Arama sonuçlarınız

1. PlayZee

.JAR Dosyaları Açılmıyor...???

Her Şekilde Bu Hatayla Karşılaşıyordum Fakat Düzelttim. Nasıl Düzelttiğimin Videosunu Çektim Şimdi Yükleyeceğim... Belki Başkalarınında işine yarar<iframe width="1280" height="720" src="//www.youtube.com/embed/v6R_VruQjPM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe> Çözüm...
  2. PlayZee

Minecraft Forge'u Görmüyor...???

Biliyorum Fakat .JAR Dosyalarını Açamıyorum :( https://forum.gamer.com.tr/konu/jar-dosyalari-acilmiyor.231611 Şuanda Bu Konudan Yardım Bekliyorum
  3. PlayZee

Bundan Sonra Bilmediğin Şeylerde Kesin Konuşarak Yorum Yapma
  4. PlayZee

Hayır Premium
  5. PlayZee

Konuyu Dağıtma :sinirli: Forge Installer .JAR uzantılı kuramıyorum:creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper:Allah Rızası İçin Şu Foruma -16 Almayın
  6. PlayZee

Merhaba Arkadaşlar Minecraft Forge'u indirdim (.jar değil .exe) kurdum. AppData içerisinde .minecraft/versions/1.7.10-Forge Adlı Dosya Var Fakat Launcher'dan Profili düzenleye tıklıyorum Versiyon menüsüne geliyorum fakat minecraft forge'yi Göremiyorum. Ne yapacağım .Lütfen Yardım Edin!!
  7. PlayZee

Merhaba Arkadaşlar Bilgisayarımda .JAR dosyaları Açılmıyor... Dosyaya çift tıklıyorum CMD (Konsol) açılıyor daha sonra kapanıyor 1sn filan suruyo açılıp kapanması. Javayı 3-4 Defa Silip Yükledim.Fakat Sorun Çözülmedi. Minecrafta giriyorum fakat Forge ModLoader Yükleyemiyorum... Yardım Edin Lütfen
  8. PlayZee

Torrent'in Zararları Nelerdir?

AralGam.CO (Bilerek Hatalı Yazdım Reklam Olmasın Diye) Ben Resident Evil 5 Ve Devil May Cry 4 Aldım Kargo Dahil 20 TL Çok Ucuz Fiyatlara eniyi oyunları orada bulabilirsin dene benceArtık Steamın Modası geçti demeyelimde Aral Gibi Firmalar Çıkınca değeri düştü
  9. PlayZee

Torrent'in Zararları Nelerdir?

İnsanın Emeğini yemekten başka bir şey değildir torrent
  10. PlayZee

PlayZee.NET

PlayZee.NET
  11. PlayZee

Uğraştığım İlk Skin - Mavi Ölüm -

Güzele benziyor...
  12. PlayZee

Grand Theft Auto : San Andreas Cj Skini |İlk Skinim|

Başlangıç İçin Harika bence devamının gelmesi gerekli...
  13. PlayZee

Yeni Premium Aldım Oyuna Giremiyorum

Tamadır Arkadaşlar Mojang ile ilgili değilmiş tüm sorun benden kaynaklıymış.Sorunu düzenledim.@Admicos senin dekiklerini tam yapamamışım sorun bundan dolayı appdata daki .minecraft sildim tekrar kurdum sorun kalktı sağolun @Iskefiyeli18 Sendende Tekrar Özür Dilerim Sağolun Arkadaşlar
  14. PlayZee

Yok,yanlış anlama özür dilerim sadece çevirindeki hataya değindim dediklerini yaptım ama yinede aynı sorun mevcut
  15. PlayZee

oyuna giremiyorum ne sunucusu :) kullanıcı adı ve şifre yazma bölümünde alıyorum hatayıAyrıca Sen Çevrimiçi Olduğundan Emin Ol Minecraft Bloklanmadı(Bizde Sorun Yok)Demek İstiyor Sen Nasıl Öğrendin ingilizceyi Şaşırdım
  16. PlayZee

ben neden giremiyorum yaww :***
  17. PlayZee

sendemi giremiyorsun yoksa hatadanmı anladın
  18. PlayZee

Merhaba Arkadaşlar 5 Dakika önce mc premium aldım fakat oyuna giremiyorum Sorry,but we couldn't connect to our servers please make sure that you are online and that Minecraft is not blocked (UnknownHostException: authserver.mojang.com) yazıyor
  19. PlayZee

Minecraft Bukkit|Spigot Server Timber veya TreeCapitor Mod Kurmak!

Merhaba Arkadaşlar Yeni Açtığımız Minecraft Serverimize TreeCapitor Veya Timber Mod Kuracağız Serveri Nitradodan Aldık Server Adı Kısmında Minecraft Bukkit|Spigot Yazıyor... Bukkit'in kendi sitesinden indirdiğim timber modu kurdum fakat nasıl çalıştıracağım ağaçları kesince hepsi düşmüyor bir...
  20. PlayZee

PC'im Minecraft Kaldırırmı?

Merhaba arkadaşlar, Pc'im hp pavilion ze1210 Ram 318 mb (kullanilabili normalde 512mb) Ekran karti 16mb İslemci 1200MHz Bu halde minecraftiminecrafti kaldirir mi? Hexxit tekkit filan yuklicem Bu halde kaldirir mi ? Daha sonra rami 1.5 Gb yapacagim