Arama sonuçlarınız

1. xMawiii

BlueCraft - |Skyblock | ParkurGames | Mini Games | HungerGames | - Kalitenin Farkına Varın!

Konu amacından çıktı konu size emanet devam edin siz sohbete
  2. xMawiii

BlueCraft - |Skyblock | ParkurGames | Mini Games | HungerGames | - Kalitenin Farkına Varın!

Yaratıkların ismini ögretmiyorum orada, bilgisayardan girersen ifade oldugunu anlayacaksın =) Skype varsa ordan tartışalım konu gittikçe amacından uzaklaşıyorda =) Skype:xMawii
  3. xMawiii

Server tutarsa neden almayayım, Bu arada parana kıyıp banada mısır ısmarlarmısın kuru kuru yorum atılmıyor :p
  4. xMawiii

kadeşim uzatmayalım senle veya başkasıyla dalga geçtiğimde yok biraz dikkatli okuyun yazdıklarımı sizi burda ne aşagılıyorum nede dalga geçiyorum , hakkında dalga geçtiğim biryer varsa söyle ?
  5. xMawiii

Eleştirinin iyisi var kötüsü var ikisinede açıgım fakat bir oyun isminin ingilizce türkçe olması kadar saçma bir eleştiri olmaz heralde =)
  6. xMawiii

Kardeşim benim 1.Burası server tanıtım alanı, Server eleştirme alanı değil,Kurallarada bakarsan burda eleştiri yapabilirsin diye bir şey yok. Glyphl arkadaşımız yazım hatası yapmış onu anladımda, Minecrafta kendime göre bir oyun kuruyorsam eğer istediğim ismi verebilirim yani türkçe veya...
  7. xMawiii

O zaman konu hoş değil diyebilirsin, Sunucu hoş değil biraz ağır oluyor yani kardeşim, Reklamcı veya devamlı konu açan biri değilim zaten =)
  8. xMawiii

Sunucu hoş değil diyorsun, Servere gelipte görmeden burdan yorum yapıyorsunuz. eleştirecekseniz önce gelip bakacaksınız ! Klavye başına geçip bir şey yazıyorsanız önce gelip bakın kardeşim :sinirli:
  9. xMawiii

Benim burda server hakkında yorum yapın demedimki, Skyblock spleef Parkur demişsin, Servere gidip bakarsan minigameste sadece spleef olmadıgı anlayacaksın, ve parkur sadece bir parkur olmadıgını anlayacaksın , yinede yorumun için teşekkür ederim
  10. xMawiii

:creeper::notch::domuz::koyun::iskelet::örümcek::zombi::creeper::domuz::iskelet::örümcek::notch::notch::örümcek::ecehver::domuz::notch::iskelet::örümcek::örümcek::çerçeve::ecehver::domuz::notch::creeper::creeper::koyun::zombi::koyun::notch::creeper::domuz::örümcek::örümcek::notch::koyun...
  11. xMawiii

BlueCraft Hub server- Rehber,Builder,Reklamcı Alınacaktır..

NeveseRC Boş boş yorum yapma kardeşim .s Diğerleriniz Değerlendiriliyor. Skype eklendiniz.
  12. xMawiii

BlueCraft Hub server- Rehber,Builder,Reklamcı Alınacaktır..

Başvuru; Reklamcı: Ad: Yaş: Skype: Çevreniz varmı ?; Kaç Saat Onlinesin?; Daha Önce hiç Yaptınmı?; Ne zamandır oynuyorsun?; ----- Builder: Ad: Yaş: Skype: Ne derecede anlarsın?; Kaç Saat Onlinesin?; Yaptıgınız Tasarımlar(En az 2 Resim); Ne zamandır oynuyorsun?; ----- Rehber: Ad: Yaş: Skype...
  13. xMawiii

Skyblock adaları bulutların üstüne taşıma yardım.

Kimse babasının hayrına açıp oyuncuları önüne sunmuyor,.
  14. xMawiii

Teşekkür ederim olmuştur =)
  15. xMawiii

Buyrun options: general: #[integer] The max number of players allowed in a single party (including the leader) maxPartySize: 4 #[string] The name of the skyblock world, will be automatically generated if it doesn't exist worldName: skyworld #[integer] The time in seconds...
  16. xMawiii

Ben herşeyden menunum sadece oluşturulacak adaları biraz yukarda olmasını istiyorum yeni bir skyblock kurmak istemiyorum yani sadece oluşturulacak adalar biraz yukarda olsun o kadar uskyblock kllanıyorum
  17. xMawiii

Serverim 4 4 lük olsun istiyorum öyle saçma şeyler olmasın birçok severde dediğim şey var, Eğer ben oyunculardan bir gelir elde edeceksem onlara hakkını vermemiyim =) Dediğim şekilde olması gerekiyor Yorumun için tşklr.
  18. xMawiii

Serverda Bug Var Acil !

Güvenlik açısından item vereceğin zaman koyup verip kırman daha mantıklı bir bug değil yani, Bulan kişi ben olsaydım,Geceleri serverde tek kaldıgımda kendime verirdim full :D
  19. xMawiii

arkadaşlar servverimde adalar bulutlarla aynı hizada Bulutların üstüne almak istiyorum nasıl yapabilirim ? uSkyblock Kullanıyorum ? oyuncular ada oluşturduklarında bulutlardan 20 blok felan yukarda oluşsun adalar . Yardım ederseniz çok sevinirim arkadaşlar..
  20. xMawiii

Yüksekten düşünce can gitmesin,Ama canavarlar saldırsın. Yardımm

Cahil değilim usta o kadarınıda yaptım diper skript kodları çalışıyor ama verdiğiniz 2 kod çalışmıyor error veriyorAhmet kardeşim sağolasın oldu eyw =)
  21. xMawiii

bu kodda olmuyor server skyblock adalarda kod aktif olmuyor adanın bulundugun dünya ismi skyworld/skript reload all yazınca Encountered 1 error ehile reloading the config and all scripts!
  22. xMawiii

Verdiğin kod çalışmadı