Arama sonuçlarınız

1. S

Watch Only Survival Teamı kuruluyor

Hepinize Merhaba Forum Sakinleri, Başlıkta belirttiğim gibi Watch Only Survival takımını kurucaz daha dorusu kurucam. samimi bi ortam olsun istiyorum herkes birbirine saygı duysun.BİRLİKTE bi server bulalım ve server ı fethedelim istiyorum :). Sadece Survival diyil aslında Faction veya RPG...
  2. S

Birlikte Minecraft oynamak isteyen içeri !!

Direk konuya giricem: Beraber Salt (Klasik,Sade,modsuz,survival), Hunger Games, Değişik haritalar, Vb. Şeyler oynamak isteyen Hamachi girsin veya skype gelsin Hamachi ID:Ritoksa (Bi anlamı yok kendim uydurdum :D) Hamachi Parola:123 Skype:cengiz2702ozalp Not: Skype şarttır Not 2: Premium...
  3. S

[ Minecraft - League of Legends - Euro Truck Similutor 2 - Team Fortres 2 - CS:GO - War Thunder - He

Merhaba Forum Sakinleri, Bi oyun grubu kurmak istiyorum. Beraber Aşşağıdaki oyunları oynayabiliriz sabahlarız takılırız aynı illerde oturursak beraber dışarı çıkarız :alkış: [ Minecraft - League of Legends - Euro Truck Similutor 2 - Team Fortres 2 - CS:GO - War Thunder - Heroes Of Storm ] Ama...
  4. S

Faction Server hastalığı olan içeri

Hemen konuya giriyim play.legocraft.net Diye bir server var o serverda rehber oldum bi klan kurdum klan kaleside hazır tek ihtiyacım olan SADIK GÜVENİLİR ADAMLAR Klana gelmek isteyenelr Aşşağıdaki form u dolduruyor ve konuya atıyor Ad: Yaş: Skype varmı (Şart): Mesleği (İksirci,Savaşçı,Mimar)...
  5. S

Oyunu sonuna kadar oynayıp bitiricek arkadaş

Hepinize Merhaba forum sakinleri Oyunu sonuna kadar oynayıp bitiricek birini arıyorum önce kendi bilgilerim :D Cengiz 13 Küfür ü fazla etmem sevmem Biraz Trollemeyi severim şaka yapınca ağlamam (mesala Beni çakmakla yakarsan felan :D) Neyse Server ı ben kurarım (Portlu) Bu kadar :DQ Şartlarım ...
  6. S

Modlu Minecraft çılar girsin !!

Merhaba Forum üyeleri Hemen konuya giriyim Burak oyundanın mod packi vardı bende biraz değiştirdim işte gereksiz modları sildim falan :D Öncelikle şartlarım; 1.Skype + Mic (Mici Düzgün olsun !) 2.Modları Azçok bilsin Bilmesede olur beraber öreniriz 3.Yaşı 13+ olsun 4.Mod Packi kurmayı bilsin 5...
  7. S

Canım sıkıldıııı Gelin oynayalım Modlu Modsuz Hunger games serverde değil farketmez oynayalım yeter

Arkadaşlar Canım sıkıldıııı Gelin oynayalım Modlu Modsuz Hunger games serverde değil Adventure maplar Fark etmez her şeyi oynarım ben gelin oynayalım her türlü şeyi oynarım Skype şart Yaş:13 Adım:Cengiz Skype:cengiz2702han
  8. S

Merhaba Forum üyeleri Burak Oyunda mod pack !!

Merhaba Forum üyeleri Burak abimiz bi mod pack oynuyor ve bende bunu çok beğendim gelin beraber oynayalım!! Ad:Cengiz Yaş:13 Skype:cengiz2702han
  9. S

Merhaba Forum üyeleri Role Play oynamak isteyenler içeri

Merhaba Sayın Forum üyeleri Role Play oynayıcağız Role Play ne diyosanız işte cevabı Role Play Nedir ?:http://www.***************.com/?p=34 İşte Arkadaşlar Role Play budur beraber toplanıcaz 6 kişi olunca başlıycaz Grupa katılmak için Skype:cengiz2702han
  10. S

Arkadaşlar lütfen yardım edin Nasıl plugin yüklicem

Sorun Çözüldü konuyu kapatın
  11. S

Minecraft'ta Modlarla,Minigameslerle ve değişik server larda oynamak isteyen içeri girsin

Öncelikle Merhaba forum halkı; Arkadaşlar Minecraft'ta Modlarla,Minigameslerle ve değişik server larda benimle oynamak isterseniz bilgilerimden ulaşa bilirsiniz öncelikle kendimi tanıtıyım: Adım:Cengiz Yaş:13 7. sınıfım Oynadığım oyunlar:Lol ve Minecraft neden sadece ikisi çünki (her nasıl...
  12. S

Merhaba Arkadaşlar Lol oynamak isteyen içeri

Merhaba Arkadaşlar direk konuya giriyim başlıktaki gibi: Adım:Cengiz Yaş:13 skype:cengiz2702han Oyundaki Nick:Senurita Lig:Bronze 4 Ligime ve Yaşıma bakmayın iyi oynuyorum solo ve jungda iyi deyilim diyer lane lerde iyi oynarım :D Şu lanet noobların oldugu bronzdan çıkmaya çalışıyorum gelin...
  13. S

Merhaba Arkadaşlar Lol oynamak isteyen içeri

Merhaba Arkadaşlar direk konuya giriyim başlıktaki gibi: Adım:Cengiz Yaş:13 skype:cengiz2702han Oyundaki Nick:Senurita Lig:Bronze 4 Ligime ve Yaşıma bakmayın iyi oynuyorum main mid bide adc fena oynamam bide solo :D Şu lanet noobların oldugu bronzdan çıkmaya çalışıyorum gelin beraber Küme...
  14. S

Minecraft Forge Açlmıyor yardım

Başlıktaki gibi minecraft 1.7.2 forge açılmıyor java 7 ama yinede olmuyor lütfen yardım skype:cengiz2702han+Güncel hala sorunu çözemendim ltfrn yardım edermisinz
  15. S

Minecraft Forge açılmıyor

Başlıktaki gibi minecraft 1.7.2 forge açılmıyor java 7 ama yinede olmuyor lütfen yardım skype:cengiz2702han
  16. S

Minecraft Forge açılmıyor

Başlıktaki gibi minecraft 1.7.2 forge açılmıyor java 7 ama yinede olmuyor lütfen yardım skype:cengiz2702han
  17. S

Mcsg de Hunger Games oynamak isteyen içeri

Merhaba Arkadaşlar Benle birlikte mcsg de team olup oyun kazanmak isterseniz ekleyin Şartlar: Skype Mic Günde 2 saat online olmak Eyer bu şartlara uyuyorsanız skype ekleyin skype:cengiz2702han
  18. S

Merhaba arkadaşlar Minecraft filmi çekicez eleman aranıyor !

Konuyu kapatın
  19. S

Canı sıkılan Herkes içeri hepinize yer var :D

Merhaba Arkadaşlar Tek başıma Minecraft oynayınca canım çok sıkılıyor bu yüzünden beraber oynayabileceğim birini arıyorum Bu arada Yaşım:13 Premium sanız okuyun: Bende premium um Hexxit Mcsg veya başka serverlardada oynayabilirizi veya kendimiz kurarız Size kalmış o...
  20. S

Hexxitçiler içeri

Tüm forum üyelerine sesleniyorum arkdaşlar gelin Hexxit oynayalım canım çok sıkılıyor tek başıma oyıyınca bana bir arkadaş lazım gelin oynayalım ve de çok cabuk bırakıcaklar gelmesinler skype:cengiz2702han
  21. S

Minecraft Forge 1.7.2 giremiyorum

Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi oyuna giriyorum forge 1.7.2 yi seçiyorum play e basıyorum sonra launcher kapanıp tekrar açılıyor sorunun çözümünü bilen bana ulaşsın Teşekkürler skype:cengiz2702han
  22. S

Arkadaşlar Canı sıkılan içeri girsin

Evet arkdaşlar canı skılan günde fazla online olduğu halde arkadaşı olmayan ve canı sıkılan gelsin.Premium olup olmaması benim için sorun deyil(Ben Premiumum) Pre olursa Hexxit tekkit falan oynarız tekkitten fazla anlamam ama :D Survival oynarız Hardcore oynarız kendi modpack imizi yaparız pvp...
  23. S

Arkadaşlar gelin toplanalım içeri gir çok zevk alıcaksın

Arkdaşalra hemen konuya giriyorum şimdi biz gamemode de köy yapıcaz yani şöle Demrci yeri madenci yeri oduncu avcı mimarcı evleri yapıcaz ve kimse kimsenin görevine karışmıcak günde +3 saat online olan yaşı +13 olan 5 kişi bulunca başlıcaz ve bunun için bi form oluşturdum bu formu skype ten...
  24. S

Benle Minecraft hexxit oynamak isteyen içeri

Yaş:13 Premium:var Ad:cengiz skype:cengiz2702han Küfür edermi:hiç- az
  25. S

Tekkit Lite inmiyor yardım

Yardım Edermisiniz Tekkit Lite Yüklenmiyor yükle diyorum sonra bi error veriyor