Arama sonuçlarınız

1. WhatNCO

Killerin Dünyası | Parkur Haritası

Harita şuanda beta sürümündedir. 1.Bölümden Oluşuyor. Eğer beğenilirse haritamın devamınıda getireceğim. : Parkuru Bitirmeniz İçin Gereken Kil : Eğer Bu Kil Türüne Basarsanız Ölürsünüz : Bu Taş Size +1 Hız Verir : Eğer Bu Kil Türüne Basarsanız Aldığınız Efekt Kaldırılır : Eğer Bu Kil...
  2. WhatNCO

Yardım Edebilecek (Komut Bloğu)

Give komutuyla oyuncuya şalter vermek istiyorum ancak bu şalterin adını nasıl değiştirebilirim?
  3. WhatNCO

Tılsımların Kudreti:Bölge Savaşı

TILSIMLARIN KUDRETİ Hikaye: 2 yıl önce kardeşiniz kaçırılmıştır.Siz evden işe dönmüş tam kapıyı açarken ulak size bir mektup getirmiştir.Kardeşiniz Sonır adında bir köyde görülmüştür.Kız kardeşini zaman kaybetmeden bulmuşsunuzdur.Tam her şey bitti derken kendinizi bir savaşta bulursunuz.Savaşın...
  4. WhatNCO

Tılsımların Kudreti:BOMBALAR(Adventure Map)(Öyle Baştan Savma Bir Map Değil)

[/url][/IMG] ÖZELLİKLER: [/url][/IMG] Otomatik Spawn [/url][/IMG] Renkli Yazılar [/url][/IMG] Görevler [/url][/IMG] Büyülü Silahlar [/url][/IMG] 4'ün Üzerinde Program Kullanılarak Yapıldı [/url][/IMG] Bol Komut Blokları [/url][/IMG] Her An Yeni Şeyler Olabilir [/url][/IMG] Görevler Ayrıntılı...
  5. WhatNCO

Yetkiyi Kapatmak İstiyorum

Bir adventure map yapıyorum ama oyuncu ne gamemode 1 e alabilsin yada yada gamemode 0 a hep 2 de kalmasını istiyorum bunun için program veya bir çözüm var mı ?
  6. WhatNCO

Minecraft Anahtarla Açılan Komut Bloğu

Forumda aradım ama bulamadım varsa yorum atın kaldırıyım :olgun::olgun: