Arama sonuçlarınız

1. MkPvP

Nasıl Bugger Olunur

Merhaba millet öncelikle konuyla ilgilenecek arkadaşlara teşekkürlerimi buradan iletirim :). Merak ettiğim soru nasıl bug/acık bulunur. Yardımcı olursanız sevinirim. :)
  2. MkPvP

TürkünCraft Yetkili Reziliği

Merhabalar Şikayetim şu Kitli HG serverde Hile Serbest Bende Hileyim Buzlu bir map gelmişti Ve Para Pezosu''meksika para birimi'' parasıyla yetkili oldu ve Oyun Oynatmamya Başladı Buzda Zıplarken Hızlanıyor Diyorum Adam öyle bir şey yok dior ve sonra''dostum görüşürüz diye dalga geciyor'' nicki...
  3. MkPvP

SeriousCraft Faction Server'i 2 Tık Uzakta faction.SeriousCraft-hg.com Lapis'siz EMEK.

Öncelikle Merhabalar Sizlere Hunger Games Serveri İle Pöpüler Olan SeriousCraft'ın Faction Serverini Tanıtacağım. İki Çeşit Serverimiz Bulunmakta 1. HungerGames Serveri Her Zaman 50/50 O yüzden Faction'u boşlamayalım dedik ve Sizlere Tanıtmaya Başladım :) İp:faction.SeriousCraft-hg.com...
  4. MkPvP

TeknoCraft/7/24/HungerGames/

{Server 1.7.2 Gecmiştir Server İpsi=TeknoCraft.sytes.net Giremeyenler için İp:88.229.157.106 [yedek İp'ler Değişebilir değiştiği an koyucağım} (1)Haftada bir kez VİP Çekilişi Kitapla Normal Kit Zümrütle Özel Kit Kağıtla Kredine Bakabilirsin yada [/credits] Yazarak Sunucu Kapasitesi = 55...
  5. MkPvP

TeknoCraft.sytes.net 7/24/HungerGames/Server/

{Server 1.7.2 Gecmiştir Server İpsi=TeknoCraft.sytes.net Giremeyenler için İp:88.229.157.106 [yedek İp'ler Değişebilir değiştiği an koyucağım} (1)Haftada bir kez VİP Çekilişi Kitapla Normal Kit Zümrütle Özel Kit Kağıtla Kredine Bakabilirsin yada [/credits] Yazarak Sunucu Kapasitesi = 55...
  6. MkPvP

TeknoCraft Kitli Hungergames Server 7/24 Acıktır

Server 1.7.2 Gecmistir Server İpsi= İp:TeknoCraft.sytes.net Giremeyenler icin İp:88.229.157.106 (yedek İp ler Degişebilir degiştigi an Koyacam) Bu Server ArmadaGamingsi Özleyenler İcin yapılmıştır Selamlar Kitapla Normal Kit Zümrütle Özel Kit Kagıtla Kredine Bakabilirsin yada(/coin) Yazarak...