Arama sonuçlarınız

1. AdaletTim99

Minecraft'a Girmeye Çalışınca Hata Veriyor

SORUN ÇÖZÜLMÜŞTÜR KONU KİLİT.
  2. AdaletTim99

AdsızNetwork Rezilliği

Sakın ama sakın bunun gibi çocukların serverlerinde oynamayınız yoksa emekleriniz böyle gider kesinlikle tavsiye etmiyorum. İlk öncelikle kurucuyla konuşuyorum adam yetkili bizi kesiyor diyorum kurucunun bana verdiği cevap; Daha sonra bir diğer kurucuyla konuşuyorum bak kardeşim foruma ss...
  3. AdaletTim99

VenusNW.nitrado.net Rezilliği

Sorun çözülmüştür. Konu Kilit.
  4. AdaletTim99

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

Odanda var bi tosun o tosun sana kosun gö*ü bağlamış yosun bayramın mübarek olsun.
  5. AdaletTim99

BordoSurvival {Uygun Vip Fiyatları}Team/Market/KöylüTicaret/Meslek - Daha Fazlası Sunucuda

Server Adı : BordoSurvival IP : 37.123.99.46 Sürüm : 1.7.2 Website : YAKINDA RAM : 16 GB Slot : 50 Skypem : yunusemrekut VIP Bilgi : Oyunda iken /vipbilgi komutunu kullanınız. Neden sizi seçmeliyiz ? Yenilikçi zor ve eğlencenin hiç bitmediği bir server arıyorsanız kesinlikle bizi...
  6. AdaletTim99

Facebook Aktiflik Bu Olsa Gerek

1 milyon üyeli grup 5 aydır paylaşımlar kapalıdı aktiflik yoktu ve böyle bir şey düşündüm sizce iyimi ? :D Yani aktiflik düşüncem nasıl sizce ? (Fotoğrafları bularak böyle bir şey yaptım)
  7. AdaletTim99

Yeni oyuncu koruması [İstek]

>>TheLegend<< istek plugin kusura bakma sanada zahmet olcak Oyuna yeni giren oyuncu 3 saat korumalı olsun 3 saat sonra pvp atabilsin