Arama sonuçlarınız

1. Roocer

Üşengeç bir insan mısın? ozaman tam sana göre hızlı WG

Ceviz misaliyiz aga. dışı güzel değil ise insanlar içini kırıp bakmaz bile. uzun zamandan sonra kötü adam geldi. Gerekli pluginler: skript : https://dev.bukkit.org/projects/skript SkQuery : https://dev.bukkit.org/projects/skquery Sürüm : 1.7 - 1.8 - 1.9 - 1.10 + 1.11 Lag yapma olasılığı / pasif...
  2. Roocer

Faction RPG Rütbe sistemi TitanPortal

IP; play.titanportal.com oyna.titanportal.com Rütbe sistemi. Kumar sistemi. Kasa sistemi. Her zaman dost yetkilerimiz. Hafta sonları ödüllerimiz. birçok çeşit farklı eventlerimiz. Sıkılmadan Oynuyacağınız sunucu Lag olabilir. /ufak,çok az/ Ping değer Düzeltme...
  3. Roocer

Yaz'a Bomba Gibi Hazır! OP-SkyBlok

Versiyonumuz : 1.7-1.8 İp adresimiz : asuscraft.nitrado.net Server türümüz : SkyBlok Server Ram : 3 GB Server Slot : 36 Hosting : Nitrado Sunucumuzdan Bir kaç kare Market'imiz spawn'ımız Parkur'umuz Arena'mız YETKİLİ SKYPE...
  4. Roocer

Taciz Engel Bayan oyunculara özel

Komutlar /tacizengel /tacizengel ac - aktifleştirir /tacizengel kapat - pasifleştirir Sorun ve arzalarda skype : roocertr Dipnot Skript Alıntıdır. Sadece üzerinde oynadım. command /tacizengel [<text>]: trigger: if arg 1 is "ac": send "&aTacizEngel Aktif"...
  5. Roocer

OTO-SAT Skript v1 Edit: ßyRoocer

Perm : otosat.vip komutlar : -/otomatik -/otomatik aktif -/otomatik pasif -/otomatik help Bildiğimiz üzere V1 pek kullanışlı değil ve çok karışıktı bu yüzden Daha kolay ve daha elverişli bir skript hazırladım umarım ki beğenirsiniz. bu benim serverime lazım diğen de olduğunu sanmıyorum...
  6. Roocer

1.7.x 1.8.x Oynadıkça sıkılmıcaksın desem? ne dersin.

Bildiğimiz üzere her server bir zaman oynadıktan sonra inasnı bayar. Bu serverde oynamanıza gerek yok işsiz gibi olaşsanız bile serverin 1. si olursunuz. Ne dersin işsizlikte son noktamıdır sunucu ? play.titanportal.com oyna.titanportal.com mc.titanportal.com escapecraft.nitrado.net...
  7. Roocer

Authme şifre görme anlatım türkçe / Türküz açıklar bizden sorulur.

Hiçbir yerde bulamıcağınız veya bulamıyacak olduğunuz değerli konu. Eminimki bunu çoğu arkadaş merak ediyordu diye tahmin ediyorum. Hata oluşur yapamassanız skype: roocertr
  8. Roocer

Gelistirme skripti

Öncelikle Herkese selamlar. Önceki skriptim basit ve çalındı cümleleri yayılmıştı baya bir. Bu sefer ayni sistem türü ama daha farklı olarak yeni skript tanıtıcağım. Umarım ki beğenirsiniz. kötü yorumlar yazıp beni üzmessiniz GELISTIRME SKRİPTİ Version 1.7 / 1.8 / 1.9 Skripti gelistire...
  9. Roocer

minecraft efsun + kredi skripti

küçük bir skript yazdım geliştirmeye açık. efsun skripti: Lapis kazarak elde ettiğimiz bir kaç itemden alabileceğimiz edit itemlerdir. oyuncular eğerki /efsun yazınca hata alır ise bunu yazın /mangaddp default chestcommands.open.efsun.yml indirmek için : https://yadi.sk/d/VA67osbQpvWUt...
  10. Roocer

:.........

..............................................
  11. Roocer

0>>-[x]=-(OsmanliGamer.nitrado.net)-=[x]-<<

HERKESE MERHABALAR Server Türü : Faction Ram : 3GB Slot : 150 Host : Nitrado.net Ip : 5.62.126.75:11400 Alt Ip : OsmanliGamer.nitrado.net Video : Reklamcı Rehber Alımı Vardır -(skype lazanya00)- Vip Bilgileri Uyarı : VipHammadde...
  12. Roocer

OsmanliGamer.nitrado.net

HERKESE MERHABALAR Server Türü : Faction Ram : 3GB Slot : 150 Host : Nitrado.net Ip : 5.62.126.75:11400 Alt Ip : OsmanliGamer.nitrado.net Reklamcı Rehber Alımı Vardır -(skype lazanya00)- Vip Bilgileri Uyarı : VipHammadde Permi Otomatik...
  13. Roocer

0 >---|TurkiyemCraft|---< [Minecraft 1.7.2-1.7.5] Server Faction

Turkiyem Craft 1.7.2-1.7.5 Faction Server Ip 46.20.1.98:1159 :notch:Alım Yoktur. :lav:Server 1.7.2-1.7.5. :ecehver:Reklam Yapmak Yasaktır. :çerçeve:Küfür Yasaktır. :koyun:Dini Irki Milli. :örümcek:Sunucuda İşsiz yer çok panpa örnek /warp ker***e :ekask:Lapis Kazmaktan ciğerimiz soldu...
  14. Roocer

>---|TurkiyemCraft|---< [Minecraft 1.7.2-1.7.5] Server Faction

Serverimizde senide görmek isteriz. Umarım bizi kırmasın Server Ip: 46.20.1.98:1159 Server : 150 kişilik Alımlarımız :Yok Eğlenceli farklı maplar Lapis Kazarken canınız sıkılmıyacak İşsiz Bölgelerimiz Bol keseden /warp ker***e gibi Sunucuya senide bekleriz Sağlıcakla