Arama sonuçlarınız

1. Ahmetfbcan

{1.7.10} |SyberLink| Mod Paketi V.0.1

Merhaba arkadaşlar; Bugün sizlere hazırladığım mod paketini tanıtacağım.Şuanlık toplam 21 Mod bulunmaktadır.İlerde daha fazla ekleyeceğim tabii ki.Benim de hazırladığım paketi biraz inceleme fırsatım oldu ancak biraz kastığı için pek inceleyemedim.Umarım sizdede aynı durum yaşanmaz. Backpacks...
  2. Ahmetfbcan

[İlk Denemem] Ortaçağ Tarzı Kule

Merhaba arkadaşlar,bugün sizlere ilk defa yapmaya çalıştığım Ortaçağ tarzı bir Kuleyi tanıtacağım. Hemen Resimlere geçelim... İlk önce Shaderle _______________________________________________________________________________________________________________________________...
  3. Ahmetfbcan

[{SyberMine}] | Emek Sunucu | Rütbe | Boss | Hammadde | Adalet |

Türkiye'de birçok Lapisli,Editli veya bunlara benzer saçmalıkları olan sunucular açılıyor.Bunlar da Türk Sunucuların kalitesini düşürüyor.Biz ise sizlere Lapis veya Edit gibi saçmalıklardan arınmış bir sunucu sunuyoruz.Sunucumuzda tamamen adaletli bir şekilde oynayabilirsiniz.Birçok sunucuda...
  4. Ahmetfbcan

[MonoCraft]Aradığınız Server/İpeksi/%100 Emek Server/#Adalet#

Adaletli ve kimsenin hakkının yenmediği güzel bir hayatta kalma sunucusu kurmak.İçinde dostlukların olduğu,kimsenin birbirine küfür etmediği ve argo kelime kullanmadığı bir sunucuyu yaşatmak.Bir işe girip maden kazarak para kazanabilir,kazandığın paralarla diğer oyuncularla ticaret yapabilirsin...
  5. Ahmetfbcan

MonoCraft Yetkili Alımı [Moderatör ve Mimar]

Merhaba,yeni açtığım survival sunucuma yetkili arıyorum. Mimar (Builder):Ne dersek yapması gerekiyor bu yüzden online süresi biraz fazla olsun. Moderatör(Bir nevi Pluginer görevi yapıcak):Pluginlerde bize yardım edicek. Skype Şarttır... Katılmak için bu formu...
  6. Ahmetfbcan

Test Parkuru [Parkur Haritası]

Test Parkuru Açıklama Harita şimdilik kısa olabilir ancak zaman geçtikçe yeni parkurlar ekleyeceğim.Haritada çeşitli parkurlar vardır.Her parkurun kendine ait bir zorluk seviyesi vardır. İyi Oyunlar... Resimler İndirme Linki...
  7. Ahmetfbcan

Kayıp Aile [Adventure/Parkur]

Kayıp Aile Açıklama Bu daha ilk haritam olduğu için pek fazla da bir şey beklememenizi beklerim,haritanın yaklaşık 10-15 dk'lık bir oynayış süresi vardır.Tamamen kendi yapımımdır... Hikaye Yıllar önce köyüne bir baskın olmuştur,Senin ailen de dahil neredeyse herkesi kaçırmışlardır.Ancak sen...