Arama sonuçlarınız

1. S

MINECRAFT SURVIVAL OYNAYACAK ARIYORUM HAMACHISIZ

bende geliyorum skype:cengiz2702han
  2. S

Minecraft Ortaçağ Survival 1.9

Katılıyorum Nick:HiddenPast Yaş:16 Skype:Cengiz2702han Katılıyorum Nick:HiddenPast Yaş:16 Skype:Cengiz2702han
  3. S

Watch Only Survival Teamı kuruluyor

Hepinize Merhaba Forum Sakinleri, Başlıkta belirttiğim gibi Watch Only Survival takımını kurucaz daha dorusu kurucam. samimi bi ortam olsun istiyorum herkes birbirine saygı duysun.BİRLİKTE bi server bulalım ve server ı fethedelim istiyorum :). Sadece Survival diyil aslında Faction veya RPG...
  4. S

[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Ne zaman açılacak tarih belirtin
  5. S

TeamFantastic [Survival Team'ı]

ickiniz nedir? scratch_nl Hack kullanıyormusunuz? hayır 5.Yaşınız Kaçtır 15 6.Gerçek İsminiz Cengiz 7.Skype adınız cengiz2702han 8.Neyiniz iyi (pvp,build,maden)v.b Yay da iyiyim ve simyacılıkta ickiniz nedir? scratch_nl Hack kullanıyormusunuz? hayır 5.Yaşınız Kaçtır 15 6.Gerçek İsminiz Cengiz...
  6. S

[Team GhostPower]-o-[Survival-CS:GO]

Nick : scratch_nl Skype :cengiz2702han Yaş :16
  7. S

[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Sunucu bakımda sanırım ne zaman açılıcak
  8. S

#SonOsmanl1 | VikkCraft - Factions | RuLingGame & GhostGamer !

Adınız;Cengiz Soyadınız;Özalp Yaşınız;14 Hangi bölümde iyisiniz (Build-PVP);Build Ve Skypeniz (Mikrofon Şart Değil);cengiz2702ozalp
  9. S

Age of Minecraft oynayalımmı Hamachili 4 Kişilik?

Ben oynarım skype:cengiz2702ozalp (Ama oyunu anlatmak lazım)
  10. S

✰1 Kisi Eksik Oda Sensin ✰ MultiCraft.nitrado.net ✰ Rütbe Geldi

Beyler ben giriyorum siz girmeyin 1 kişi eksikmiş
  11. S

Birlikte Skype ile Mini Oyunlar Oynayacak

Skype varsa atsana
  12. S

Birlikte Minecraft oynamak isteyen içeri !!

Direk konuya giricem: Beraber Salt (Klasik,Sade,modsuz,survival), Hunger Games, Değişik haritalar, Vb. Şeyler oynamak isteyen Hamachi girsin veya skype gelsin Hamachi ID:Ritoksa (Bi anlamı yok kendim uydurdum :D) Hamachi Parola:123 Skype:cengiz2702ozalp Not: Skype şarttır Not 2: Premium...
  13. S

Birlikte Skype ile Mini Oyunlar Oynayacak

Premium musun ?
  14. S

Kale Savaşları Oynuyoruz Hadi Sizde Gelin

Ağ full bitane daha ağ açsanıza
  15. S

Castle Destroyer 1.8.8

Hamachi ağı yok diyor.
  16. S

❖Fallen Kingdom Role Play |♣Efsane Dönüyor!♣| - 1.8! - AÇILIŞ PERŞEMBE 19.30

ıp ? asdsadsadsadsad ıP ATARMISINIZ Pleas
  17. S

Sonuna kadar survival oynuyacak bir dost arıyorum +14 [ OYUN HAKKINDA BİLGİSİ OLMALI ]

Azcık Trollümdür ama onun dışında diğerlerini taşımam :D Oynamak istersen skype:Cengiz2702ozalp
  18. S

Salt norml klasik survival demek yok malesef bildiğim :(
  19. S

Sunucu iptal boşuna bekleme adamlar 2 hafta önce perşembe 19:00 açılış dedi istersen gel Beraber salt oynayalım :D Skype:cengiz2702ozalp
  20. S

[ Minecraft - League of Legends - Euro Truck Similutor 2 - Team Fortres 2 - CS:GO - War Thunder - He

Merhaba Forum Sakinleri, Bi oyun grubu kurmak istiyorum. Beraber Aşşağıdaki oyunları oynayabiliriz sabahlarız takılırız aynı illerde oturursak beraber dışarı çıkarız :alkış: [ Minecraft - League of Legends - Euro Truck Similutor 2 - Team Fortres 2 - CS:GO - War Thunder - Heroes Of Storm ] Ama...
  21. S

OYUN GRUNU KURALIM ! (LoL - Minecraft) +13 Yaş / SABAHLAMALAR FALAN :)

Ne güzel kopyala yapıştır yapmışsın :/ ama eklemişsin skype tan açınca çağrı at
  22. S

1.7.10 modlu Takılmak isteyen?

Kaç mod var Faceden ekledim ama ne zaman dönersin daha dorusu takip attım
  23. S

1.7.10 modlu Takılmak isteyen?

Ben ayak uydurmayı denerdimde.Sen zevk alamassın oynarken
  24. S

Lol + Minecraft + Tf2 + Euro Truck Similator Oynarım

Lol + Minecraft + Tf2 + Euro Truck Similator Oynarım