Arama sonuçlarınız

1. smolu

Modlu sunucu

Merhaba arkadaşlar modlu survival oynamak için sunucu kurdum ama tek başıma sıkılıcagım için yanım birkaç kişi daha arıyorum İçerdigi Modlar : (30 Adet Mod Mevcut) Adventure Backpack (Sırt Çantası) Lucky Block Mod (Şans Blokları) LootBags (Şans Keseleri) Superheroes Unlimited Mod (Süper...
  2. smolu

Modlu Survival

Merhaba arkadaşlar modlu survival oynamak için sunucu kurdum ama tek başıma sıkılıcagım için yanım birkaç kişi daha arıyorum İçerdigi Modlar : (30 Adet Mod Mevcut) Adventure Backpack (Sırt Çantası) Lucky Block Mod (Şans Blokları) LootBags (Şans Keseleri) Superheroes Unlimited Mod (Süper...
  3. smolu

MasterGamers

Minecraft çerçevesinde birleşmek.Sunucularda birlik olarak adımızı en yükseklere kazımak.Ayrıca oyunun keyifini çıkartıp tamamen eglenmek... = 16 yaş ve üstündekiler katılabilir. = Küfür etmek kesinlikle yasak = Irk,dil,din,meshep ayrımı yapıcak hertürlü söz,kelime yasak =...
  4. smolu

Smolu (MC : Builderbox)

Merhaba ben Umut 15 mayıs 1996 dogumluyum(19).Küçük yaştan beri bilgisayarda uzun zaman geçiren biriyim.Uzun zamandır minecraft oynuyorum.İlk zamanlar korsan yollarla indirip oynamaya başladım.Sonra oyunu sevdim ve kendi sistesinden satın aldım.Ayrıca oyunu kuzenlerime ve sınıf arkadaşlarıma...
  5. smolu

[Anket]Ödül Sistemi

Bu sistem söyle.Nasıl ileti sayısına göre rank degişiyoda ileti sayısına göre ödül gelmeli.Ödüller profilin altında gözükmeli ve bir simge ile temsil edilmeli ayrıca üzerine gelince ne ödülü oldugu yazmalı...... Örn : İlk İleti : Yeni Bir Başlangıcı (Simgesi : kırıktaş) 50 İleti : Saygın Üye...
  6. smolu

Pay Day 2 [Rpg]Server

Yeni Mod Ve Yeni Bir Konsept İle Bir Devrim Yaratmayi amacliyoruz.Artik Facton / Survival / Hub dan Sıkılanlar İçin Mutlu Haber Payday Konspetli Minecraft Yakinda Geliyor.Modu Kodlayan Arkadas Bitirince Modu Alip Ekicez ve serveri o gün içinde aktifleştiricegiz. -Nitrado Kalitesi -%0 Lag...
  7. smolu

Hadi İmza / Wallpaper Yarismasi Yapalim

Edit :
  8. smolu

Fakirlik

9. smolu

Yok Artik

(Resim Alintidir)(Forumdan Degil)
  10. smolu

Samsunda Siradan Bir Gün

(Resim Alintidir) (Forumdan Alinti Degil)
  11. smolu

Herobrine Modu Yüklüyorum

Herobrine Modu Yüklüyorum Sizce En fazla nolur :D korkma oranim nedir . Yas oldu 24
  12. smolu

Sanal Gök Yüzü -(SkyBlock)

--- Server İptal Edildi Survival Cevrildi - Konu :