Arama sonuçlarınız

1. Blade

combatlog bug

<name> yazarsanız sorun düzelecektir...
  2. Blade

[ Fetih1453 ] OITC/Faction/PVP/1vs1/Boss/Kafa Düşürme/Tabela Ench

evet,zamanı gelmişti ve ekledik... Hayırlı Ramazanlar.
  3. Blade

Kisaltma Plugini Sa (Selamun Aleyküm) gibi

yardım ısteyen kişi nasıl yapılıyor tarıf edermısınız demıyor,hangi plugınle yapılıyor diyor,Biraz dikkatli okursanız soruyu anlarsınız ve en azından bodoslama konuya dalmış olmazmısınız ..!
  4. Blade

|Morpheus.batihost.com |MORPHEUS| EFSUN| RÜTBE | ARSALARDA FLY | KÖYLÜ TİCARET | OTOLAPİS |+80|+70|

Başka sunucularda kullandığınız şifreleri bu sunucuda kullanmayın. Aksi takdirde hesabınıza başkları girebilir. yazmışsınız konu tanıtımında,ekibinizden bir yetkili oyuncuların şifrelerine bakıp başka sunucularda o hesaplaramı girmeye çalışıyor? Yada başka bir deyişle ekibinizde hesap hırsızı mı...
  5. Blade

Sunucusunda lag olanlar

Sunucunuzda çok fazla dünya mevcut.askyblock zaten cok fazla ram tüketiyor,siz bunun yaninda ayrica nether ve end dünyası kullanıyorsunuz.Sunucunuz 4 gb rama sahip oldugu icin en az iki dünya silmelisiniz.Daha sonra farkı snlayacaksınız.
  6. Blade

Tam 2 yıldır ara vermeden hiç sıfırlanmadan sizlerleyiz... Şu çok komik olmuş,mapların kendisine ait olduğunu ileri süren 'canlı',maplar başarısız yorumunuza like atıyor :) Acaba maplar onunsa kendi beceriksizliğinimi beğenmiş oluyor yoksa maplar bize ait olduğu için kötülemek maksadıylamı like...
  7. Blade

Nitrado Serverimde Gecikmeler Oluyor Lütfen Bakın

Sunucuda kaç gb ram var.plugin ve dünya sayınız nedir ?
  8. Blade

sizdekı gecikmeler pluginsel hatalardan veya dünya fazlalıgından olduğunu düşünüyorum.
  9. Blade

genelde serverde restart atıldııgnda servr baslarken yazar plugın hataları vs.yada o sayfayı açtıgınızda ctrl f yazıp ERROR aratabılırsnız
  10. Blade

Lapisle anahtar

skrıptte ki %20 oran çok fazla,lapis kazan her kişi tahmını 1 dakıka sürede p4 sert yapar :)
  11. Blade

Rütbe

groupmanagerden tek dunya bırkaılırsa skriptle fly veremezsınız.arsalar spawnına command blokla fly koyabılırsınız.
  12. Blade

sanırım fazla plugin,dünya vb. yüklü.Ayrıca hatalı pluginlerden dolayıda bunlar olabılyor.server loga bakmanız gerekıyor hataları görmenız için.
  13. Blade

ACİL YARDIM OİTC SORUNU

başka bir oitc sürüm deneyiniz.
  14. Blade

Authme (Kafayı Yedim)

Sunucunuzda "spigot.yml" deki "bungeecord" kısmını "true" yapınız.
  15. Blade

KONU KİLİT

yeni vault sürümü esentials chat te uygun degıl sanırım
  16. Blade

siz boşyere ithamlarda bulunmayınız.Sunucuda niçin yetkinizin alındıgını bütün cumle alem biliyor.Hala gelmiş burda utanmadan yazıyorsunuz.maplaerin hepsı benım dıyorsunuz :) girip tekrar bi bakın derim.buılder takımına ücret karsılıgı yaptırdıgım maplar var hala serverımde.aslında cevap vermeye...
  17. Blade

Rezalet olan nedir mesela ?
  18. Blade

Kisaltma Plugini Sa (Selamun Aleyküm) gibi

supercensor plugını ıle sorunsuz bır sekılde ıstedıgınız sekılde kısa cumlelerın açılımını otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.
  19. Blade

[YARDIM] Acil İçeri?

sanırım esentıals ban dan kaynaklanıyor.Ban plugını kullanırsanız sorun ortadan kalkar,Mesela customban plugini.
  20. Blade

Konu güncel Konu güncel Konu güncel konu güncel konu güncel Konu güncel Konu güncel Konu güncel konu güncel Konu güncel Konu güncel oto lapis satışı eklenmiştir.
  21. Blade

[YARDIM]PvP Levels!

plugını yukledıkten sonra restart atmanız gerekmekte,eger restarttan sonra yinede cıkmıyorsa plugın sürümü uygun değildir ve bundan dolayı yüklenemıyordur.
  22. Blade

[SK]1000$ Çekiliş > Skript

Sunucuda eglence için kullanılabilir ama chatte aşırı şekilde spam oluyor.Her saniye başı chatte yazı cıkmasa 10 sanıye ara ile yazı olsa ve sadece çekilişe katılanları gösterse daha kullanışlı hale gelmiş olur.
  23. Blade

Sorunu buldum ama nasıl düzelir bılmıyorum.Faction plugininin yüklü oldugu sunucuda calısmıyor malesef skrıpt :)
  24. Blade

bu dedıgınızın bir kısmını yaptım ama olmadı zaten :)