayerHeads Ve HeadDrops Çalışmıyor Olan Şu Kafayı alıyorum kendi kafamı yada başkasının sonra'da Yere koyuyorum ilk İskelet oluyor sonrada Steve Kafası Yardım!
  19. Jakexga_merRS1

Bungeecord(Hub/Çekirdek) Server Kurulumu (Detaylı)

ben batıhosttan aldım ama nasıl yapacagımı bilmiyorum factiondu ilk sonrta hub yapmaya karar verdim olmadı :(
  20. Jakexga_merRS1

Rebel-Craft Açıldı 1.7.X FACTİON/PVP/BOSS 0 LAG IP=rebelcraft.nitrado.net

Param Var Sen MErak Etme -_- Bu arada İgrenç dedigniz Spawn yenilendi! şu an Elimde 1 sene Yeticek Kadar Para var :) YAzın işte çalıştım. FurkanMC Kesinlikle Tanımıyorum -_- Senin İngrenç dedigin Spawnı Yeniledim Oyundaki Nick ne ? Hiç Geldinmmi?
  21. Jakexga_merRS1

Bakarmısın REsimlere güncelledim Yanlış resim :) bak resimlere bi !
  22. Jakexga_merRS1

hyr kendimiz ugraşıp yaptık herkes girsin baksın başka serverde varsa bizden alıntı yapmıştır! Ben vipelrede Cevap vermedim başım agrıyo dedim sonra laf attınız o benim eski serverim di bu server deyildi o server gameoffaction du lütfen yorumunu kaldır !Birde şimdiden Yazıyım 15 Yaşındayım...
  23. Jakexga_merRS1

Nick Degiştirme Geliyormu!!

:D nicke bak BigAkdoom hahaha (böylemi)
  24. Jakexga_merRS1

VipHammadde Oyuncular giremesin!

VipHammadde Oyuncular giremesin! Onun commandblock için kodu vardı bide end incisi fırlatınca hata gibi bişe geliyordu bilen varmı :D