Arama sonuçlarınız

1. GabrieL258

SONTURK.net > SONTÜRK Survival 1.8.x / Hilesiz bir oyuna ne dersin?

Selamün aleyküm kardeşim beni hatırladınmı İsmim GabrieL di 2013 senesinde senin serverinde adını iyi duyurdum 17 blaze sp toplayan ilk kişi olarakda bilirler beni madenci ve tarlacıydım ordanda tanıyan olabilir çok alışveriş yapardım şimdi iyi ve kötü yorumları okudum ama ben 2013 senesinde...
  2. GabrieL258

Konu kapansın, sunucu açılcağına yakın vakit düzenli konu tasarımı ile açılacak.

:) sonsurvivaldaki gibi ortam olursa senin sv %100 kapanmaz kardeşim tek başınada iyi işler çıkarıyorsun şuanki verdiğin bilgilere göre ve yenifikir üretmedede iyisin :D sv yi açtığın zaman haber ver kardeşim gelicem mutlaka başarılar tekrardan :)
  3. GabrieL258

FetihSurvival 1.8/ 6GB /MedievalBuild /Bilet,Turnuva,Sistemler,laggsız / Sende Gel Fethet !

ulan gülmekten karnım ağrıdı :D geçin v2 dedi dedi sonra 404 error oldu :D
  4. GabrieL258

FetihSurvival 1.8/ 6GB /MedievalBuild /Bilet,Turnuva,Sistemler,laggsız / Sende Gel Fethet !

Sa ben AxeRaider eskiler beni GabrieL olarak tanır bugün sv ye girdim adam akıllı madenimi kaziyordum spawn kadar büyük magarada elmas bulamamıştım demirleri falan kaziyordum kurucu vanish modu ile 2 de bir gelip hile denemesi yapıyordu 5-6 kere ardı ardına çıplak eliyle bana vurdu demir settim...
  5. GabrieL258

Konu Kilit Yeni Sunucu YeniTurkMc.Batihost.Com

lag düzeldiyse geliyorum oyuncu adım AxeRaider
  6. GabrieL258

PersiaMC | 1.14.3 | Yeni nesil hayatta kalma sunucusu... #Yeniden

30 dk sonra deniyeceğim oyuncu adım AxeRaider başarılı sunucuya benziyor
  7. GabrieL258

yazsa nolcak sv lagdan geçilmiyor :D ev yapan olmadı daha :D buglarda çok :)
  8. GabrieL258

hocam kasaya anahtar eklemişsinde ben cs go cuyum şimdi anahtarı alıcam kasayı açıcam 10 tl verip 25 kuruşluk mavi item gelmesin :D birde blok kırarak tl kazanma olayı iyimiş ben madenciyim 1 günde trink money yaparım :) yakışıklı geliyorum oyuncu adım AxeRaider umarım lag yoktur sv de sv nin...
  9. GabrieL258

şans kutusunu tahmin edebiliyorumda oy kutusu ne oluyor ?
  10. GabrieL258

[MCPROGAMİNG] [1.8+] Bir sunucuya emek verilmiş olması onlara yetişemeyeceğiniz anlamına gelmez.

geçtiyse senin adına sevindim :D güvendiğin insanlara dikkat etmen gerekir seninle tanıştığım sv de 1 ay boyunca beraber oynadığım adam 1 günde beni sattı soydu soğana çevirdi ve yalan söyledi ben yapmadım diye senin gibi iyi niyetli 2-3 kişi daha tanıyordum onlar gerçeği söyleyince yakaladım...
  11. GabrieL258

LastLegend Survival Server 1.8.8 |ip:lastlegend.nitrado.net|++Güncellendi++

Ben AxeRaider size kalemin son halini atıyorum dış kısmi bitti geriye iç kısmı kaldı oda benim keyfime göre şekillenicek buyrun kalemin ss leri :) not:100 stack paket buz kullandım hepsinide ipeksi ile kazıp öyle düzenli koydum ve tek başıma yaptım tamamen yardımsız survivalde yaptım emek vardır...
  12. GabrieL258

[MCPROGAMİNG] [1.8+] Bir sunucuya emek verilmiş olması onlara yetişemeyeceğiniz anlamına gelmez.

minermemi hatırladım onun ortağımıydın onunla ticaret yapardım sohbetimde olmuştur bende hileyi ilk o sv de kullanmıştım :D sv nin en büyük kamış tarlalarından birini yapınca birde 17 blaze spawner falan kısa sürede zenginleştik :D p9 kılıç falan almıştım en son sv de :D onun değerini biliyorsun...
  13. GabrieL258

aynen o günler güzeldi sohbet muhabbet vardı eğleniyorduk ticaret yapıyorduk sonra kurucular sv ye girmemeye başladı millet .rayı açmaya başladı sv de 4-5 çocuk insanlara tpa tuzağı yapmaya başladı sonra herkes dağıldı 1 ay boyunca beraber oynadığım ortağım bütün eşyalarımı alıp spawnerlarım...
  14. GabrieL258

lazkopat beni hatırlamısın bilmem 2013 de sonsurvivalda mıydı bi sv de tanışmıştım seninle o ara GabrieL ismiyle oynuyordum 17 blaze spawnerı tek seferde bulan tek kişiydim belki hatırlarsın zengindim o sv de takas falan yapıyorduk seninle tanıştığımızda ilgimi çekmiştin professional bi...
  15. GabrieL258

LastLegend Survival Server 1.8.8 |ip:lastlegend.nitrado.net|++Güncellendi++

sa kolay gelsin sv güzel ama kurucu ilgisiz yetki verdikleri kişilere dikkat etmiyor sv de kale paketbuzdan kale yapıyordum 40 x 40 alana yükseklik olarakda hedefim 256 blokdu yani en yüksek blok fakat kazmam dayanmıyordu lvlimde bitmişti 10 stack paketbuz kazınca kazmanın canı çok az kalıyordu...
  16. GabrieL258

LAG SORUNU TAMAMEN GİDERİLDİ SUNUCU AKTIF! (ProGamesTr.batihost.com) <18-1.12>

sv güzel tavsiye ederim madene falan hoş lagda yok sv kapalı şuanda ne zaman açılacak bi mc gireyim dedim ondada kapalı çıktı ...
  17. GabrieL258

LAG SORUNU TAMAMEN GİDERİLDİ SUNUCU AKTIF! (ProGamesTr.batihost.com) <18-1.12>

sunucuya girdim şöyle bi 15 dk oynayacağım market ve köylü takasa baktım hoşuma gitti tam tadında yapmışsın tebrik ederim sv de lagda hissetmedim şuanlık oyuncu adım AxeRaider 15 dk ya düşüncelerimi paylaşacağım şuanlık güzel gözüküyor
  18. GabrieL258

AlestaSurvival | 1.8 | AlestaSurvival.Nitrado.Net | Boss - Görev - Köylü Ticaret - Sanal Market |

tavsiye etmiyorum girmeyin sv ye bence sv güzel ama oyuncuları berbat 1 kere 30 lvl enc kullanmama müsade edene 3 elmas 1 stack demir diyorum adamın biri geliyor bende 30 lvl enc var gel diyor tm diyorum güvenip gidiyorum itemlerim sanal chestte itemsiz gidiyorum ama aptal gibi bi tuzağın içine...
  19. GabrieL258

AlestaSurvival | 1.8 | AlestaSurvival.Nitrado.Net | Boss - Görev - Köylü Ticaret - Sanal Market |

sa beyler ben bu sv de ilk açıldığı zamanlarda oynadım birde şu an oynuyorum bi 10 dk durdum ve normal oyuncu olarak gördüklerim şunlar her girdimde sa diyorum kimse as yazmıyor buda sv de oynayan insanlar yaş kitlesini gösteriyor erkutonur arkadaş haklı sv de herkes hile kullanıyor 100 kişi...
  20. GabrieL258

<<<->>> MiraFaction.Nitrado.Net (Gecici İp) İksir Kasası||Hazine Kasası||Köylü Takas||PvP Korumalı >

ben AxeRaider şuanda oynuyorum sv bence gayet iyi tavsiye ederim
  21. GabrieL258

<<<->>> MiraFaction.Nitrado.Net (Gecici İp) İksir Kasası||Hazine Kasası||Köylü Takas||PvP Korumalı >

sa kardeşim şimdi girdim serverine survivalde zararsız mob bölümünde inek tavuk domuz öldürüyorum et tüy veya deri falan düşmüyor
  22. GabrieL258

OrtamSurvival.Nitrado.Net<>Survival Keyfinin Yeni Adresi<>RütbeSistemi/HardCore/Survival/

bence biraz acemilikler olmuş ama hatasız kul olmaz hatalarınızdan bazılarını söyliyeyim anti xray yükleyin madenler çok rahat gözüküyor anti kill aura yükleyin canı sıkılan kill aura açıyor sv niz soğuk duruyor oyuncu sayısı az ve sv de sohbet eden kimse yok neredeyse buda sv ye girenlerin...
  23. GabrieL258

OrtamSurvival.Nitrado.Net<>Survival Keyfinin Yeni Adresi<>RütbeSistemi/HardCore/Survival/

kurucu skypeni versen iyi olur seninle nasıl iletişime geçicek millet ? sv whitelist te girmiş ne zaman açılır ve sebebi nedir ?