Arama sonuçlarınız

1. S

???Nasıl yapılıyorrrrr???

Teşekkürler __NiqhtRide__ Oldu :) Olmadı :/ buna özel bir plugin yokmu ?
  2. S

???Nasıl yapılıyorrrrr???

Merhaba arkadaşlar bu gün size 3 soru soracağım 3 Plugin sorusu Geçende sromuştum ama 2-3 Haftadır o konumdan yanıt alamadım bende 3'ünüde burda sormaya karar verdim Sorularım : 1.Soru : "Oyuncularım lav koyamıyor!" Skyblock'da oyuncular veya op olmayan birileri lavı kullanamıyor ve koyamıyor...
  3. S

Çoklu gamerule?

Tamam
  4. S

Pluginlerde Sıkça Sorulan Sorular

TeşekkürlerŞu konumu çözer misiniz ? https://forum.gamer.com.tr/konu/%C3%87oklu-gamerule.220164/
  5. S

Çoklu gamerule?

Yokki :(Olmadı :(Sadece arena 2 de itemlerin gitmemesini istiyorum ormandada gitmesini çokmu şey istiyorum :(UPP :(
  6. S

Belirli bir alanda Komut engelleme [ÇÖZÜLDÜ]

Çok teşekkür ederim oldu :)
  7. S

Belirli bir alanda Komut engelleme [ÇÖZÜLDÜ]

Merhaba arkadaşlar Belirli bir alanda nasıl Bir komutu kapatabilirim? örn: /chest
  8. S

Pluginlerde Sıkça Sorulan Sorular

bir şey sorucam belirli bir alanda Bir komutu nasıl kapatıcaz ?
  9. S

Plugin sorusu : oyuncular lav kullanamıyor!

Merhaba arkadaşlar benim sunucumda Oyuncular skyblockta lavı kullanamıyor ne yapmalıyım ?
  10. S

Plugin sorusu [ÇÖZÜLDÜ]

Teşekkür ederim oldu :)
  11. S

Plugin sorusu [ÇÖZÜLDÜ]

anlamadım :( pluginin ismini atsanız
  12. S

Çoklu gamerule?

Hmm peki daha güzel ama ismini bilsem işte :(
  13. S

Çoklu gamerule?

Merhaba arkadaşlar benim sorum nasıl farklı dünyalarda kurallar koyabileceğimiz yani demek istediğim şöyle mesela ormanda itemler gidecek yani gamerule keepInventory ama warp arena'da itemler gitmiyecek farklı dünyalarda onlar onu nasıl ayarlayabilirim? şimdiden teşekkür ederim. (Farklı...
  14. S

Plugin sorusu [ÇÖZÜLDÜ]

Merhaba arkadaşlar üstte söylediğim gibi sorum bir plugin sorusu hani böyle markette veya ormanda çıkış yaptınız ya ama girince spawnda doğacaksınız o pluginin adı nedir? NOT: Setspawn'ı SORMUYORUM ONU BİLİYORUM ama çıkış yaptığınızda ormanda yaptınız ama girdiğinizde ormanda doğmanız lazım işte...
  15. S

Çoklu sunucu [ÇÖZÜLDÜ]

Çok teşekkür ederimYalnız kardeş sen pluginin linkini atsana ben 10 dk dır arıyorum bulamadım ya :(Tamam gerek kalmadı buldum
  16. S

Çoklu sunucu [ÇÖZÜLDÜ]

Merhaba arkadaşlar yukarıdada belirttiğim gibi sorum "Çoklu sunucu" Ve mesela sonoyuncuda yapmış birsürü sunucu var pusulaya tıkladığınızda bir iteme tıklıyoruz ve başka bir sunucuya gidiyoruz O sunucular nasıl oluyor peki ? yani Pusulayı sormuyorum pusulayı biliyorum ben ama O çoklu sunucu...