Arama sonuçlarınız

1. DerdunkleL0rd

Minecraft Parkur Sunucusu

sunucuya girilmiyor
  2. DerdunkleL0rd

MrTurkPvP

oyuna baksanız biraz
  3. DerdunkleL0rd

0 server için her türlü yetkili alınır

rehber alımı isim:Murathan Erman komut bilgisi(mute gibi):bilirim (wg bilmem) skype:murathan erman (assasins creed resmi var )
  4. DerdunkleL0rd

DarkCraft.nitrado.net reklamcı alımı

ban atmışsın neden yanlışlıklaysa kaldırırmısın plz
  5. DerdunkleL0rd

İyiyim :D

İyiyim :D
  6. DerdunkleL0rd

tr.serv.nu Satıcı Kurucu

Merhaba forum üyeleri bugün 2.server şikayetimi sölicem size Server yabancı bir hostan yapılmış bi süre kendisini kapatıyor 1-adminleri veya yetkileri sebebsiz yera banlıyor(bende admindim) 2-daha kötüsü kurucu ... başka bir oyuncu bekliyor girmesi için bekliyor ve sonra giren kişiyi ya...
  7. DerdunkleL0rd

Gezgin Faction Alımlar

A1 Başvuru Formu: Adınız:murathan Yaşınız: 12 skypeniz:murathan erman (AssasinsCreed resmi) wg we bilginiz:fena deil tecrübeleriniz:iyi önceki yapıtlarınız:lüx villa neden siz ?:3 yıllık tecrüben var aktiflik saatiniz:rastgele
  8. DerdunkleL0rd

Faction Server Portlu :)

mod formu : we wg biliyormusun:Evet çok kullanmadım ama skype:murathan erman (assasins creed resmi var) oyuncularla aran:iyi komut bilgin :fena deil
  9. DerdunkleL0rd

1.7.X SERVER 10 KİŞİYE ALIM VAR ÖĞLEN KOŞŞŞ

Rehber olabilirmiyin 2 yıldır oynuyorum
  10. DerdunkleL0rd

HungerGames Team Topluyoruz

Ad:Murathan Soyad:Erman Skype:murathan erman (assasins creed var) Yaş:12 Kaç Yıldır mc oynuyorsun:2 Pvp nin 10/? üzerinden değerlendirirsen?:6 2 demir setli adamı hungerde aldım Ne zamandır Hungergames oynuyorsun?:1 yıl Teame ayak uydurabileceğini düşünüyormusun?:evet
  11. DerdunkleL0rd

Survival'ın keyfini yaşayın! -Keyf-i Survival

Adınız:Murathan Yaşınız:12 Nickiniz: DerDunkleL0rd Bu servere neden katılmak istiyorsunuz:Çok sıkıldım facition dan sıkılmaktan geberdim Dostluk çerçevesinde oynamak hakkında ne düşünüyorsunuz? Herkezin birbirine saldırıp,öldürüp,eşyalarını çalıp durmaması iyi olur.
  12. DerdunkleL0rd

Hvopvp Rezalet Server

Merhaba forum takipçileri Bu hvopvp deki rezaletleri şu 1-oyundayken pvp de adamlar hack açıp dolaşıyor 2-Adminler sizin olduğunuz yere tp atıp sizi oldürüyor 3-size kill çekiyorlar 4-EN REZALETİ sunucu kötü diyince ban atıyolar 5-siz *** deseniz mute onlar diyince hiçbirşey. bu Server...
  13. DerdunkleL0rd

Arma3MC | [Arma3 RolePlay] [Gerçek Hayat] [Gerçekçi Silahlar] [Helikopter,Araba] | Yeni Minigame !

hem siteden hemde burdan gönderdim ama hala giremiyorum
  14. DerdunkleL0rd

Arma3MC | [Arma3 RolePlay] [Gerçek Hayat] [Gerçekçi Silahlar] [Helikopter,Araba] | Yeni Minigame !

Ad,Soy Ad:murathan erman Role Play Bilginiz(Az,Çok)p olis suçlu gibi şeyler olup rol yapmak Arma3 Oynuyormusunuz:hayır Yaşınız(+9):11 Oyun Adınız D erDunkleL0rd Skype(Yok ise yazılmayabilir): Rol Rehberini Okudunuzmu:evet not: ismimde D birleşik olcak
  15. DerdunkleL0rd

Pvp Texture Pack'im

güzele benziyor ama bu aralar herkes aynı kaynak paketini editleyip duruyor
  16. DerdunkleL0rd

[1.7.X]YouCraft Factions /Futbol/Spleef/Bol User/Vip Cekilişleri +40 Online McYouCraft.Nitrado.Net

:zombi::zombi::zombi::zombi::zombi::zombi::zombi::zombi::zombi::zombi: =:lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav: zombiler yüzünden lava atıldım :(:(:(
  17. DerdunkleL0rd

SkullCraft HungerGames server [1.7.2 1.7.5]

ip:37.26.13.207
  18. DerdunkleL0rd

SkullCraft HungerGames server [1.7.2 1.7.5]

SkullCraft Hunger Ganes serverimiz Sürümler : 1.7.2 , 1.7.5 Serverimizde Kitler bulunmaktadır Ve Coin sistemi vardır :yaprak::yaprak::yaprak::yaprak::yaprak::yaprak::yaprak::yaprak::yaprak::yaprak: :odun::odun::odun::odun::odun::odun::odun::odun::odun::odun::odun::odun::odun::odun::odun...
  19. DerdunkleL0rd

BIKTIM ARTIK

pre lerde hack yapailir
  20. DerdunkleL0rd

Minecraft skin head Cartoon

DerDunkleL0rd biraz zor olabilir :D