Arama sonuçlarınız

1. ashpatson

100. Video Özel - ANKET

Hepinize merhaba arkadaşlar ben SakallıAdamCG! Bu video benim tam 100. Videomdur. 11 Aydır var olan bu kanal sonunda 100 videoya 7530 aboneyle ulaşmıştır ! Dilerim ki nice 100 lere nice binlere ! Ankete katılmayı ve oyunları seçmeyi unutmayın! Oynamamı istediğiniz oyunları seçebilirsiniz ! En...
  2. ashpatson

GTA 5 ONLINE - ROKETLİ YARIŞ

Evet arkadaşlar bir kaç arkadaşın isteği üzerine bir kaç defa oynadık bu haritayı denedik gayet eğlenceli bulduk oyunun kendi haritası ve biz de GTA modunu aktif edip yani roketleri açıp daldık yarışa. Ve çok komik anlar çıktı. Buyurun iyi seyirler!
  3. ashpatson

GTA 5 ONLINE - İZLEYİCİLERLE YARIŞTIK

Merhaba arkadaşlar bugün takipçilerle yarıştık ve çok güzel anlar çıktı ortaya ! sizler için hazırladığım bu videoyu umarım beğenirsiniz !
  4. ashpatson

GTA 5 ONLINE İZLEYİCİLERLE KATLİAM

Hepinize merhaba arkadaşlar, 3 arkadaşın isteği üzerine özel bir map olan Franklin'in evide ki çatışma ortamına girdik 2 şer takım kurduk ve çok eğlenceli ve bol kahkahalı bir video çıktı ortaya. Son saniyeye kadar başa baş giden oyunu son saniyede hangi takım kazandı acaba ? Daha fazla video...
  5. ashpatson

GTA 5 İLGİLENENLER

Hepinize merhaba arkadaşlar gta 5 sevenlere buradan sesleniyorum. PS4 veya PC platform farketmez eğer sizlerde benimle birlikte oynayıp videolarda çıkmak istiyorsanız SakallıAdam ailesine katılabilirsiniz! Foruma ilk üye olduğumda 200-300 abonem vardı henüz şimdi bi süre geçti ve 7.400 sayısına...
  6. ashpatson

Beni hatırladınız mı ?

Merhaba arkadaşlar 5-6 ay önce kanalımı yeni açtığım zamanlar minecraft videolarını çekiyordum ve sürekli burada yayınlıyordum. Uzun zamandır foruma girmediğimi farkettim ve güncellemek istedim bu durumu. Bu arada tekrar minecraft videolarını çekeceğim ama platformum PS4. PS4 edition minecraft...
  7. ashpatson

GTA 5 ONLINE - En Zevkli Yarışımız / TÜRKÇE PS4 /

8. ashpatson

Flash vs Joker | INJUSTICE ( BÖLÜM1)

9. ashpatson

Battlefield 4 Çekiliş Sonuçları

10. ashpatson

Çekiliş !!! 2000 Abone Özel BATTLEFIELD 4 ÇEKİLİŞİ !

Evet arkadaşlar 2000 Abone Şerefine Battlefield 4 çekilişimiz başlamıştır tüm detaylar şu kısacık videoda bol şanslar ! Sonuçlar 30 Aralıkta !
  11. ashpatson

YouTube Kanalı Olanlar İçeri Doluşun

Evet arkadaşlar forumda görüyoruz irili ufaklı birçok arkadaşımızın YouTube kanalı var ve çoğu hatta tamamı oyun kanalı. Ve bir çoğu her gün kapak fotoğraflarını veya logolarını değiştiriyorlar veyahut sıkılıp sevmiyorlar. İşte tam bu noktada ben devreye giriyorum. Dilerseniz kanalınızın...
  12. ashpatson

Plants vs Zombies GARDEN WARFARE #1 | Ölüm Uykusu