Arama sonuçlarınız

1. M

Gidiyorum bb

Üç dk önce gitmeye karar verdim zamqiler biliyorum kimsenin umrunda değil. Yetkili amcalar uçan sınırsız ban istiyorum bi adet yada küfür falan edeyim öyle banlayın @Hsbas Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. M

Shaders kol problemi

Minecraft 1.8 için 6-7 shaders kurdum. Fakat hangi shader paketini açsam kolum yok bayağı gözükmüyor Gözükmüyorsa http://hizliresim.com/MLGka9 Gözükmüyorsa x2 http://hizliresim.com/rZkE5V @NeriaTheSecond @Tario76 @JusticeWhip @Glyphl
  3. M

Edebiyat,yardım içeri*

Edebiyattan 27 almış biri olarak yardımlarınıza muhtacım (11.sınıf). Performans ödevi almıştım şiir tahlili falan,her şeyi yaptım bi edebi sanatlar kaldı. 9.Sınıf konusu evet 10. Sınıfta tekrar dahi etmediler ki ben hiçbirini hatırlamıyor neredeyse :c Artık demir almak günü gelmişse zamandan...
  4. M

Minecraft satın alım hatası

Yine ben,yine bir sorun (evet..) ;( Minecraft.net' den ininal kartım ile premium hesap almaya çalıştığımda ''An error occured,while placing order please verify card info and try again'' hatası alıyorum. Forumdaki bununla ilgili tüm konulara baktım,hiçbiri işe yaramadı. (PayPal'a tanıtarak da...
  5. M

C# & Python

Aynı tür bir konu açtığımın farkındayım,bundan dolayı özür dilerim. Fakat sıfırdan bir programlama dili öğreneceğim. İnternette sıfırdan başlayanlar için Python'u önerdiklerini gördüm. İkisi arasında ikilemde kaldım. Hangisi ?* @MegaCrafter @RanKod @Erenbulbul @Minecraftplayerr Sent from my...
  6. M

İninal kart (tuhaf hatamsı/sorunumsu)

Sabah bir d&r mağazasından ininal kart aldım,internet üzerinden aktifleştirip ing bankdan 50tl bakiye yükledim. App store da ininal kart bilgilerini girdim ve 44 liralık harcama yaptım(uygulama içi satın alım). Geriye kaldı altı lira,bende boşuna durmasın 1-2 liralık oyunlardan alayım dedim...
  7. M

Chunk sorunu

Minecraft'a ne zaman girsem chunklarım 32 (extreme)'e alınmış oluyor. Sunucularda bir iki dakikalık kastırıyor bu nedenle,8 chunksda açılmasını nasıl sağlarım ? @eklenti @Krumb069 @Kovalski Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. M

Mmorpg oyun tavsiyesi

Başlıktan anlayabileceğiniz gibi bildiğiniz kaliteli mmorpg oyunlar varsa alta lütfen yorum olarak bırakın ; -Düzgün grafikler* -Düzgün müzik-ses* -Hayvani olmayan oyun boyutu* ;( -Tür olarak fantezi/büyü olsa çok iyi olur :c @DeathLight @adenzu54 @Axel102 @SüperAhmet @Rayandu Sent from my...
  9. M

Java öğrenmek için kitap tavsiyesi

Sıfır programlama bilgisi ile -hiçbir programlama dilini kastediyorum- Java öğrenmeye karar verdim,internette bulabildiğim derslerin çoğunun anlatımı saçma sapan. Yardımcı bir kitap önerebilecek var mı ? @GodofMilker @notaldo @Krumb069 @Minecraftplayerr @SnKaan Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. M

İtiraf etme oyunu gibi

Hepimizin tuhaf,anormal hareketleri ve huyları var biliyoruz ;( bu konuda herkes 2 tane şu tuhaf huylarıyla ilgili falan itirafta bulunsun ;( @Vienicome -çok merak ediyorum xd- @DeathLightt @wasdefg @Ragnarak@Pudilo @Manyakwolf Yazmayı unutmuşum : Omzuma dokunulmasından nefret ederim. Bebek...
  11. M

Minecraft fps sorunsalı

Sonunda,aylardır aldırtmaya çalıştırdığım bilgisayarı aldım* yey! Ekran kartı ; Gt930m İşlemci ; i7 5500U 2.40ghz 8gb ram Birde entegre kart var intel 5500 hd graphics* Fakat hala 30 fpsyi geçmiyor,sıklıkla 5-6 fpse droplanıyor ;( Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. M

Seed ile köy/istenilen biyom vs. bulmak.

Bir kaç hafta önce internette bir siteden, seed ile istediğimiz biyomu/köy vesaire bulabilen bir programımsı bir şey görmüştüm ;( -nasıl bir cümle bu ;(- Bu sitenin veya alternatif bir programının ismini bilen varsa konuya yazabilir mi ? Lazım plz ;( Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. M

Konu içerisinde mesaj silme özelliği

Başlıktanda anlaşılabileceği gibi ; forumda konulara spam atan, müstehcen içerik paylaşan,saçma sapan hakaret içeren mesajlar bırakan gereksiz insanlar var . Konu sahiplerine bazı bölümlerde konu içerisindeki mesajı silebilme özelliği getirilmesini istiyorum, fikrimi onaylamayacak kişilerde...
  14. M

Hangi dizüstü bilgisayar

Bir hafta içerisinde ikisinden birini alacağım https://www.pcdepo.com/asus-k555ln-xo398d-notebook http://www.pcdepo.com/dell-inspiron-3543-b20f81c-notebook Yardım .s Sent from my iPhone using Tapatalk
  15. M

PC Depo güvenilir midir ?

Merhaba, PC depo adlı siteden laptop almayı düşünüyorum 1-2 foruma baktım fakat siteyi yücelten ve yerin dibine sokanda olmuş. Alışveriş yapanlar yardım ederse sevinirim ^^ Sent from my iPhone using Tapatalk
  16. M

Laptop önerileri

Şu an kullandığım laptobum 'ben öldüm bırak beni' diyor :( Maksimum 2500-2700 aralığında kaliteli bi laptop arıyorum fakat pek bilgim olduğuda söylenemez *neden masaüstü değil; kullanamıyorum :( evet kullanamıyorum .s* @KadirBerk @Quaris @KRHN t_t Sent from my iPhone using Tapatalk
  17. M

|Acil| Bilgisayarım açılmıyor.

Sorunu tam olarak bilmiyorum, bu sabah denediğimde hiçbir şekilde açılmıyordu. -masaüstü- power supply den ses geliyor, fanlar sürekli açık. Power tuşuna basınca hiçbir etki göstermiyor @KadirBerk @Polkakorowakurwa @Erenkorowakurwa @sergun26 @Alps @umut_ Sent from my iPhone using Tapatalk
  18. M

Anime önerisi

Basit , sadece dram/olağanüstü anime önerin plz :( ikisi beraber olursa daha iyi olur * .s Sent from my iPhone using Tapatalk
  19. M

ÇÖZÜLDÜ.

Malum Minecraft oynarken , yanlışlıkla yapışkan tuşları aktif ettim. İnternette girmediğim forum , sayfa kalmadı . Fakat hiçbiri işe yaramadı , bilenler yardım :( -yaklaşık 1,5 saattir arıyor* :(- @sergun26 @yoloman @Enderiatus @Iskefiyeli18 @BurnerTroll @Polkakorowakurwa @Muhammed2188 Sent...
  20. M

=--= Gremory klan alımları =--=

Merhaba Forum Halkı ; malum forumda birsürü "lapisli fekşın" olayından bıkmış üye var. Biz de yabancı sunuculara yönelelim dedik , başvuruları onaylanan üyeler ile eğlencenin doruklarına ulaşmayı düşünüyoruz *.* Ufak çaplı bir klan olacağından -şu anlık- maksimum 10 kişi barındıracağız...
  21. M

Konuyu lütfen arşive taşıyın.

Kaldırıldı.
  22. M

İOS 8.3 Unicode açığı

Başlıktanda anlaşılabileceği gibi, 1-2 gün önce Twitter'de TheHackerNews adlı bir kullanıcı bunu tweetledi ; Bu Arapça harflerden oluşan mesaj iPhone'unuza atıldığı taktirde,mesajı açarsanız bugdan dolayı iMessage kapanmaya zorlanıyor. Ardından ise telefonda çökmeler,kendini kapatıp açmalar...
  23. M

Java 1.8.0

Konu yeri yanlışsa özür dilerim* Dün Javanın yeni sürümünü indireyim derken (1.8.0) -indirdim- -nasıl bir cümle oldu bu :(- Kurulumu açınca 303 hatası verip internet ile ilgili bir sorun oluştu diyor. Şimdi diyeceksiniz bu resim ne* Üşendim* Şimdiden teşekkürler :( Sent from my iPhone...
  24. M

İnsandışı varlıklar

Sonuna kadar izleyip intahar edebilirsiniz. Oluşabilecek psikolojik rahatsızlıklardan sorumlu değilim :( @KinchouKan @NeveseRC @Iskefiyeli18 Sent from my iPhone using Tapatalk
  25. M

Satürn hakkında

:( :( :(* :( :( :(* Sent from my iPhone using Tapatalk