Arama sonuçlarınız

1. MJW97

[Destek] Youtube Link

Arkadaşlar Forumda paylaşılan Youtube Linkleri Görünmüyor , Konu hakkında bilgisi olan biri bana yardımcı olursa sevinirim. linkler böyle görünüyor .
  2. MJW97

[Yardım] Arvento

arkadaşlar bu sabah cs:go ya girmeye çalışırken arvento web plugin diye setup dosyası çıktı , ne olduğunu anlamadım başta cs:go ya tıklayınca çıkıyordu gerekli bir şey galiba dedim kurdum oyuna tekrar girmeye çalıştım yine setup açıldı oyuna giremiyorum hep setup dosyası geliyor cs:go.exe...
  3. MJW97

Survival Kır Evi

Yaptığım survival kır evini sizlerle paylaşmak istedim isteğe göre yapılış videosuda çekebilirim.
  4. MJW97

Builder Arıyorum

Arkadaşlar İleride Açıcagım Sunucu Haritası için Buildi iyi yardımsever arkadaş arıyorum yapıcagımız şeyler belli Belediye Binası Karakol Hastahane Süper Market Sinema Eğlence Merkezi İtfaiye Şehir Meydanı Orman İşletme Müdürlüğü Şimdilik Bu kadar gönüllü olarak yardım edicek yetenekli...
  5. MJW97

1.8 Gamemode 3 İzleyici Modu Hakkında Bilgi

/gamemode 3 Yazarak İzleyici Moduna Geçilir. İzleyici Modunda İstediginiz Her Yerden Geçebilirsiniz , Oyuncuların ve Mobların İçine Girerek Onların Gözünden Oyunu İzliyeBilirsiniz. Girmek İstediginiz Bedene Sol Tıklıyarak Girebilirsin , Çıkmak İçin Shitf e Basmanız Yeterli İzleyici Modunla Olan...
  6. MJW97

Dekoratif Kafalar Build Sevenler için

Kafaları Almak İçin Öncelikle Komut Blogu Alıcaksınız Komut Blogu Almak İçin /give <oyuncu ismi> 137 <miktar> 1.8 de almak için /give <oyuncu ismi> command_block yazarak alabilirsiniz. Komut Blogunu Aldıktan Sonra Komut Bloguna /give @p minecraft:skull 1 3 {SkullOwner: (Oyuncu İsmi)} Yazarak...
  7. MJW97

1.8 Creative Sunucu Büyük Sehir İnşaatı < Premium >

Büyük Şehir İnşaatı Creative Sunucu Premium Sunucu Sunucuda Şehir İnşaatı Yapılacaktır . Hem Eğlenip Hemde Buildini Geliştirmek İsteyenler İçin Güzel Bir Server :) Sürüm :1.8 Ram :2GB Kapasite: 14 Kaliteli Sunucu Kurallar Hile , Küfür , Yasaktır! Sunucu IP BuyukSehir.minecraft.to...
  8. MJW97

Marketini Kur Ozgur Dunyanın Tadını Çıkar [ Anti - X - Ray ] VIP Satışımız YOKTUR!

Takımını Kur , Market Oluşturarak Paranı Kazan :) Sürüm: 1.7.2 RAM : 8192 MB Slot : 24 Arsa Koru ( Claim Vardır) Hırsızlıkları ve Yağmayı Önlemek İçin /Kit Claim Dışında Kit Bulunmamaktadır ! Market , Warp Bulunmamaktadır! VIP Satışı Yoktur herkes Eşittir! ChestShop İle Kendi...
  9. MJW97

Çağrışım

Merhaba, Biraz da oyun oynamaya ne dersiniz? Çağrışım oyununun amacı bir üst mesajda yazılı olan kelimenin size çağrışım yaptığı kelimeyi yazarak oyunu devam ettirmektedir. Bakalım en parlak çağrışımlar kimlerden gelecek? İlk kelime bizden gelsin: Bakalım size neler çağrıştıracak...
  10. MJW97

Server Hatası

Beyler Craft Dead Modlu Server Açtım Servera girerken bu hatayı alıyorum yardımcı olurmusunuz?