Arama sonuçlarınız

1. C

Çakmakla yakılan yerlere ateşin zarar vermemesi, ateşin sadece oyunculara zarar vermesi... içeri pls

Arkadaşlar PvP sunucum var fakat yeri yaktığımda (örneğin; çimenler) yerler yanıyor, yangın dağılıyor. gamerule dofiretick çekincede yangın dağılması geçiyor fakat yaktığım yerler hiç sönmüyor. Bana yardımcı olun lütfen :(
  2. C

1.8 için PvPLevels eklentisi

Arkadaşlar böyle bir eklenti varmı? 1.8'de sorunsuz çalışan, acil lazım her şey hazır bi bunu bulamadım. Yardımlarınızı bekliyorm.
  3. C

Sunucu gerekli ilgiyi görmediğinden dolayı hizmetini sona erdirmiştir.

Sunucu gerekli ilgiyi görmediğinden dolayı hizmetini sona erdirmiştir.
  4. C

BuildTools Nedir? Ne İşe Yarar? Anlatabilirmisiniz?

BuildTools Nedir? Ne İşe Yarar? Anlatabilirmisiniz?
  5. C

AuthMe Reloaded 5.0 SNAPSHOT (1.8) Sürümü Yayınlandı!

AuthMe Reloaded 5.0 SNAPSHOT (1.8) Sürümü Yayınlandı! İndirmek için tıklayın!
  6. C

Konuyu siliniz, rica ediyorum.

Konuyu siliniz, rica ediyorum.
  7. C

-_- | ^_^

8. C

.

(Konuyu kapatmanız rica olunur) (Bu konu tartışma konusuna dönmüştür!)
  9. C

Yeni açılacak Factions sunucumuza Mimar ekibi aranıyor! (Ekip en az 2 kişiden oluşmalı!)

Evet hayatta kalma sunucumuzdan sonra faction sunucusuda açmaya karar verdik. Ve işini iyi yapan yapılarıyla oyuncuları etkileyen bir mimar ekibi arıyoruz. Ekip en az 2 kişiden oluşmalıdır. Mimar Alım Formu *Adın: Soyadın: *Yaşın: *Skype Adresin (Mikrofon Zorunlu): *Worldedit ve Worldguardı...
  10. C

-

KAPATILDI
  11. C

[YARDIM] Autorank hata veriyor!

Satır 3387: [10:37:23] [Server thread/ERROR]: Could not pass event PlayerJoinEvent to Autorank v3.3 Satır 3353: [10:36:44] [Server thread/ERROR]: Could not pass event PlayerJoinEvent to Autorank v3.3 Satır 3323: [10:36:31] [Server thread/ERROR]: Could not pass event PlayerJoinEvent to Autorank...
  12. C

KAPANDI

SUNUCU KENDİLİĞİNDEN KAPANDIĞI İÇİN KAPATILMIŞTIR
  13. C

KONU KİLİT PLS!

KONU KİLİT PLS!
  14. C

Spigot 1.7.9 sürekli çöküyor sanırım build ile alakalı bir buyururmusunuz..

Arkadaşlar benim bir hayatta kalma sunucum vardı 1.7.9 spigot kullanıyordum sürekli çöküyor, ne yapmalıyım Spigotun başka bir 1.7.9 buildini indirmeye çalıştım DMCA'ya maruz kalmış indiremezsiniz. gibi bir konuya yönlendiriyor. Nasıl indiricem spigotu yardımlarınızı bekliyorum... (ÇILDIRICAMMMM!!)
  15. C

Arkadaşlar nitrado server checkte böyle bir hata var yardımcı olabilirmisiniz server bu yzdn çöküyor

Satır 758: [16:14:50] [Server thread/WARN]: Can't keep up! Did the system time change, or is the server overloaded? Running 2371ms behind, skipping 47 tick(s) Satır 723: [16:13:45] [Server thread/WARN]: Can't keep up! Did the system time change, or is the server overloaded? Running 2911ms...
  16. C

Spigot ve Craftbukkit artık indirilmiyor!

Evet arkadaşlar dev.bukkit.org ve spigot.net e baktım hiçbir craftbukkit veya spigot versiyonunu indiremedim Hepsi kaldırılmış diye bir olay var ortada bu doğrumu Bana çalışan bir link atabilirimisiniz
  17. C

Arkadaşlar çekirdek sunucu kurmak istiyorum, yardım edin.

Merhaba arkadaşlar öncelikle size sorum çekirdek sunucuyu 1.7.x yapmak istiyorum nasıl yapabilirim? Spigot demeyin ama, Gördüğüm çekirdek sunucularda serverlistuniversal adlı bir plugin kullanıyorlar Fakat bu spigotta çalışmıyor 1.7.x olan bir craftbukkit sürümü var onu bana bulabilirmisiniz...
  18. C

SonFedai | Hayatta Kalma Sunucusu | Rehber ve Reklamcı Alımları

Merhaba arkadaşlar, sunucumuzda bir sürü sorun oldu. Bu sorunları şuanda çözmüş durumdayız artık sunucumuz tamamen hazır, tek eksik sunucudaki rehber ve reklamcılar! Sunucumuzda çok az kişi var ve nedeni aslında açık sunucumuzda killaura ve xr4y engelldir. Biz bunları neden engelledik full...
  19. C

KONUYU SİLİN!

KONUYU SİLİN!