Arama sonuçlarınız

1. Beyluce

Soğuk İntikam | SkyWars Arenası

Açıklama Mimar: Beyluce İsim: Soğuk İntikam Versiyon: 1.0 Katagori: SkyWars Kordinat: X: -8 Y: 130 Z: -40 Görseller İndirme Linki http://s4.dosya.tc/server/OGKWyD/So_uk_ntikam.rar.html
  2. Beyluce

FTB -> Fatally Missing Bloks and Items hatası alıyorum

Merhaba arkadaşlar, çok oyunculu direwolf sunucusu kuruyorum, her şeyin doğru/düzgün olduğundan eminim, bütün modları doğru şekilde mods klasörüne attım; kendi scriptleri var onları da kendi klasörüne attım, her şey tamam.. Feed The Beast Launcher' dan "recommennend" olarak seçiyorum direwolf...
  3. Beyluce

Yardım istiyorum.. Oluşturulan köylüye koruma nasıl yapabilirim?

Merhaba arkadaşlar, skript kodlamaya çalışıyorum. Bu benim ilk skript im olacak. Bir sürü araştırma yaptım fakat dediğim gibi ilk olduğundan temel bilgileri bilmiyor olabilirim. Asıl isteğim: skript in oluşturduğu köylünün yeri (itilerek vb. yöntemler ile) değiştirilmemesi, canının azalmaması...
  4. Beyluce

ExtremeNW Yetkililerini Arıyor!

Arkadaşlar açacağım çekirden sunucu için alıma ihtiyaç duydum. Sunucuma birşeyler katabilecek, ileri taşıyacak ciddi, samimi kişiler istiyorum. Bir form koymak istemiyorum; siz kendinizi tanıtırsanız daha iyi anlaşılırsınız... Alınacak Kadro: #Ortak(Paranın Yarısnı Ödeyecek,Gelirede Ortak...
  5. Beyluce

Hata yaşıyorum : oyuncu.openWorkbench(arg0, arg1 )

Arkadaşlar eclipseden plugin kodlamaya çalıştım, tecrübeli değilim malesef. Forumlardan, videlardan bilgi topladım..."/calismamasasi" yazınca, yazan kişide çalışma masası açılmasını istiyorum (AlphaChest'teki gibi). Ama sorun yaşıyorum: package net.extremenetwork.sanalsandik; import...
  6. Beyluce

Builder Alımı

Arkadaşlar açağımız "skyblock" sunucusu için acil olarak tecrübeli bir builder lazım.Aşağıdaki formu doldurursanız sevinirim... İsim: Yaş: Kaç yıldır minecraft oynuyorsunuz: Schematic/MCEdit'den ne kadar anlarsınız: Skyblock Tecrübeniz: Önceden Yaptığınız 3 eser: Skype Adresiniz:
  7. Beyluce

#Skyblock Sunucusu İçin Ortak Arıyorum...

Merhaba arkadaşlar ben Eren. Sizler için dört dörtlük bir skyblock sunucusu açmak istiyorum :). Fakat biliyorsunuz ki bunun için emek ve para lazım :D. Ben haritayı tamamladım, pluginlerin çevirisini yapcam. Paraya gelince benim şu an çekceğim para ile ortalama 3G ramlı 24 kişilik bir sunucu...
  8. Beyluce

-Skyblock Sunucusu Açacağım Paralı Ortak Arıyorum...

Merhaba arkadaşlar ben Eren. Sizler için dört dörtlük bir skyblock sunucusu açmak istiyorum :). Fakat biliyorsunuz ki bunun için emek ve para lazım :D. Ben haritayı tamamladım, pluginlerin çevirisini yapcam. Paraya gelince benim şu an çekceğim para ile ortalama 3G ramlı 24 kişilik bir sunucu...