Arama sonuçlarınız

1. Ozan1

ThunderTurk <ttr.axitrbilisim.com:1156> BOSS / Event / Arsalar

Mimarileri teker teker düzeltiyoruz :)
  2. Ozan1

Mimaride iyi olmadığımdan alıntı olabilir ama pluginlerin çoğu benim ayarlarımla oldu.
  3. Ozan1

KAPANDI KAPANDI
  4. Ozan1

ThunderTurk / Creative / Hunger Games / Skyblock / Factions / Parkur / KitPvp / Minigames

IP: creative.axitrbilisim.com:1179 Oyunlarımız: CREATİVE HUNGER GAMES SKYBLOCK FACTİONS 1VS1 PARKUR OITC Kit PVP Saklambaç (Hide N Seek) Splegg_Spleef VIP Ozellikleri: {Vip icin para verme sitesi /SITE: tturk.axitr.com\} /Hat Özelliği. /kit Vip Komutu. Blok Dönüşümü. 40-50 Tane Pet...
  5. Ozan1

Dondur | İstediğiniz Oyuncuyu Bir Komutla Dondurun !Guncellendi

Hatanı düzelttiğin için saol. Beğendim :)
  6. Ozan1

ThunderTurk / Creative / Hunger Games / Skyblock / Factions / Parkur / KitPvp / Minigames (4 Oyun)

ADRES creative.axitrbilisim.com:1179 Oyunlarımız: CREATİVE HUNGER GAMES SKYBLOCK FACTİONS 1VS1 PARKUR OITC Kit PVP Saklambaç Splegg_Spleef VIP: Creative: 10 Arsa Alabilme. WorldEdit. /j komutu. /kafa ile super kafalar. Factions: Vip Kit. (Diger Vip kitleri icin ekstra para odemelisiniz)...
  7. Ozan1

Skript Isteği (Cidden Başka Istemicem Bu 2. :(. Zaten hep insanların konularına bakıyorum yardm içn)

Şey Serverdaki Bazı Kişiler Birini Öldürdüğünde Golden Apple Çıkmasını istiyorlar (1 tane). Biri yardım edebilir mi. Yardım edene çok teşekkürler. Etmeyenede teşekkürler :P :)
  8. Ozan1

Wg atılmış bir alanda pluginleri iptal etme

o WorldGuard değil mi :(
  9. Ozan1

Dondur | İstediğiniz Oyuncuyu Bir Komutla Dondurun !Guncellendi

./skript <isim> yazıyorum ben donuyorum ? :( @ZsCraft Yardım lütfen :(
  10. Ozan1

Skript Çok Kolay (Sadece Bilgisizim Skript Konusunda. Sormam lazımdı .s)

Abi Saol ben execute denedim ama yanına player command yazmadım Saol. Sanada teşekkürler ikinizinkide oluyor çok naziksiniz :)
  11. Ozan1

Bu Işten Pek anlayamıyorumda skript halinde gösterebilirmisin ? :/
  12. Ozan1

Merhaba Arkadaşlar Ben Serverda Bir Komutun kısayolunu yapmak istiyorum. Mesela /warp faction yazıcağına ./faction yazsın. Ama onu yazdığında /warp faction komutu gerçekleşsin. (Sanırım Anladınız Beni :D) Devamına acaba ne yazıcağız ? *-* Yardım Edene Teşekkürler. on command "/creative2":
  13. Ozan1

ThunderTurk|1VS1|OITC|Skyblock|Creative|Factions|Parkur|Kit-Pvp|Saklambaç

ThunderTurk Vip Özelliği Yakında gelicek Reklamcı alımları vardır. Oyunlarımız: Creative: Yaratıcılığını kullanarak arsanda buildler yapmak. Herhangi bir şey olabilir. Serverımızda redstone çalışıyor. 1vs1: 1vs1 Savaş (Plugin kiti kendisi veriyor) Skyblock: Küçük bir adayı geliştirmeye...
  14. Ozan1

[İstek] Müziğin dosyasını Noteblocklara çeviren program

Istediğin bu mu pek anlamadım ama http://www.free-midi.org/ sitesinden istediğin bir şarkıyı indir midi halinde indirsin. Sonra Note Block Studio dan midiyi Import As Midi den Note Block halien geçir. Eğer NoteBlockPlayer pluginini kullanıyorsan .nbs olarak kaydet. Eğer kullanmıyorsan Export As...
  15. Ozan1

| ThunderTürk | [1.7.2] Creative, Kitli - Kitsiz Hunger Games , Minigames

ADRES/IP creative.axitrbilisim.com:1179 Sunucu Bilgileri: Versiyon: 1.7.2 Website: http://thunderturk.tr.gg Ram Miktarı: 3 GB Serverda bulunanlar: Creative, Kitli - Kitsiz Hunger Games, Minigames...
  16. Ozan1

[1.7.2] ThunderTr Bütün Oyunlar Bu Serverda!

Evet Tüm oyunlar değil :S Hangi oyunları ekleyebilirim ? Hub demedim. Sadece karışık oyunlar var. Hub olsa bungeecord kullanırdım
  17. Ozan1

Kit Pvp ? Sence hub server gibi Serverlarda kit pvp bulunuyor mu DPXs
  18. Ozan1