Arama sonuçlarınız

1. pols321ff

Mesian Online +200 Kişilik 1.7.X Faction Sunucusu Play.MesianOnline.com "Rehber alımı var"

Merhaba forum.minecraftturk üyeleri. Bu konum da sizlere Mesian Online isimli olan Faction sunucumuzu tanıtacağım.Sunucu dan resimler sunucu bilgileri ve ip gibi şeylerden bahsedeceğim. >>>>>>>>Sunucu Özelliklerimiz<<<<<<<< ① Sunucumuz da...
  2. pols321ff

200 Kişilik Dev Faction Server'a 5 Tane Builder Aranacak +17 skype : live:kemalgezmis

200 Kişilik Dev Faction Server'a 5 Tane Builder Aranacak +17 skype : live:kemalgezmis
  3. pols321ff

TartarusCraft 7/24 Açık/Kaliteli/0 Lag/İlgili yetkililer/1.7.2 Sürüm 104.155.57.193/ALIM VAR/

Server 60 kişilik olup TAMAMEN survival üzerine kuruludur. Serverımızdan görüntüler aşağıda verilecek. Server'ın 2 aylık peşin parası ödendi ve 1 hafta içinde Survival.TartarusCraft.com olacak ip adresimiz Yetkililer +18'dir ve anında yardım ederler. Her şeyi ile tamamen kusursuz bir server...
  4. pols321ff

Acil reklamcı aranıyor skype smtctnaslan ekleyin arkadaşlar

Acil reklamcı aranıyor skype smtctnaslan ekleyin arkadaşlar hamachi port no ip sv felan değil 100 lira ile alınmış server reklamcı aranıyor acil
  5. pols321ff

Profesyonel BUİLDER EKİBİ aranıyor...Tek kişi de olur.

Profesyonel Builder aranıyor skype denizoral200 ekleyin.O kişi sizi yönlendirecektir.
  6. pols321ff

VichhioTR Faction Server'ıma 5 Tane Profesyonel Builder Arıyorum !

VichhioTR Faction Server'ıma 5 Tane Profesyonel Builder Arıyorum ! İletişim için skype : smtctnaslan
  7. pols321ff

+17 YAŞ ÜSTÜ ACİL BUİLDER ARIYORUZ skype smtctnaslan

+17 YAŞ ÜSTÜ ACİL BUİLDER ARIYORUZ Skype smtctnaslan Profesyonel olmayan işten anlamayan emirlere uymayan argo ve küfürlü konuşanlar eklemesin.
  8. pols321ff

Frozen ONLİNE 7/24 AÇIK FACTİON SERVER 1.7.X 32 GB RAM 94.23.199.60:1907

* Sunucumuz 150 Kişilik olup 32 gb ram'e sahiptir fakat 17GB 'ını kullanmaktayız :) 94.23.199.60:1907 SUNUCU İP Sunucumuzdaki Warplardan Kareler BUİLDIN KÖTÜ AMA EVENTİN BOL ÇOOOK ÇOOK BOL OLACAĞI WARP EVENT SÜREKLİ OTO YENİLEMENİN OLDUĞU WARP HAMMADDE :) WS LERİN GÖZ KAMAŞTIRACAĞI HERKEZİN...
  9. pols321ff

OAS ONLİNE BUİLDER ALIMLARII :) SKYPE : r00t0nur

Arkadaşlar herkes eklesin skype üzerinden konuşalım ilk önce bi deniyelim sizleri daha sonrada Devasa mapımızı yapmaya başlayalım .:) server hamachi vs vs değildir yüksek olacaktır fotoğraftada görüldüğü gibi :D
  10. pols321ff

Minecraft PUTTY panel

Arkadaşlar yeni bir sunucu aldım ve minecraft serveri kurdum sunucunun içine o servera putty ile bağlanmak istiyorum onu nasıl yapabiliriz ?