Arama sonuçlarınız

1. A

>>>>> 95.168.209.200:30621 <<<<< Süper Server Alım Wardır Reklamcı

>>>>> 95.168.209.200:30621 <<<<< Süper Server Alım Wardır Reklamcı >>>>> 95.168.209.200:30621 <<<<< Süper Server Alım Wardır Reklamcı>>>>> 95.168.209.200:30621 <<<<< Süper Server Alım Wardır Reklamcı
  2. A

Konu KİLİT!

Builder Alım Formu; Ad: Samet Yaş: 12 Günlük Ortalama Online Süresi: 5-6 Mimari Bilgisi:Fazla W.e, W.g Bilgisi:İyi Kendine Güveniyormusun ?:Evet Skype: Samet6__1 Samet Durukan Çıkar
  3. A

Zirve Faction Usta Builderlerini Arıyor ...

Ad: Samet Soyad: Durukan Neden Seni Seçmeliyiz ?: Komut Bilgim War Wg De İyiyim Yaptığın Yapıtların Resimleri(olmassa olmaz): Resimimi Skype De Verecegim Daha Önce Kaç Serverde Çalıştın: Sayısını Bilmiyorum Ama Fazla Build Bilgin:?/10(Ne kadar yüksek seçilme şansı): 10/10 Size Ulaşabileceğimiz...
  4. A

Modern RPG | YETKILI ALIMLARI! | ASE Game

Ad: Samet Yaş:12 Skype :samet6__1 Samet Durukan Çıkar Ekle [Rpg] Bilgim Orta Mimar Yada Moderator Olmak İstiyorum
  5. A

Acil Builder (Uzman) (Paralı)

Skype:samet6__1 Samet Durukan Çıkar Eklersin Ücret Asla İstemem
  6. A

^_^ KURUCU -,- ADMIN REHBER REKLAMCI MODERATOR VE BUILDER ARANIR

Serverinde BaşAdmin Olmak İstiyorum Skypem:samet6__1 Samet Durukan Çıkar Eklersin Konuşuruz Anlaşırız Çok Bilgiliyim 1günde 15 WARP yapmışlıgım war
  7. A

Gelin Süper Server 46.20.1.5:1106 Gelin Süper Server

Gelin süper Server 46.20.1.5:1106 Gelirseniz Mutlu Oluruzz Vip Fiyatlarıda Uygun Server İP:46.20.1.5:1106
  8. A

SERVERİME BUİLDER ARIYORUM VE SPONSOR

we wg bilgisi : Wg Bilgim Yüksek We Bilgim De İyi kaç yıldır oynadıgı:5 Sene kaç kere builder oldugu:11 Kere Builder Oldum Skype:samet6__1 Eklersen İletişime GeçeBiliriz
  9. A

Nitrado Server açtim

Ad SoyAD: Mehmet Durukan Skype:anteplimehmet10 Yaş :15 İl:Gaziantep Yaptığım 1 Yapı : http://hizliresim.com/rVYzzB beğenirseniz sevinirim :)
  10. A

NeonTR MODERATORUNU REHBERİNİ VE BUİLDERİNİ ARIYOR HADİ DAL İÇERİ

Builder Yada Moderator olabilirim Nick: HardGame
  11. A

Faction Server SLOT 500 / RAM 16GB HER TÜRLÜ ALIM

AD : Mehmet Yaş : 14 Tecrübe : 3 sene Kod bilgisi : %100 Builderlik yeteneği :10/9 Skype: anteplimehmet10 Nick:HardGame Not:12ye yakın kuruculuk !
  12. A

Betacraft.nitrado.net | İLAN | Kaliteli rehber aranıyor!

Ad: Mehmet Soyad: Durukan Yaş:14 Skype:anteplimehmet10 Ne kadar aktifsiniz:6-7 saat Tecrübe (Kaç yıl,ay,gün): 2-Yıldır Rehberlik yapıyorum Tecrübeli Usta bir rehberim Bize söylemek istediğiniz bir mesaj varsa yazabilirsiniz: Amacım Oyunculara Yardım Ve Eğlendirmek Olduğunu burdan söylüyeyim
  13. A

[ACİL] Faction Servere Builder Alımı.

Kardeş Aradığın Kişi Benim SKYPE:anteplimehmet10 ekle birde sv ip at
  14. A

UnityCraft Yetkılı Alımları

Moderator çok iyi Anlarım KURUCULUK. ADMİNLİK.MODLUK. YAPTIM ÇOĞU SERVERDE Skype: anteplimehmet10
  15. A

TnTCraft Alım yapıyor

Rehber: isim:Mehmet Yaş(dürüst olunuz):15 Konuşkan birimisiniz?:bazen Faction komutlarini ezbere bilirmisiniz?:tabii ki bilirim Oyuncularla eglenmek mi oturdugunuz yerden yardim etmek mi?:oyuncularla eglenmek ve eğlendirmek için uğraşırım ve yardım ederim (Minecrafti kac sene oynadiniz diye...
  16. A

Server Açtım Yeni...AlımVardır.

Merhaba öncelikle Adım Mehmet Ben çok iyi Admin ve Modum İstersen servere çok yardımım dokunur skype:anteplimehmet10 eklersin iyi forumlar
  17. A

Minecraft Server açıorum yardım edcek

Admin Mod olabilirim wg bilgim :%100 skype:anteplimehmet10 yardım ederim
  18. A

firenw.nitrado.net Faction Alım

Ad : Mehmet Nick : asagon328 Yaş(+15) : 15 İstediği Yetkiler: Mod Kaç yıldır oynuyorsun : 3 yıldır İletişim: Skype: anteplimehmet10 Memnun Kalıcağımıza Eminim İyi Forumlar WhiteListe Eklermisiniz
  19. A

Serverime Ortak Aranır

Merhaba Benim Adım mehmet 15 yaşındayım ve çoğu serverde kuruculuk yaptım 5-6 saat açığım Skype : anteplimehmet10 İyi ForumlarBirde Panel vermene gerek Yok
  20. A

Rehber-Builder-Pluginer Alımı

İsteyenler:Builder WE Bilgisi:%95 WG Bilgisi:%100 Plugin Config vb. Bilgisi: Builder OLDUĞUM İÇİN FAZLA ANLAMAM İstediği Yetki:Builder Yaş:15
  21. A

AquaCraft (AgarthaGaming.net) 1.7.9 (250Slot.) Yetkili Alımları (Kadro Diziliyor.)

Ben Admin Alımı İçin Geldim Skypeen Samet'e istek attım kabul ederse konuşuruzz
  22. A

StoriaMC Yetkili Alımı

Benide dene çok iyi adminim komutların hepsini biliyorum Skype : anteplimehmet10 ekle dene benii
  23. A

StoriaMC Yetkili Alımı

Yaşım 15 Skype anteplimehmet10 daha once 15 serverde çalıştım WG ve WE kulanırım Kodlarla aram iyi Oyunculara iyi davranırım Kuruculara saygılı ve sadık kalırım Daima Haklıyı Savunurum Kardeşim Bile Olsa Küfürbaz değilimdir İddialıyım Bana Güvenin İyi Oyunlar Dilerim....... Alırsanız Sevinirim