Arama sonuçlarınız

1. YunusUchiha

herkes kendi steam oyunlarını atsın :D

Arkadaşlar bende pek oyun yok gören herkes kendi steam oyunlarını atarsa sevinirim :D
  2. YunusUchiha

Arkadaşlar lütfen bakın GTA San Andreas YARDIM !

Arkadaşlar oyunu hile kullanmadan bitirmeye çalışıyorum fakat lowrider görevinde takılıyorum.NUM tuşları ile yapıyorum.Sağ ve sol konusunda sorun yok fakat aşağı ve yukarı yaparken yanlış diiyor.Bu yüzden geçemiyorum.Save dosyası indiremiyorum çünkü oyun orjinal ve cracklı save dosyaları olmuyor...
  3. YunusUchiha

Grand Theft Auto San Andreas Oynayanlar Lütfen Baksın

Arkadaşlar gta san andreasta lowridere görevini geçemiyorum puan hep 810 da kalıyor.İnternetten save dosyası indiriyorum ve kuruyorum.Fakat o save dosyasını açınca oyun ilk bölümden başlıyor.Nedeninin oyunu steamdan aldığım için olduğunu düşünüyorum.Eğer aranızda orjinal cd veya steamdan almış...
  4. YunusUchiha

Grand Theft Auto 5 Torrentini buldum.

Merhaba arkadaşlar ben,ben Geta 5 buldum.Full sürümünü buldum.İnanmayacaksınız ama bi tek serialini istiyo :( Onun içinde bi siteye girip telefon numaranızı vermeniz falan gerekiyo bende götü bişiy olur diye yapamadım :( şu anda onu hotfılaya yüklüyorum Ama eğer serial bulursanız yorumlarda...
  5. YunusUchiha

One Piece İzleyenler Lütfen Baksın

One Piece izleyen arkadaşlarımızın azmine hayranım.Onları gördükçe gözümden yaş geliyor.Bizim nesil öldükten sonra bile devam edilecek,asla sonunu göremeyeceğiniz bir animeyi neden izliyorsunuz ?
  6. YunusUchiha

LAUNCHER AÇILMIYOR YARDIM !!!

ARKADAŞLAR MİNECRAFTI AÇIYORUM YÜKLENİYOR VS OYUNU BAŞLATIYORUM FAKAT AŞAĞIDAKİ EKRAN ÇIKIYOR.EKRAN KARTI GÜNCEL,JAVA GÜNCEL FORMAT ATTIRMADAN ÖNCE BU ÇIKMIYORDU BAŞKA LAUNCHERLERDE DENEDİM FAKAT OLMUYOR DAHA ÖNCE BU SORUNU YAŞAYAN VARMI LÜTFEN BİRİ YARDIM ETSİN ! RESİM AŞAĞIDA GÖRÜNMÜYORSA...
  7. YunusUchiha

Bi mod vardı adını hatırlayamıyom :D

Arkadaşlar minecraft hexxit te bi mod vardı her türlü maden çok yükseklerde olabiliyordu o modun adı ne bilen varmı :D
  8. YunusUchiha

Orjinal launcher açılmıyor. yardım!!!

Arkadaşlar internetim var ve minecraft launcher imi minecraft.net ten indirdim. fakat oyunu yükledikten sonra oynayabiliyorum çıkış yapıp tekrar girince açılmıyor tıklıyorum fakat açılmıyor hiçbirşey olmuyor nedenini bilen varsa lütfen yardım etsin