Arama sonuçlarınız

1. furkansarı203

EnderCrafta admin ve builder alımları

Arkadaşlar Serverimizde admin ve builder alımları vardır Gerekli Bilgiler Ad: (Zorunlu)Skype: Yaş: Deneyim: Olmak İstediğin yetkili: Bildiğin bazı bilgiler: Şimdilik bu kadar skypeden daha ayrıntılı görüşme olacaktır
  2. furkansarı203

Sunucumuza Moderator aranır

Evet Arkadaşlar Nitrado Sunucumuza Moderator arıyoruz 1-Adınız: 2-Soyadınız: 3-Yaşınız: 4-Kaç Saat Açık Olursunuz: 5-Hiç Moderator oldunuzmu [Olduysanız hangi serverlerde]: 6-Moderator olarak ne yapabilirsiniz 7-Skype: Bunları yazmayı Unutmayız Başvurular buna göre değerlendirilicek
  3. furkansarı203

Admin Ve Moderatör Alımları olanlar bakın

Arkadaşlar başlık da belirtiğim gibi bir yetki alımınız varsa alt satıra bakın Bilgilerim İsim:Furkan Soyadım Sarıyıldız Yaş:16 Skype:Furkan2003 Kaç saat online olurum:Çok acil bişe olmadıkça her gün 7 saat olurum Tecrübe:2 server kurdum, 1 kere builder,en az 9 kere admin ve 7 kere moderatör...
  4. furkansarı203

Admin,Builder,Moderatör Alımları Olanlar Buraya Bakın

Arkadaşlar başlık da belirtiğim gibi bir yetki alımınız varsa alt satıra bakın Bilgilerim İsim:Furkan Soyadım Sarıyıldız Yaş:16 Skype:Furkan2003 Kaç saat online olurum:Çok acil bişe olmadıkça her gün 7 saat olurum Tecrübe:2 server kurdum, 2 kere ustabuilder,3 kere builder,2 kere admin ve 2 kere...
  5. furkansarı203

Admin ve Builder alımı olanları bakınnnnn!!!!!!!!!

Arkadaşlar eğer serveriniz varsa admin builder yetki alımlarıda varsa bana bakabilirsiniz Builderliğim: İyi builderimdir,Wg komutlarını ve daha birçok komutu bilyiorum.Ayrıca nasıl Vip hammadde ayarlanır onuda biliyorum Adminliğim: Server iyi bakarım her gün açık olurum,oyuncularla yakından...
  6. furkansarı203

Usta Builder Yetki Alımı

Evet Arkadaşlar Yetki alımlarında adminlik bitti şimdi UstaBuilder alıcam Usta Builder olmak için Market yapmak Spawna Wg atması Usta Builder yetkisi: UstaBuilder her yetkiyi alıcaktır yani admin ile bir farkı yoktur UYARI:Lütfen bilgilerinizi ve Server için yapabileceklerinizi Söylemeyi...
  7. furkansarı203

Serverime Yetkili aranır

Arkadaşlar Serverime Bir sürü yetki alımı vardır: Admin:Serverin her yerine wgi atıcak,ve servere güzel bakıcak Usta Builder ve Builder:Builder için viphamadde yapıp onu viplerin kıracağı gibi ayarlamak,Usta builder ise Builderin yapıcağını ve serverin %50lik bölümü wgilicek Moderatör:Serverdeki...
  8. furkansarı203

Mınecraft Server Oyun Kilitlenme

Arkadaşlar Server kurdum biraz ayarları yaptıktan sonra server e girince hiçbirşey yapamıyorum. yazı butonunu açamıyorum,yerinde duramıyorum ikide bir haraket ediyorum,Oyundan bile çok zor şekilde çıkıyorum. Sanki Oyun kilitleniyo gibi,Oyunu bile tekrar yükledim hala aynı. ARKADAŞLAR BİLEN...
  9. furkansarı203

Brolife Hub Sunucu

Evet Arkadaşlar Yeni Bir Server İle Karşınızdayım SERVERİMİZDE FACTION,CREATİVE VE KİTPVP MEVCUTTUR Çekilişler: +35kişide vip çekilişi +45 kişide Event +50de premium code çekilişi! Vipler: Vip 10 tl MegaVip 20tl UltraVip 25tl dir Vip Özellikler:P3 Set,Anında Işınlanma,Viphammade giriş,Kit...
  10. furkansarı203

Herobrine nın İntikamı 1.bölüm

Önsöz Evet Arkadaşlar bu mapimde toplam 3 veya 4 bölümlük bir seri yapacağım,herobrine 1,2 de olmayacak 3 ve 4 de olacak ama bize 1 ve 2 de çok kötü şeyler yapacak.Bu bölümde Karakterimiz Herobrine denen şeytanı öğrenecek ve savaş verecek,1.bölümde çok fazla şey yok,kısa kestim ama 2.bölüm hem...
  11. furkansarı203

Plugin Paketi İstek

Arkadaşlar Bana Vipleri ayarlı plugin paketi önerirmisiniz?
  12. furkansarı203

Salgın 1.bölüm

Evet Arkadaşlar yeni bir maple karşınızdayım, HİKAYE: Bir gün dünyada nükleer salgın olmuş,coğu kişi salgına yakalanmış ve geriye çok az insan kalmış,bunlardan biride Ahmet yaşam mücadelesi verecek eşyaları bularak dünyaya bir haber vererek kendisini buradan kurtamakmış,anne ve babasını...
  13. furkansarı203

Video Kanalımıza Beklerimmm!!!!!

Arkadaşlar evet 4 Arkadaşımla bir video kanalı açtık videoları Furkan çekiyor daha yeni açtık,videolar felan gelecek yani bir sürü video çekicaz,her oyundan video gelicek.Hepinizi beklerim abonelikler artıkça videolarda artar.İsteyenle videoda çekerim veya bir map felan yapmışsa tanıtmak için...
  14. furkansarı203

Frapstan ses gelmiyor

Arkadaşlar Mikrofon felan doğru çalışıyo anlamadım video çekiyorum ses gelmiyor Sound Win7 onuda işaretledim yine olmadı oyunun sesi geliyor mikrofon çalışşıyo ayararlarıda doğru arkadaşlar bilen varsa sölesin frapsın görüntüsü çok iyi.Ben bandicamla çekiyorum full sürüm ama görüntü iğrenç ses...
  15. furkansarı203

Adventure Map Virü 1. Bölüm

Evet arkadaşlar bugün sizlere İlk Adventure Mapimi tanıtıyorum. Hatalar Olabilir bu yüzden üzgünüm Umarım Beğenirsiniz ve video kanalımiza sizi davet ederim:https://www.youtube.com/channel/UCHLnXmBJ3If5fK-LjC7_cnQ İndirme Link Mediafire: https://www.mediafire.com/?bri6jcwh0jpzxrr İndirme...