Arama sonuçlarınız

1. paz10kitos

HandMC Survival Plugin Paketi + Spawn Haritası - 1.8-1.15 - Ne bekliyorsun? İçeri gir!

Rütbe sistemi çalışmıyor yardımcı olabilir misin rütbe listesi bulunamadı diye hata veriyor /rankup yazdığım zaman birde /market komutu işlevsiz bunları nasıl düzeltirim
  2. paz10kitos

VikingCraft.Batihost.Net | Emek Survival | Kralına Değil Kafamıza Göre Oynuyoruz. [ Uzun Süre Sonra Aktif Olacaz... ]

Konu Tasarımı ve Sunucu Mapleri Hoş Fakat Klasik Bir Survival Sunucusu Daha İyi Eklentiler Kurulabilir Daha Fazla Sistem Eklenebilir Genel Olarak Güzel Başarılar ...
  3. paz10kitos

oyna.DostlarSurvival.tk - Survival - Rütbeler/Coinler/Köylü Takas/Sanal Market (1.13.2) Sende Gelip Birinci Olmak İster Misin

Demek istediğini pek anlamadım fakat sizin serverinizi görmek isterim tabii Profiline baktım da sağa sola çamur atmaktan başka bir şey yapmıyorsun hayatında başarılar...
  4. paz10kitos

oyna.DostlarSurvival.tk - Survival - Rütbeler/Coinler/Köylü Takas/Sanal Market (1.13.2) Sende Gelip Birinci Olmak İster Misin

IP : Oyna.DostSurvival.tk Sunucu Sürüm : 1.13.2 Sunucu Türü : Survival Sunucu Kapasitesi : 250 Ram : 4 gb Köylü Takas/Coin [ 1 ] &6Hile Kullanmak Yasaktır!' [ 2 ] Ev Trollemek Yasaktır!' [ 3 ] PVP Yi Kapatan Claimler Yasaktır!' [ 4 ] Baskasının Claimine Izinsiz Girmek Yasaktır!'...
  5. paz10kitos

Dostlar Survival Tekrar Açılacak

Paketi Bulup Link Olarak Atabilir misin görmek istiyorum
  6. paz10kitos

1. Paketler Satın Alındı ve Düzenlenip Güncellenerek Sunucuya Eklendi 2. Ben Seni Kovmadım Sen Sunucuya Asılsız Kötülemeler Yaptın Ben de Beğendiğin Serverlarda Oynayabilirsin Dedim...
  7. paz10kitos

Arkadaşlar Otomatik Reload Hata Verince Kapanmış Tekrar Online :)
  8. paz10kitos

IP: DostlarSurvival.batihost.net Oyuncu Kapasitesi : Sınırsız Sunucu Türü : Survival Ram : 4 gb SAYGILI OL KÖTÜ KELİME KULLANMA HİLE YAPMA GERİSİ BİZDE
  9. paz10kitos

[SonAdacılar] [1.8-1.12] [Emek Skyblock] [Sen de SonAdacılardan Olmak İstemez misin?]

Sunucu IP: 185.171.89.15(VDS paylaşamıyoruz) Sunucu sürümü: 1.8.x - 1.12 Sunucu türü: Skyblock Sunucu kapasitesi: 200 kişi Sunucu lokasyonu: Türkiye 1. Hile kullanımı yasaktır 2. Sunucu içerisinde küfür etmek yasaktır 3. Yetkililere saygısızlık yapmak yasaktır 4. Teleport tuzağı yapmak yasaktır...
  10. paz10kitos

Serverine Parasız Ortak Kurucu Veya Admin Arayanlar Konuya

arkadaşlar serverine ortak kurucu-admin arayanlar bana skype adresinden ulaşsın skype...
  11. paz10kitos

[AhmetMelihTR] Hilje 1.1 Türkçe Plugin Paketi @2014 | 1.7.2 Güncel |

Regen Block Plugini Ekleyebilirsin İyi Olur
  12. paz10kitos

Minecraft Crash Report Hatası Acil Yardım

Arkadaşlar Keinett Launcher kullanıyorum ve açtığımda ise crash report hatası diyor yardım edin lütfen!!!!!