Arama sonuçlarınız

1. SonGünMC

BuzCraft SkyBlock 1.7.X-1.8.X - Spawnerler Vipler En Yeni Pluginler Ve Kolay Para Yolları !!!!!

-BUZCRAFT Hakkında - Serveri açma sebebimiz sizlere kaliteli bir oyun sunmak, rahatca oynayabileceğiniz bir alan sunmak ve Kalitesine güvenebileceğiniz bir alan hazırlamaktır. Daima yenilikçi! Yerinde saymayan, daima ileriye dönük olarak çalışan ve yenilikleri bol olan bir sunucu! Yani sizi...
  2. SonGünMC

Faction Serverime Hazırladığım Map <-|-Medieval-|->

SonGünMC Herkezin Yorumunu Bekliyorum..! Medieval Tarzda Yapmaya Çalıştım Umarım Olmuştur Daha Bitmemiş Hali Ama Görmenizi İstedim :) Havadan Market [Tüm Maplarımda Kullanırım Vazgeçemiom :D] Ench-Örs-Vip-Bilgi Alanları Portal BOŞ YERLERİ NASIL DOLDURMALIYIM? A- Orman Göl B- Pazar C-...
  3. SonGünMC

Yardım Lazım Beyler Buraya Ne Yapayım ? İÇERİ GEL

Merhaba Dostlar; Ben Size Bu Akşam Üzerinde Çalıştığım Faction Server Mapındaki Boşluğu Ne Yaparak Doldurabileceğimi Soracağım Sakına Pazar Alanı Yap Demeyin Ayrı Bi Pazar Alanı Yaptım Çünki.... VipBilgi-Yardım-Kurallar-Nether-Çöp-Bilgi-İletişimAlanı VB. Şeyler Demeyin @Glyphl Ben Seni Örnek...
  4. SonGünMC

MineCraft 1.7.2 Buzul Biomuna Merhaba Diyin <<Bakılması Gereken Konu>>

Merhabalar: Serverimde Gezinirken Bulduğum Biomu Göstereceğim Açıklanmıştı Ama Siteye Koyan Olmamıştı Açıkcası Böyle Bir Şey Olduğunu Unutmuştum İlk Zamanları Çok Arıyıp Bulamayınca Umudu Kesmiştim :: Fotoğraflar ::
  5. SonGünMC

- SonGünMC - Faction Ailesi - 1.7.X -

:: ÖNEMLİ DUYURU :: Serverimiz 5GB Ram Yapıldı Ve 90Gün Uzatıldı. <-- IP: SonGun.Nitrado.Net --> <-- 1.7.2 --> Ön Söz Merhaba Arkadaşlar Ben Kurucunuz Batuhan; Sunucumuz Faction Üzerine Kurulu Ve Kendimizin Yaptığı Bir Harita İle Hizmet Vermektedir. Serverimiz Yeni Bir Sunucudur Gelişme...
  6. SonGünMC

Shader'ı Olan Fotoğrafcı Aranıyor!

SonGün Fotoğrafcı Alımı ! Merhabalar Bana Acilen Shader Mod Kullanan Veya Hd Mod Kullanan Arkadaş Lazım Serverde Tahminen 10 15 Fotoğraf Çekip Bana Atıcaktır. Görevi Bu Kadar Basit. Peki Nedir Bunun Ödülü ? Evet Ödülümüzü Söyliyorum Ödül 1Haftalık MegaVip VipHammadde Kazabilcek Para Verilcek...