Arama sonuçlarınız

1. RegeneldWex

[SK] YARDİM

Bu Skripti Warp Deyilde Askyblock Pluginine Göre Ayarlıyabilirmiyiz -- /is go ,/is help ,/is biomes Vb Tabelaya warp yerine /is go yazıcaz tkladıklarında adaya gıdıcekler gibi on sign change: line 1 is "[NWarp]": line 2 is set: set line 1 to "" set...
  2. RegeneldWex

SUNUCUM İÇİN SKRİPTER ARANIYOR

Herkeze Merhabalar. Sunucum İçin Bilgili Bir Skripter Arıyorum Skript Editleyip Skripterim Diye Gezininenler Deyil İlgilenenler Skype Ekleyebilir. Skype dogancangunay
  3. RegeneldWex

Bu Skripte Belirli Bir Spawner Ve Xp Vermesini Nasıl Sağlıyabiliriz ?

on rightclick with nether star: if display name of tool is "&a&lVIP": execute console command "/manuadd %player% vip" execute console command "/eco give %player% 30000" remove nether star named "&a&lVIP" from player send "&bTebrikler ! VIP oldun"...
  4. RegeneldWex

[SK] Yardim

Öncelikle Merhabalar Sizden Bir Skript Konusunda Yardım İstiycem. Tabelanın En Üst Kısmında AdaBilgi Yazicak Tabelaya Tıklanınca Oyuncuya Bir Kitap Verecek Ve Kitapta Adayla İlgili Bilgiler Yazacak Siz Kitaba Kadar Yapabilirseniz Kitabin İçini Ben Hallederim Yardımcı Olursanız Sevınırım.
  5. RegeneldWex

[SK] Yardim

Sethome Skript Yazabilicek Varmı. Yardım Lütfen
  6. RegeneldWex

SK Yardim Skrıptten Skrıpte Geçme

Bu Skript Skype Kısmından command /komutyap <player> <text>: executable by: console trigger: execute arg 1 command "/%arg 2%" command /pencere: aliases: /pc permission: permission message: &4 Bu Komutu Kullanamassın! trigger: wait 3 tick play...
  7. RegeneldWex

Chest içerisinde, skype ve internet adresleri (İstek)

Merhabalar Serverime /Pencere Gibi Bir Komut Eklemek İstiyorum Bu Komutu Yazınca Chest Açılıcak İçersinde Bir Koşede Kurucu Skype Adresleri Bir Koşede İnternet Adresi Bir Koşede Warplar Boyle bir şey Ayarlıyabilirmiyiz
  8. RegeneldWex

SK Yardım

Oyuncu Servere Girdiğinde Çaylak Olucak Rutbesı Yavas Yavas Serverde Durdukça Artıcak Çaylak-Oyuncu-Bilgili-Usta-Üstad-Lord-Boobs Yapabilirmisiniz Veya Plugin Varsa Pluginini Rica Edebilirmiyim ?
  9. RegeneldWex

-Play.BoobsGamer.Net Skyblock/Survival-

-Herkeze Merhabalar Bugün Hub Serverimizin Tanıtımını Yapıcaz.- -Öncelikle Neden BoobsGamer- SKYWARS EKLENDİ ! Madde 1:Kafa Dengi Ve İlgili Kurucular Madde 2: lagsız Keyifli Vakit Geçirme Garantisi Madde 3:90 Kişi Sayısı (Slot) Madde 4:Kendi Tarafımızdan Hazırlanan Küçük Kolaylıklar Madde 5...
  10. RegeneldWex

Minecraft'ta Yaptığınız En Büyük Fail

Minecraftta en büyük hangi faili yazın. İlk zümrüt bulduğumda onu taş kazmayla kazdım :D Siz ne gibi failler yaptınız ?