Arama sonuçlarınız

1. DehaBuiLdis

Oyna.KuralsizNW.Org | 1.8.X | Boss - Sandık - 1VS1 - Rütbe - Ticaret Sistemi - Görev - Siteden Kayıt

Siteden Kayıt Kalkmıştır Doğrudan Giriş Yapabilirsiniz. ٠•*۞ Sunucu IP Adresi ۞*•٠ ╔═════════════════════════════╗ Oyna.KuralsizNW.Org Play.KuralsizNW.Org İnternet Adresimiz : Www.Kuralsiz.mc.tc ╚═════════════════════════════╝ ٠•*۞ Sunucu Bilgileri ۞*•٠ Sunucu versiyonu : [1.8.X ] Slot : [ 250...
  2. DehaBuiLdis

konu kilit

sdabasdbasdabsd
  3. DehaBuiLdis

LoL 3v3 dereceli takım maçları atacak 2 kişi lazım mümkünse bronz olmasın.

Lol de dereceli takımda dereceli takım oyunları atacak arkadaş lazım Oynamak isteyenler için skype : emin_12_hero oyundaki adım ise NatusVinceress Elosu düşük olmazsa iyi olur
  4. DehaBuiLdis

Creative MAP Yapacak içeri ; Server hamachi degil NİTRADO!

Merhaba normal dünyada Şehir mapı yapacak buildi iyi olan skypesi olan arkadaş arıyorum. Skype : emin_12_hero
  5. DehaBuiLdis

mcfaction.nitrado.net 1.7.X Tabela Ench-Repair Özel İtemler Yenilenen Lapis Boss

Herkeze Merhaba eski serverimiz bilen varsa losecraft.nitrado.net di bazı problemlerden dolayısıyla artık yeni serverimiz budur. Serverimizde VIP , MEGAVIP , ULTRAVIP vardır. 20 Kişilik server tutarsa artılaracaktır 6 GB Ram artırılacaktır. Serverimizde ./sat ./warp ./donuşum ./kit gibi menüler...
  6. DehaBuiLdis

Faction Serverim için map yapacağım bir arkadaş aranır.

Serverim için map yapıcam tabikide kendim bütün mapı yapmam uzun sürer bunun için bir arkadaş arıyorum tecrübeli olmalı pluginlerden Worldedit ve worldguarddan anlamalı Skype ve mikrofonu olmalı. Skype : emin_12_hero
  7. DehaBuiLdis

losefaction.nitrado.net Yepyeni bir faction server ;

Serverimiz yeni açılmıştır. 4 Ay garanti açıktır. Hergün event vardır. Kurucusu andred dir. Rehber Mod Alımları vardır. Vip Bilgileri:SilverVip[5TL] Özellikler: 50 K Oyun Parası Chatte Renkli Yazma 5 Arsa Hakkı 5 Sethome Hakkı Yeşil Vip Tagı 1 P4 Vip Kılıcı Ve Vip Yayı GoldVip[15TL] Özellikleri...
  8. DehaBuiLdis

withercraftmc.nitrado.net Server Yeni Alım Var FACTİONS ! Hemen Gel ;

Alımlar Vardır. Serverimiz yeni açılmıştır. Lapis oto yenilenir serverimizde vipler vardır 15 kişiyi bulursa eğer çekiliş yapılacaktır. Ben serverin kurucu emination Skype : emin_12_hero Herkezi bekleriz oldukça kaliteli bir serverizdir. Özel itemler vardır RESİMLER :
  9. DehaBuiLdis

Minecrafta ilk basladıgınız version ve yaptıgınız ilk saçma şey :D

Ben creative oynamıştım ilk survivala geçince ağaca falan tek vuruşta kırılmadığı ıcın bırakmıştım ogrenınce tekrar gırdım :log^: :notch: