Arama sonuçlarınız

1. DestCraft

ChestCommands Plugini yardim pls. [ ÇÖZÜLDÜ ]

Skype veriyim birlikte bakalım facebook:berke.ay.7370 faceden bağlanıyrum da :)
  2. DestCraft

\/DestCraft\/ | 4 GB Ram | Hammadde'de Demir | Arsalarda Fly | Boss Sistemi|

Servere gelince adminlere çıkışarak kendini kanıtlayamazsın.
  3. DestCraft

Verdiğimiz Bakım Sıkıntısından Dolayı Özür Diliyorum İyi Oyunlar...
  4. DestCraft

Server Güncel 15 Kişide Vip Çekilişi
  5. DestCraft

EpicBoss Plugini Kodlayabilen Acilll

skype:facebook:berke.ay.7370 EpicBoss Plugininde Düşen İtemleri Ayarlıyamıyorum Lütfen Yardım Edinn. :(
  6. DestCraft

Tüm Alımlar Var!

Bizim Builder Grubumuz Var Ve Sizin Serverde Çalışmak Isteriz Ad:Berke,Berke,Burak Soyad:Ay,Polat,Demirtaş Yaş:14,14,14 Skype:facebook:berke.ay.7370,berke.polat12,burak.demirkol12
  7. DestCraft

Acil Bakın Gamemode 1 Yapıp Toomanyitemsden item alıyorlar.

Ben Bi server kurdum serverde adam warp hammadde yazınca gm1 oluyorlar veya spawna gelince gm1 oluyolar toomanyitemsden item alıyorlar bunu nasıl düzelticem yardım edin :(
  8. DestCraft

%100 Faction,Emek Server 4 Gb Ram %100 Nitrado Kalitesi 32 Slot Az Olduğunu Biliyoruz Fakat Çok Kişi Online Olursa Artıcak 7/24 Açık Adminler Alım Yoktur Sormayın! Bazı Pluginler:HeadDrops,ScoreBoardStat Server IP: DestCraft.minecraft.to Server IP: DestCraft.minecraft.to Server IP...