Arama sonuçlarınız

1. ServerAga

Efsane Kitli Hunger Games - 65 Kit - 36 Map - Birbirnden Farklı Yetenekler - Hile Serbesttir.

Super Server Sızde Gelın Sızde Eğlenın Güncel +++Kitler Super Yenı Goruyom Harika Yok Boyle Guzel Bi SwServer Super Başarılarının Devamını Dılıyorum ...
  2. ServerAga

46.20.1.66:1127 Serverimiz HUB Serverdır Faction,Skyblock,HungerGames,Creative

tm kardes sen yetkılıye gorus kısaca kurucuyla skypesı reklamda yazıo server bakımda yarına açılcak
  3. ServerAga

şu an adminn çıktı swde bıtek ben varım aminin skypı tanıtımda var
  4. ServerAga

Kardes Ben Swde Moderetorum Swde Ben Mod Ve Builderlik Yapıyorum Kurucuda Adminlik Ve Kuruculuk Yapıo O Yuzden ADMİNLİK-BUİLDERLİK-MODLUK Yok Ve Rehberlığe Gelınce Olabılırsın Ama Bunu Kurucu İle Gorusmelısın İyice :notch: Bagladım Bende :D
  5. ServerAga

Alım Yok Sadece Rehber Ve Reklamcı Var
  6. ServerAga

Arkadaslar Bugun Sw İçin Baya Plugin Yuklencek Oyuzden Bugun Sw Mesguldun Yarına Açılcakdır
  7. ServerAga

46.20.1.66:1127 - Sunucu 1.7.2 olup HUB yani Çekirdek sunucudur. - Server 64 Kişiliktir 5 GB Ram - Sadece 1.7.2 - 1.7.5 sürümlerinden girilebilir. - Sunucuyu sadece eğlenmeniz için açtık para için değil - VIP lere çok abartılı ayrıcalıklar kesinlikle verilmemiştir (Edit- Fly). - IP...