Arama sonuçlarınız

1. AhmHkn1553

SafeWall - Basit Bot Koruma Plugini

Anlık bir karar ile yıllar önce bot saldırılarına karşı yapmış olduğum SafeWall Skriptinin pluginini yaptım. Basit bir yöntem ile yine basit bot saldırılarını önleyebilen bu plugini sizlere sunmak istiyorum. SafeWall SafeWall, Minecraft sunucuları için basit bir bot koruma eklentisidir. Bu...
  2. AhmHkn1553

|#| SafeMc |#| Yeniden Sizlerle | 1.12 Yenilikçi Server | Rank Sistemi | Düzenli Konu | IP İçerde >

Bir süre önce kapanan SafeMc ailesini bir araya getirmek için tekrar sizlerleyiz. Amacımız hiç değişmedi, değişmeyecek. Oyun içinde yetkililerin trollüklerine, rehberlerin ilgisizliklerine mağruz kalmayacağınız bir sunucu açtık. 4 kişi ortak olup, oyun içinde 4 kurucunun kavgalarına şahit...
  3. AhmHkn1553

KitPvP | NitradoTR Resmi Sunucusu | mc.nitrado.net | VIP YOK |

┏╋━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━<◣│◢>━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━╋┓ ★ Küfür, argo yasaktır. ★ Yetkililerden item istemek yasaktır. Serverda yere item atmak yasak zaten ★ Yetkilileri ve oyuncuları boş yere rahatsız etmek yasaktır. ★ Dolandırıcılık yasaktır. ★ Server-Site vb. reklamlar yasaktır. ★ Hile...
  4. AhmHkn1553

NitradoTR Hazır AuthMe Kayıt Scripti | AuthMe Siteden Kayıt Yapma | MySQL bağlama |

Dosyaları indirdikten sonra panele giriyoruz ve AuthMe pluginini MySQL veritabanımıza bağlıyoruz. Authme config'i açıyoruz. Aşağıda ki kısımları dolduruyoruz. Bilgileriniz panelinizde ki MySQL DB kısmında yazmaktadır. MysqlUsername: Bu veritabanı kullanıcı adınızdır genelde ni308198_2_DB...
  5. AhmHkn1553

mc.nitrado.net Nitradonun Resmi Sunucusu / Para kazanmak hiç bu kadar zor olmamıştı / LAPİS YOK

┏╋━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━<◣│◢>━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━╋┓ ★ Küfür, argo yasaktır. ★ Yetkililerden item istemek yasaktır. Kendin kazan, inan bana daha zevkli. ★ Yetkilileri boş yere rahatsız etmek yasaktır. ★ Dolandırıcılık yasaktır. ★ Server-Site vb. reklamlar yasaktır. ★ Kaybolan eşyaların...
  6. AhmHkn1553

TeamworkPvP | Takım çalışması ile arenada savaş! | 1.8/1.9/1.10 | Daha fazlası konuda

Sizlere takım çalışmasının önemini göstermek istedik. Birlik olunca sizi kimsenin durduramayacağını göstermek istedik. Birlik ve beraberliğin neler yapabileceğini göstermek istedik. Küfür, argo yasaktır. Küfür edince eline bir şey geçmez. Yetkilileri boş yere rahatsız etmek yasaktır. Yahu...
  7. AhmHkn1553

Bot sorununa kesin çözüm [VİDEOLU]

Öncelikle yapmanız gerekenler # Sunucunuzda giriş kısıtlamalarını kaldırın. (connection-throttle kısmını "-1" veya "0" olarak ayarlayın.) # Herhangi bir bot koruması plugini kullanıyorsanız hepsini silin. (AntiBot, StopProxy vs.) Eğer StopProxy gibi pluginleriniz olursa; bu plugin botun...
  8. AhmHkn1553

C14Crasher Probleminin Çözümü | Sunucunuzda Sebepsiz Lag Varsa Sizi Buraya Alalım |

Yeni bir zararlı client daha. Ama yinede çözümüyle karşınızdayım. Bu client sunucunuzu laga sokup çökertebilme özelliğine sahip. Çözümü ise çok basit ancak spigot için geçerlidir. Eğer pluginle çözebilen arkadaşlar varsa lütfen belirtsin. Çözüm
  9. AhmHkn1553

Büyükten kücüğe liste sıralaması

Merhaba. Acaba şöyle bir şey var mı? Benim bir listem var ve her adam 1 oyuncu öldürünce +1 ekleniyor. Ben top10 yapmayı düşünüyorum. Peki bu listeyi büyükten kücüğe sıralama yapabilirmiyiz ? Yani adam /top10 yazıcak ve ona send "1. %{oldurme::%player%}%" Böyle olucak ama bu 1. sırada en çok...
  10. AhmHkn1553

[İstek] Huzuni komutu engellemek.

Merhaba, bildiğimiz gibi huzuninin komutları mevcut ".help, .anitafk vs." bunlar engellenebilir mi ? Bu komutlar loglara yansımıyor ama yinede engellenebilirler mi ?
  11. AhmHkn1553

[İstek] Komut ile link gitme

Merhaba arkadaşlar, benim için bir şey yapabilirmisiniz ? Mesela ben "/link" yazdığımda İnternet Tarayıcım hemen googleyi açsın veya ayarladığım başka bir linki. Her hangi bi addon yüklemem gerekiyorsa sorun değil. Yeter ki yapılabilsin. Yardım edebilecek var mı ? Eğer konu anlaşılmadıysa tekrar...
  12. AhmHkn1553

mc.nitrado.net Nitradonun Resmi Sunucusu / Lapis / VIP çekilişi, Bol Event ve daha fazlası !

Herkese Merhaba, uzun bir süredir kapalı olan mc.nitrado.net şu an açık durumda ! Size kaliteli bir oyun keyfi sunmak için buradayız. Sunucumuzda Schematic ve hazır map kullanmıyoruz. Kaliteli bir ortama sahip sunucumu arıyorsun ? Cevabınız evet ise sizi hemen buraya bekliyoruz. Sunucu IP...
  13. AhmHkn1553

Puan bak

Merhabalar. Ben bu şekilde puan sistemi yaptım fakat puan bakmayı yapamadım. /puanbak komutuyla puana bakılacak. Yardım edermisiniz. on death: attacker is a player add 1 to {puan::%attacker%} if {puan::%attacker%} is 10: send "&610 Puan oldun" to attacker else...
  14. AhmHkn1553

[İSTEK] Biraz zor bir skript. Tabelayla ışınlanma.

Biraz zor bir skript istiyorum farkındayım. Yapabilen arkadaş varsa çok sevinirim. 1 Tabela olucak. Tabelaya 2 kişi Sağ Click attığında o 2 kişiyi aynı arenada farklı konumlara ışınlayacak. Onlar savaşırken başka birisi arenaya gelemicek. Savaşanlardan biri öldükten 1 dakika sonra kazananı...
  15. AhmHkn1553

Fireball

Essentials'la yapmaya çalıştım fakat olmadı. Fireball oyunucuyu etkilemesin istiyorum. Onu fırlatmasın, hasar vermesin. Yapabilcek bir arkadaşımız varmı ?
  16. AhmHkn1553

[ÇÖZÜLDÜ] Vulcan komutu

Başlıktan anlayacağınız gibi. /vulcanac yazılıp vurulduğunda fireball fırlatsın. /vulcankapat yazıldığında fırlatmasın. Böyle bir skript yapabilcek arkadaşımız yaparsa çok memnun olurum.
  17. AhmHkn1553

[İstek] Bakma Eventi

Ben şu şekilde bir skript yazdım: on rightclick on sign: line 1 of the clicked block is "&6Hoşgeldin": set line 2 to "%player%" Fakat ben bunun sağ click atıldığında değilde tabelaya bakıldığında 2. satırda nickimin gözükmesini istiyorum. Nasıl yapabilirim. "on look"eventini...
  18. AhmHkn1553

Skript Paylaşımı | EditMessages | Girdi, Çıktı, Ölüm Mesajları. v1.3

Merhaba arkadaşlar. Forumdaki arkadaşlar yardımıyla yaptığım bu skripti sizlerle paylaşmak istiyorum. Skript basit fakat bunun sayesinde DeathMessages veya LegendaryMessages pluginlerinden kurtulabilirsiniz. Skriptin anlatımı dosya içinde mevcuttur. v1.2'de Ne değişti ? /say komutunun prefixi...
  19. AhmHkn1553

Ölüm Mesajları [ÇÖZÜLDÜ]

Mobların oyuncuyu öldürdüğünde mesaj verilmesini istiyorum. Bir kaç tane Skript yaptım fakat çalışmadı. Yaptığım Skriptler: on death: attacker is zombie victim is a player broadcast "&7&l[&6Ölüm-Haberi&7&l] &c%victim%, &2Zombie &7tarafından beyni yendi." on death of a zombie...
  20. AhmHkn1553

Girdi-Çıktı Mesajları [ÇÖZÜLDÜ]

Girdi çıktı mesajları yaptım fakat minecraftın orjinal mesajları aktifleşti. Önceden DeathMessages kullanıyordum gerek kalmadı Skript olarak yaptım. Chat aynen şöyle oldu [Katıldı: oyuncu] oyuncu joined the game. "joined the game." mesajını nasıl kapatabilirim ? Bunun için ek bir plugin yüklemek...
  21. AhmHkn1553

Lapise Ağaç Dikiyorlar...

Lapise ağaç dikiyorlar. Bunu engelleyecek bir skript varsa yazabilirmisiniz ? Şimdiden Teşekkür Ederim.
  22. AhmHkn1553

İstek Skript

Benim serverimde "helpop" komutu açık. Kapatmayı istemiyorum çünkü destek olarak kullanılıyor. Fakat şöyle bir şey var oyuncular muteliyken bu komutu kullanabiliyor. Bunu skriptle engelleyebilecek arkadaşlarım varsa yazabilirlermi ?
  23. AhmHkn1553

İstek Skript

Şimdi arkadaşlar istedigim şey şu dur ben "/gerisayim" yazdıgımda "/say" dan 10'dan geriye sayıcak. Yani Şöyle: (/gerisayim yazdim) [Server] 10.. [Server] 9.. [Server] 8.. [Server] 7.. [Server] 6.. [Server] 5.. [Server] 4.. [Server] 3.. [Server] 2.. [Server] 1.. Permissions eklemeyi...