Arama sonuçlarınız

1. furkan2150092

Tarla Plugini İçeri Gir Bi Bak Lütfen

Merhaba arkadaşlar ben bi plugin adını arıyorum bu tarlanın üstünde zıplayınca tohumlar düşüyor ve toprağa geriye dönüyor bunu hangi pluginle önleyebilirim
  2. furkan2150092

Hub Çekirdek server plugini

Aynen kimse bedava vermez ama ankabilişimtr arkadaşım skypeden ekle yardımcı olayım parayla yaptırmak istersen furkan215009 skype
  3. furkan2150092

Minecraft Satın Alabileceğiniz Siteler

İnsanları Yaşına Göre Asla Yargılamadım Sadece Yazı Stilin Baya Bi Ergence Bende Geçmişmiyimdir O yollardan Geçmişimdir Ben Sadece Gördüğümü Söylerim Türkçeyi Katlettiğini Zamanı Gelince Anlarsın tabii ki Küçük Arkadaşlarımız Varsa Onlarada Örnek Olsan Hiçte Fena Olmaz
  4. furkan2150092

Olmak İstemiyo Olabilirsin Ama Kaç Lira Ödediler Gibi Bir Kelime Kullanamassın Bende Sana Sorayım Kaç paralıksın Ona Göre Cevap Vereyim Bazı Cevaplarım Sana Göre Pahalı Kaçar Yazı Tarzına Bakılırsada Yaşın 12-15 Arası Tahminen
  5. furkan2150092

Kardeşim Para Mara Mevzusu Yapma Bu Kadar Karaktersiz Olma Rica Ediyorum Ben Bugüne Kadar Çok Minecraft Serverlerinde Oynadım Çok Pre Geçti Elime Çok Kez Kuruculuk Yaptım Bu Arada Hiç Böyle Suçlanmadım Azının Payını Veririm İstersen Skypem furkan215009 Burda Küçük Kardeşlerim Var Kötü Örnek...
  6. furkan2150092

direk düz olarak söylesen iyi edersin kardeşim ne demeye çalışıyosan anladığım kadarıyla 1 hesap birçok kişinin eline geçebiliyor gibi bir şey demeye çalıştın olabilme ihtimali var ama yapılırmı bence yapılmaz
  7. furkan2150092

kardeşim benim 2 aydır hesabım var ve hala sıkıntısız giriyorum her sw
  8. furkan2150092

Sustum Suskunluğum Susturana Armağan Olsun Ağladım Gözyaşlarım Ağlatana Haram Olsun !! DoktorBey

Sustum Suskunluğum Susturana Armağan Olsun Ağladım Gözyaşlarım Ağlatana Haram Olsun !! DoktorBey
  9. furkan2150092

****************,com dan yaklaşık çevremden 10 kişi aldı ve herkes memnun