Arama sonuçlarınız

1. B

Oyundan Elması kaldırma?

Merhaba arkadaşlar, bir şey merak ediyorum. Oyunun kodları ile oynayıp, Dia blokları vesaire kaldırma şansımız var mı? Dia'ları Demir Blok'a çevirebilir miyiz? Elması kaldırmak istiyorum. Knight Oynayan arkadaşlar vardır belki. Oradaki gibi Elmas Setleri özel yapacağım bosslardan vs düşecek. Var...
  2. B

(Acil) Yeni kayıt olanlar eline silah alamıyor, marketten item alamıyor.

Merhaba arkadaşlar. Yeni server kurmaya çalışıyorum fakat hata üstüne hata. :) Şu anki sorunum ise; yeni kayıt olan oyuncular ellerine item alamıyor, chat'den bir şey yazamıyor ya da marketten item alamıyor. Perm vermem gerektiğini biliyorum. Adminlerde böyle bir sorun yok. Essentials'ı silip...
  3. B

[Acil] WG Kullanmadan Kırılmayı ve Build önleme?

Arkadaşlar serverımda mv kodları ile dünya yaratıyorum. Sehir(Spawn), Orman, Klan Savasi ve Parkur olarak 4 world'üm var. Sehir(spawn)da market ve benzeri şeyler bulunuyor, market, deniz, balık tutma alanı gibi düşünürsek biraz büyük bir alan. (hg haritası gibi düşünün) ben bu spawn world'de...
  4. B

(SERVER KASIYOR) Lagg Clear çok fazla item buluyor! Resim içeride.

Merhaba, Survival server kurmaya çalışıyorum. ( https://board-tr.nitrado.net/index.php?page=Thread&threadID=4254&pageNo=1 ) Buradaki Plugin Paketi'ni kurdum fakat oyun aşırı derecede kasıyordu. Ram'i yükseltirsem düzelir sandım, yükselttim fakat yinekasıyor. Sonra fark ettim ki lagg clear bana...