Arama sonuçlarınız

1. MuratcanSfyrk

Ağladım sa yani hort

Ağladım sa yani hort
  2. MuratcanSfyrk

Minestove Survival Ve Daha Fazlası - Oyna.Minestove.Com - www.Minestove.Com

Sunucu hiçbirzaman kapanmadı saat 13:00 da sıfırlandı o saatten beride açık. Sanırım siz yanlış ip ile girmeyi deniyorsunuz. IP Adresi: oyna.minestove.com Yetkililer konuyu arşive alabilir ise sevinirim. Yeni konu açılacaktır.
  3. MuratcanSfyrk

İpeksi ile spawner alma özelliği malesef eklenmiyecek.
  4. MuratcanSfyrk

Sunucu sıfırlanmıştır. Sıfırlanan sunucumuzda yapılan yenilikler. Daha düzenli ekonomi sağlanmış para kazanmak zorlaştırılmıştır. Sunucu performansı en üst seviyeye çıkarılmıştır. Oyuncu ve yaratık kestiğinizde kafa düşme oranı azaltılmış ve böylelikle kafalar daha değerli hale getirilmiştir...
  5. MuratcanSfyrk

Evet değil, daha önce kullandım. Uygun bir zamanda ekliyeceğim.
  6. MuratcanSfyrk

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. Sitemize canlı destek yakın bir süre içerisinde eklenicek. Site skripti çalıntı değil site tasarımını yapan kişiler kendi istekleri ile paylaşmış bizde alıp sunucumuza göre düzenledik.
  7. MuratcanSfyrk

Guneyfener, forumda kayıtlı olan esas profilindeki mesajlar sunuculara iftira atmakla dolu diğer açtığın fake hesaplardanda bunu yapıyorsun. O yüzden artık yazdıklarını umursamıyorum ne kadar cevap yazsamda devam ediyorsun çünkü.Güncel ++Güncel ++
  8. MuratcanSfyrk

Sunucuya yaptığınız iftiralar yüzünden sunucudan banlandın, şimdide yan hesap açıp sunucuyu kötülüyorsun.
  9. MuratcanSfyrk

Eski oyuncularımız bilir, ağustos ayının sonunda sunucumuz 1 yaşını dolduracak. 1 Yıldır sunucumuzdaki oyuncuların full olduğunuda gördük sunucuda hiç oyuncu olmadığınıda, zaten sunucumuzdaki fark bu oyuncularımız azaldı diye sunucuyu kapatma girişiminde bulunmuyoruz sunucumuz heves uğruna...
  10. MuratcanSfyrk

Merhaba, isteğiniz üzerine Huzi isimli hesabın detaylarına baktık en son 28 gün önce oyuna girmiş ve ban yeme sebebi küfür, reklam, hile veya spam'dır.Güncel ++Güncel ++Güncel ++Güncel ++Güncel ++
  11. MuratcanSfyrk

Merhaba, sunucuda hiçkimse sebepsiz yere ceza almaz. Oyundaki isminizi yazarsanız daha ayrıntılı bilgi verebilirim.
  12. MuratcanSfyrk

Güzel yapılara dokunulmuyor.
  13. MuratcanSfyrk

İnan ki yetkili alınca daha kötü oluyor, yok adam kayırıyor yok ilgilenmiyor yok böyle yok şöyle gibi iftiralar atılıyor böyle en iyisi ben ilgileniyorum herkese eşit davranıyorum cezaları eşit derecede veriyorum sunucuda ben olmadığımdada oyuncular ss alıp bana iletiyor yine cezalarını...
  14. MuratcanSfyrk

Güncel ++Güncel ++Yeni yerleşim alanı Kasaba eklenmiştir! Kasabayla ilgili detaylı bilgi için sunucudayken /kasaba yazabilir kasabaya gitmek için ise /warp kasaba yazabilirsiniz. Güncel ++Güncel ++
  15. MuratcanSfyrk

Güncel ++Minestove yaz etkinliği çekilişi sonuçlandı! https://goo.gl/A8V5f5Sunucu 10 dakika bakıma alınmıştır.Bakım bitmiştir, iyi oyunlar dileriz.
  16. MuratcanSfyrk

Nitrado Mc Sunucusu olan biri bir bakabilirmi ?

Yanlışım yok, bizzat batihostun sitesindeki destek bölümünde sormuştum 1 makinada en az 4 kişi olur ama dedicated alırsanız tamamen size ait olur demişlerdi. @batihost.com
  17. MuratcanSfyrk

Hesap banlı olduğundan cevap yazma gereği duymadım.
  18. MuratcanSfyrk

Ova bölgesinde uzun süredir oyunda olmayanların arsaları silinmiştir. Bu temizlik diğer yerleşim alanlarınada uygulanacaktır. Basit, yıkık, kötü görünen yapılarda 30 gün oyuna girmeyince siliniyor. (Eğer yapı boşsa içinde değerli şeyler yoksa 15 güne kadar düşebilir.) Orta derece uğraşılmış...
  19. MuratcanSfyrk

Nitrado Mc Sunucusu olan biri bir bakabilirmi ?

Acaba bu bilgiyi nereden aldınız? nitradonun 1 makinaya kaç kişi koyduğunu bilmiyorum ama 10 kişi koymuyorlardır herhalde (bu tahmini kesin bir bilgim yok.) Batihostta ise aldığınız makinalarda en az 4 kişi oluyor sadece dedicated türlerinde makinalar tek kişiye ait oluyor.